Şimdi Ara

Berk Yıldız'ın Parfüm Tavsiyeleri (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
260
Cevap
12
Favori
12.124
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Rinoritze

ilgin ve cevabın için teşekkür ederim , bir sorum daha olacak :
    Vakko V De Vakko ve Davidoff Cool Water hakkında ne dersin?

yaz ayları için soruyorsanız. Vakko V biraz ağır kaçabilir Cool Water daha uygun olabilir fakat çok fazla kullanıcısı olduğu için tanıdık bir koku olmanız dezavantajınıza olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bais33

Arkadaslar ilkbahar yaz mevsiminde kullanilabilecek bugday tenli 20 yasinda bir universite ogrencisi icin parfum onerileriniz nelerdir?(dior sauvage, chanel allure homme sport ve nautica voyage nasildir)

3'üde birbirinden güzel parfümlerdir. Her birini rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Tarzınıza en uygun hangisi ise onu seçebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Blacksea

Hocam 18 yaşında, beyaz tenli ve kumral biri için ilkbahar-yaz aylarında kullanılacak ne önerebilirsiniz ? Yaşıtlarımın aksine eşofman vb hayatta giymem, çok spor takılmam. Genellikle gömlek ve kot olur üzerimde. Maksimum bütçem 300 lira.

Aslında yaşınıza Nautica Voyage uygun fakat giyim tarzınıza göre hareket edersek Dior Sauvage'ı tercih etmelisiniz.
  • bberkyildiz B kullanıcısına yanıt
    İkisini yazdım hocam, sanırım sauvageden yana olacak tercihim. Şekerli bir şey gider mi peki sizce bana, only the brave tattoo misali mesela ? Ve biliyorum yanlış anlaşılmamak için site önermemeye çalışıyorsunuz ama var mıdır yine bir öneriniz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Merhaba berk hocam. Yaşım 33. Klasik giyiniyorum. Esmerim. Daha önce one million, black xs, slazenger yeşil, hugo bottle, rochas kullandım.

En çok hoşuma giden black xs, sonra milliondu. Hatta avon yeni attraction çıkarmış oda black xs e benziyordu çok hoşuma gitti fakat kalıcılık yoktu.

İnvictus denedim hoşuma gitti, black orckid hoşuma gitti diyebilirim.

Gucci giulty, diesel only the brave mide bulantısı yapıyor bende neden anlamadım.

Şu anda da vakko kullanıyorum ama bunuda fazla beğenmedim. .

Slazenger yeşile ise tamamen bittim. Buna benzer önereceğin bir koku varmı? Yada black xs vb gibi?

• quote:

Orijinalden alıntı: -Blacksea

İkisini yazdım hocam, sanırım sauvageden yana olacak tercihim. Şekerli bir şey gider mi peki sizce bana, only the brave tattoo misali mesela ? Ve biliyorum yanlış anlaşılmamak için site önermemeye çalışıyorsunuz ama var mıdır yine bir öneriniz ?

Yaz aylarına hiç uymaz Only The Brave Tattoo çok ağır gelecektir kışın tercih edebilirsiniz.

N11'deki puanı ve satış hacmi yüksek satıcıları tercih edebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: doc.dr

Merhaba berk hocam. Yaşım 33. Klasik giyiniyorum. Esmerim. Daha önce one million, black xs, slazenger yeşil, hugo bottle, rochas kullandım.

En çok hoşuma giden black xs, sonra milliondu. Hatta avon yeni attraction çıkarmış oda black xs e benziyordu çok hoşuma gitti fakat kalıcılık yoktu.

İnvictus denedim hoşuma gitti, black orckid hoşuma gitti diyebilirim.

Gucci giulty, diesel only the brave mide bulantısı yapıyor bende neden anlamadım.

Şu anda da vakko kullanıyorum ama bunuda fazla beğenmedim. .

Slazenger yeşile ise tamamen bittim. Buna benzer önereceğin bir koku varmı? Yada black xs vb gibi?

Merhaba,

Slazenger hakkında malesef bilgim yok Black XS'i seviyorsanız şekerlı tatlı kokuları seviyorsunuz demektir.

Black XS'e en çok Only The Brave Tattoo benzer onu deneyebilirsiniz fakat sıcak havalar için arıyorsanız önermem.

Bence Viktor & Rolf - Spicebomb 'a bayılırsınız bir deneyin derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bberkyildiz -- 26 Mart 2017; 12:29:18 >

Tamam hocam teşekkür ederim.

• benim de yaş 33, ofis ortamında kullanılacak bir parfüm arıyorum..

A*Men Mugler ve acqua di gio

Bu ikisini çok tavsiye edenler var çevremde, birini alıp denemek istiyorum. Siz hangsini önerirsiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: _nick falan yok_

benim de yaş 33, ofis ortamında kullanılacak bir parfüm arıyorum..

Bu ikisini çok tavsiye edenler var çevremde, birini alıp denemek istiyorum. Siz hangsini önerirsiniz ?

