Şimdi Ara

Berk Yıldız'ın Parfüm Tavsiyeleri (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
260
Cevap
12
Favori
12.128
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: stekk

Sevil parfümeri dostum

Teşekkurler hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bahtszbdvi

quote:

Orijinalden alıntı: bberkyildiz

Arkadaşlar Merhaba,

Bu bölümü takip eden birçok kişi az çok beni bilir. Mağazadaki Parfüm ile İnternetteki Parfüm Arasındaki Farklar konusu altında tartıştık, fikir alışverişi yaptık, parfüm önerileri vb. şeyleri paylaştık.

Fakat konu başlığı ile içerik artık uyuşmamakta ve başlığın dışına çıkarak parfüm tavsiyeleri üzerine mesajlar ile dolmaya başlamıştır. O sebeple yeni konu açmanın daha uygun olduğunu düşünüyorum. Artık parfüm önerileri, tavsiyeleri ve merak ettiklerinizi bu konu altında bana sorabilirsiniz. Şimdiye kadar kimseyi parfüm tavsiyesi konusunda mahçup etmediğimi düşünüyorum. Hatta zaman zaman sizlerden '' Sayende mükemmel tam benlik bir koku buldum, çok teşekkürler'' gibi mesajlar gelince çok mutlu oluyorum.

Bir önceki konuda bana birçok ithamda bulunulduğu için sizi sıkmadan kim olduğumu kısaca yazmak isterim.

Ben sadece bir parfüm koleksiyoneriyim. Gerek mağaza temelli gerekse internet temelli hiçbir kozmetik şirketi ile bağım yoktur. Bir kozmetik ithalatçısıda değilim. Herhangi bir kar amacı gütmediğim için de sizlere mağaza çalışanlarından çok daha doğru ve size uygun ürünleri tecrübelerime dayanarak önermeye çalışıyorum.

Parfümler ile ilgili aklınıza ne geliyorsa artık bu konu altında sorabilirsiniz.

Merhaba. Maksimum 100 tl bütçe ile kalıcı parfüm arıyorum esmer tenliyim gün boyu etkisini gmstermesi tercih sebebim. Ne önerirsiniz?

Merhaba,

100tl altında, gün boyu etkisini gösteren bir parfüm pek yok malesef. Daha doğrusu kokusu uygun olan bir parfüm yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: stekk

Dostum tavsiye ettiğin guerlain l'homme ideal edt denedim bugün, gerçekten çok hoş kokusu var. Kalıcı da oldu. Edp.si daha çok beğenilmiş nette ama koku kartına sıktım onu, pek birşey anlamadım açıkçası, tekrar bi şans vereyim mi ne dersin, ikisi arasında seçim yapacağım. Mağazadaki görevli kadın edt.yi önerdi, hem daha performanslı, hem de edp biraz daha üst yaş grubuna hitap ediyor bence dedi.
    Ch men prive de denedim, koku 10 dk sonra yok oldu, ne kokuyor tam olarak anlayamadım bile :))

Bende EDT'sini severim kokunun karakteri EDT'de çok daha doğru EDP ya tekrar şans vermenize gerek yok bence.
  • Merhaba yaşım 45 açık tenliyim fiyatı 200tl geçmeyecek kalıcı ve bana uygun bir parfüm tavsiye edebilirmisiniz?
  • Hocam ben Gizemli ve Karizmatik bir koku arıyorum ne önerirsin ?
  • bu kışa damga vuracak 18-25 yaş parfüm arıyorum kalıcılık farketmez ama farkederlik yüksek olmalı ve baymamalı.
  • hocam bu iki parfüm arasındaki fark nedir hangisini önerirsiniz teşekkürler
    Berk Yıldız'ın Parfüm TavsiyeleriBerk Yıldız'ın Parfüm Tavsiyeleri

• quote:

Orijinalden alıntı: Buralara da bi geldik

hocam bu iki parfüm arasındaki fark nedir hangisini önerirsiniz teşekkürler
    Berk Yıldız'ın Parfüm TavsiyeleriBerk Yıldız'ın Parfüm Tavsiyeleri

Le Beau Le male'in edition'ınıdır yani bir versiyonudur. Versiyonlar çoğu zaman başarılı olamazlar. Bahsettiğiniz parfüm le male'e göre biraz daha çiçeksi. Ben Le Male almanızı oneririm yani soldakini.

• bberkyildiz B kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim yanlız ben mesajınız gelmeden önce alışverişimi yaptım ve beyaz olanı aldım umarım pişman olmam tekrardan teşekkürler

• bana da yardımcı olursan sevinirim. Yaşım 34 genelde takım elbise giyerim. bana kışlık yoğun baharat içermeyen ve şekerli olmayan bir parfüm önerebilirsen sevinirim. tom ford: black orkid, noir, noir extreme kullandım sadece noir extreme sevdim oda ağır geldi midemi bulandırdı. amouage parfümlerde çok ağır geliyor. yazlık kokum YSL L’Homme Intense. şuan dior home kullanıyorum ama severek değil. birde armani nuit var. bilindik bir çok parfümü kullanmışımdır. severek kullandığım en son parfümüm bvgari pour home. eğer bulamazsam güzel bir koku bunu kullanmaya devam edecem. terre hermesi de beğenirim ancak onu şuan çok yakınımda olan biri kullanıyor.teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: .ugur.

