Şimdi Ara

Berk KONYALI Dolandırıcılığı DİKKAT!(Arkadaş Dönüş yaptı Parayı atacağını söyledi)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6
Cevap
0
Favori
624
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 11 ay
  • Cevaplayan Üyeler 4
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 3 gün 19 saat 56 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • hipermania73 (2 mesaj) mrsavas02 (2 mesaj) Gocs (1 mesaj) -Rusher- (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (4 mesaj) Mobil (2 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> Çok kişili FPS Oyunları >> Counter Strike Serisi >> Counter-Strike: Global Offensive Genel >> Berk KONYALI Dolandırıcılığı DİKKAT!(Arkadaş Dönüş yaptı Parayı atacağını söyledi)
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1200 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Arkadaşlar merhaba https://steamcommunity.com/id/bk111asd/ bu nickli şahıs beni steamdan ekleyip item satacağını söyledi ve fiyatta anlaştık önce itemi aldım biliyorsunuzdur uzun süredir burada alım satım yapıyorum itemi aldıktan sonra ödemeyi gönderdim BERK KONYALI adında bir hesaba daha sonraki günler bunda steam bakiye varmış onlarıda aldım markete 0.1 kuruşluk itemi yüksek fiyattan koydum o da aldı para bana geçti ve nakit ödemesini yine eft olarak gönderdim, bynogame vb sitelerde de steam wallet satın alma işlemi bu şekilde yapılıyor o yüzden bi sorun olduğunu düşünmedim

Neyse işlemlerden 2-3 gün sonra steamdan bir uyarı aldım hesabınız dolandırıcılığa karışmıştır diye steam hesabım uyarıya alındı sabah ve akşam baktığımda bu şahıstan aldığım tüm item ve para silinmişti ben şimdi bu şahsın ismini aratınca yıllarca burda dolandırıcılık yapan biriymiş bu BERK KONYALI benim hiç aklıma dahi gelmedi önden para vermememe rağmen 3 bin tl civarı param çöp oldu daha önce bunu savcılığa vb biryere veren oldu mu ? birde anlamadığım bu dolandırıcının yaptığı suçta cezayı niye 3. şahıs yani ben çekiyorum benim aldığım item siliniyor çok garip bir sistem

Henüz bir dava açmadım sorunun çözülmesini bekliyorum kardeşim avukat tam olay netleşmeden bir şey yapmak istemedim umarım gerek kalmadan paramı alabilirim veya itemleri

EDİT

Arkadaşlar konuyu güncelleyeceğim hem steama itemleri ve paramı iade etmesi için ticket attım suçsuz yere cezayı çekmemem için hemde arkadaş bugün dönüş sağladı umarım bi yanlışlık vardır 3bin tl gibi bi nakit para 3 gündür uyku uyuyamadım bu kriz döneminde... umarım çözülür hesabımın banı açıldı pazarı açıldı ama diğer arkadaşın hesabıyla yapılan tüm takas ve alınanlar silindi

Çocuğumun rızkı bugüne kadar haram katmadık rızkımıza umarım geri döner param

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrsavas02 -- 11 Şubat 2021; 18:41:52 >

|
    |

• Teğmen
    156 Mesaj
    steam markete koyulan itemler eger buyorderin 1000 kati olursa incelemeye takiliyor diye biliyorum ustad kiside sikayet ederse alim satim islemi tam tersine cevriliyor maalesef elinizde bisey kalmiyor o yuzden steam balance almak birinden cok tehlikeli bi islem gecmis olsun
  • Binbaşı
    1200 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: hipermania73

steam markete koyulan itemler eger buyorderin 1000 kati olursa incelemeye takiliyor diye biliyorum ustad kiside sikayet ederse alim satim islemi tam tersine cevriliyor maalesef elinizde bisey kalmiyor o yuzden steam balance almak birinden cok tehlikeli bi islem gecmis olsun

hocam valla hiç yapmadığım işti piyasa dönsün diye risk aldım normalde bakiyesi olan kişilere item aldırıp banı kalkınca alıyordum bynogame de bile bu şekilde alım satım varmış desteğe sordum bende risk aldım aklımın ucundan geçmezdi ne bileyim kansızlar ne tecrübe tanıyor ne insanlık bi yol bulmuşlar 5-6 yıl öncenin konularını buldum herkes bu isimden şikayetçiymiş görmüşümdür mutlaka ama uzun süredir adı geçmeyince dikkat etmedim bu şahıs hakkında dava açmışlar 5 yıla kadar aynı suçu işlersen yatarın işlenir diye ama adam demek hala milleti dolandırıyor dolaylı olarak steamda cezayı bana geçirdi .

|
    |

• Teğmen
    156 Mesaj
    haklisin ustadim steam calinti para olarak gordugu icin sikayet eden kisiyi hakli goruyor maalesef
    gecmis olsun tekrar bi avukat arkdasiniz varsa 3bin tl az para degil sikayetci olablirsiniz emek veriyorsunuz uzuyorlar insani sora guven duygusunu yok ediyorlar tekrardan gecmis olsun
    |
    |
  • Teğmen
    171 Mesaj
    Abow neden güvendin baska bi hesaba tekrar paragı geçirip o parayada kendi itemini alsaysun %50 altı olmadıkca alınmaz wallet dolandıerızı herkes

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    7769 Mesaj
    Namussuz haysiyetsiz mi yok. Kar yaptıklarını sanıyorlar ama boş aç ve sefil olur böyleleri.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
valorant points
valorant vp
takipçi satın al
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,245
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.