Ofiste A*Men çok çok ağır olacaktır pek yanaşmayın derim. Gio ise çok bilindik bir koku o yüzden bu bir dezavantaj oluşturabilir. Onun yerine Gio Profumo tercih ederseniz daha iyi olur soğuk kış günleri hariç 4 mevsim kullanabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bberkyildiz

quote:

Ofiste A*Men çok çok ağır olacaktır pek yanaşmayın derim. Gio ise çok bilindik bir koku o yüzden bu bir dezavantaj oluşturabilir. Onun yerine Gio Profumo tercih ederseniz daha iyi olur soğuk kış günleri hariç 4 mevsim kullanabilirsiniz.

o zaman A*Men'i hemen eledim, bi de milleti rahatsız etmeyelim. gio da bilindik diyosun öyle şeyleri de ben sevmem dediğiniz gibi dezavantaj bu da.. O halde dediğiniz parfüme yöneleyim, kalıcığı iyi ise bunu deniyeyim ben. Bvlgari Aqva almıştım hiç memnun kalmamıştım, onun gibi olmasın diyorum..

bişey daha sormak istiyorum edp ve edt var hangisini önerirsiniz ? siyah ve beyaz cam olarak değişiyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _nick falan yok_ -- 26 Mart 2017; 21:15:26 >

• quote:

quote:

quote:

o zaman A*Men'i hemen eledim, bi de milleti rahatsız etmeyelim. gio da bilindik diyosun öyle şeyleri de ben sevmem dediğiniz gibi dezavantaj bu da.. O halde dediğiniz parfüme yöneleyim, kalıcığı iyi ise bunu deniyeyim ben. Bvlgari Aqva almıştım hiç memnun kalmamıştım, onun gibi olmasın diyorum..

bişey daha sormak istiyorum edp ve edt var hangisini önerirsiniz ? siyah ve beyaz cam olarak değişiyorlar.

Gio için soruyorsunuz sanırım. Şeffaf olan şişe zaten bahsi geçen Klasik Gio siz siyah Şişe olan Gio Profumo'yu denemelisiniz aynı zamanda EDP olan'da zaten siyah şişedir. Kalıcılığıda yazlık parfümlere göre çok çok iyidir.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Gio için soruyorsunuz sanırım. Şeffaf olan şişe zaten bahsi geçen Klasik Gio siz siyah Şişe olan Gio Profumo'yu denemelisiniz aynı zamanda EDP olan'da zaten siyah şişedir. Kalıcılığıda yazlık parfümlere göre çok çok iyidir.

evet gio'yu sordum. Hem siyah hemde beyaz şişe olduğu için ikilemde kaldım. Beyaz olan edt siyah ise edp, hangisini dediğinizi anlayamadım.. Şimdi netleştirdik hangisi olduğunu. Teşekkür ederim yardımlarınız için..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _nick falan yok_ -- 27 Mart 2017; 18:51:21 >

• Berk hocam şimdide birtane nautica voyage almaya niyetlendim ama sevilde 183 lira olan parfüm mizuda 90 lira hangisinden almamı tavsiye edersin ve neden böyle fiyat farkları var arada neredeyse yarı yarıya

• quote:

Orijinalden alıntı: Mmertkk

Berk hocam şimdide birtane nautica voyage almaya niyetlendim ama sevilde 183 lira olan parfüm mizuda 90 lira hangisinden almamı tavsiye edersin ve neden böyle fiyat farkları var arada neredeyse yarı yarıya

Sevil'de Nautica Voyage olduğunu ilk defa duyuyorum demekki getirmeye başladılar. Sevil'de ikinciye %50 indirim var 2 parfüm alacaksanız o işinize yarayabilir. Onun haricinde tabiki internet sitelerinden almak fiyat olarak sizin avantajınıza olacaktır. Burada kararı siz vermelisiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bberkyildiz -- 28 Mart 2017; 10:50:25 >
    Yanlıs yazdım ya kusura bakmayın lidyana diycektim peki mizu ve lidyana gibi yerlere güvenilir mi mizu 90 a satıyorsa bi mağazada fiyatı 180 di mesela

• Hocam yaş 20 ten beyaz bütçede maximum 150 tl civarında yaz kullanımı için bir parfüm önerirmisin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mmertkk

Yanlıs yazdım ya kusura bakmayın lidyana diycektim peki mizu ve lidyana gibi yerlere güvenilir mi mizu 90 a satıyorsa bi mağazada fiyatı 180 di mesela

Direk olarak şuaradan alın demem doğru olmaz çünkü nasıl parfüm sattıklarını bilmiyorum ben genelde n11'deki puanı yüksek satıcıları tercih ediyorum. Bir problem olduğunuda iade aşaması daha kolay oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: babacabbar

Hocam yaş 20 ten beyaz bütçede maximum 150 tl civarında yaz kullanımı için bir parfüm önerirmisin

Merhaba,

Nautica Voyage,

Nikos Sculpture

Bütçenize en uygun yazlık kokular bunlardır.
  • Acqua di gio essenza, first class gibi haci yagi kokuyor aldigima pisman oldum

Edit: annem az once parfum mu sıktın cok guzel kokuyo dedi. Bi bana mi kotu geldi koku acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Younes Belhanda -- 30 Mart 2017; 15:18:2 >
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.