bana da yardımcı olursan sevinirim. Yaşım 34 genelde takım elbise giyerim. bana kışlık yoğun baharat içermeyen ve şekerli olmayan bir parfüm önerebilirsen sevinirim. tom ford: black orkid, noir, noir extreme kullandım sadece noir extreme sevdim oda ağır geldi midemi bulandırdı. amouage parfümlerde çok ağır geliyor. yazlık kokum YSL L’Homme Intense. şuan dior home kullanıyorum ama severek değil. birde armani nuit var. bilindik bir çok parfümü kullanmışımdır. severek kullandığım en son parfümüm bvgari pour home. eğer bulamazsam güzel bir koku bunu kullanmaya devam edecem. terre hermesi de beğenirim ancak onu şuan çok yakınımda olan biri kullanıyor.teşekkür ederim.

Merhaba,

Guerlain l'homme ideal,
    John Varvatos - John Varvatos,
    Givenchy Pi Extreme,
    Farklı olsun derseniz ve vetiver seviyorsanız da kesinlikle: Lalique Encre Noire,

deneyebilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: bberkyildiz

quote:

Orijinalden alıntı: .ugur.

bana da yardımcı olursan sevinirim. Yaşım 34 genelde takım elbise giyerim. bana kışlık yoğun baharat içermeyen ve şekerli olmayan bir parfüm önerebilirsen sevinirim. tom ford: black orkid, noir, noir extreme kullandım sadece noir extreme sevdim oda ağır geldi midemi bulandırdı. amouage parfümlerde çok ağır geliyor. yazlık kokum YSL L’Homme Intense. şuan dior home kullanıyorum ama severek değil. birde armani nuit var. bilindik bir çok parfümü kullanmışımdır. severek kullandığım en son parfümüm bvgari pour home. eğer bulamazsam güzel bir koku bunu kullanmaya devam edecem. terre hermesi de beğenirim ancak onu şuan çok yakınımda olan biri kullanıyor.teşekkür ederim.

Merhaba,

Guerlain l'homme ideal,
    John Varvatos - John Varvatos,
    Givenchy Pi Extreme,
    Farklı olsun derseniz ve vetiver seviyorsanız da kesinlikle: Lalique Encre Noire,

deneyebilirsiniz.

çok teşekkür ederim.

• Merhaba,

Mizudan kenzo air flower in the air alacağım ama kararsız kaldım, hediye vereceğim için zor durumda kalmak istemiyorum. Mizu hakkında çok şey okudum, yorumların yarısı olumlu yarısı olumsuz. Siz ne dersiniz
  • Parfüm alıcam yarın diesel fuel for life mı alayım yada armani code mu yada chanel blue edp mi tavsiye edersin 22 yasım genelde spor giyiniyorum

• Mmertkk kullanıcısına yanıt
    Code ele ayağa düşmüş bi parfüm çok çakması var.

Diesel fuel for life biraz piyasa parfümü gibi diesel parfümden ne anlar :D

Ama channel de blue diyince bende akan sular durur usta. Fiyatı yüksek olmasa hep onu kullanırım sanada onu öneririm.

• Zlataneral0 Z kullanıcısına yanıt
    2 çeşiti varmıs hocam edt ve edp ben edp olanını alıcam kalıcılığı daha fazla olur diye ne dersin

• Ben EDT sini çok beğenmiştim ama eminim EDP si de çok güzeldir. Kişisel tercihinize kalmış hocam ama internette kısa bi araştırma yaptım, spor giyinen biriyseniz EDT daha iyi olur çünkü daha fresh bir koku ; ancak takım elbise giyinen biriyseniz EDP daha mantıklı bi seçim olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: MMXex

Merhaba,

Mizudan kenzo air flower in the air alacağım ama kararsız kaldım, hediye vereceğim için zor durumda kalmak istemiyorum. Mizu hakkında çok şey okudum, yorumların yarısı olumlu yarısı olumsuz. Siz ne dersiniz

Merhaba,

Hediye gibi durumlarda mahçup olmamak için mağazalardan satın alırsanız daha iyi olacaktır tabiki fiyatıda ona göre fazla olacaktır.

Fakat internetten alacaksanız nereden alırsanız alın ufakta olsa bir risk olacaktır. Genelde n11'deki puanı ve işlem hacmi yüksek satıcıları tercih etmenizden yanayım. Ürünü aldığınız Batch Kodu ile üretim tarihini kontrol ederseniz risk durumunu azaltmış olursunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mmertkk

Parfüm alıcam yarın diesel fuel for life mı alayım yada armani code mu yada chanel blue edp mi tavsiye edersin 22 yasım genelde spor giyiniyorum

Yaşınıza ve giyim tarzınıza göre kış aylarında diesel fuel for life sizin için uygun olacaktır. Armani code çok fazla kişi kullandığı için pek almanızı istemem. Yaz ve ilkbahar gibi mevsimler içinde Bleu de Chanel alabilirsiniz fakat bence EDP'sini değil EDT'sini tercih etmelisiniz.
  • Bleu de Chanel 22 yaşında biri için biraz olgun kaçar. Onun yerine Allure Homme Sport ya da Allure Homme Sport Eau Extreme alın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi :ArHaus: -- 30 Ocak 2017; 0:27:20 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.