Şimdi Ara

Berbere Gidip Ne Diyiyorsunuz ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
95
Cevap
1
Favori
4.144
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Berbere Gidip Ne Diyiyorsunuz ?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    3862 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Dehhani.

quote:

Orijinalden alıntı: Faramir

Hello berber ne var ne yok orda? çok özledim laf aramızda. de.

o hello ankara değilmiydi

git de abi şuna ara makas at de atar o.

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alıntı: Ambassador.

quote:

Orijinalden alıntı: Faramir

Hello berber ne var ne yok orda? çok özledim laf aramızda. de.

o hello ankara değilmiydi

git de abi şuna ara makas at de atar o.

malatya olmasın lan o :D
    |
    |
    Üç gözlü bir karganın üç gözü olmalı. Bunun sadece bir gözü var, o da kırmızı. Bran, meşale ışığında bir kan gölü gibi ışıldayan gözün onu izlediğini hissedebiliyordu. Lordun diğer gözünün olması gereken yerde ince ve beyaz bir kök büyümüştü. Lordun göz çukurundan çıkan kök, adamın yanağına inmiş ve boğazına girmişti.
    "Sen üç gözlü karga mısın?" -Bran Stark

• ya 3 e ya da usuturaya vurdurttuğum için sıkıntı yok
    |
    |
    Lafi da saci da kisa kes.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    516 Mesaj
    sa anangil nasıl

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Saçın uzunsa uçlarından nekadar kestirmek istiyorsan saçını elinle tut kestirmek istedigin tutarın ucunu göster saçını biraz yukarıdan tut örnegin bak şukadar kesiceksin de gösterdigin tutam 3 cm olsun.

Birde nasıl bi şekil istiyorsunuz ama karşıdaki adam bunu anlamıyorrsa saç katalogu olan berberlere gidiceksiniz. Genelde öyle yapıyorum geçende gittim saç şeklini seçtim bu olsun dedim çokda güzel kesti 10/10
    |
    |
    |
    |
    |
    |

" 8 Ocak 2009 Perşembe" Bitmesini istemediğim en güzel yolcuğun ilk adımı "
    Corsair 750D - Amd Phenom II x4 965 @4.0 Ghz - Gigabyte GA-990XA-UD3 - Saphire R9 270x 4Gb - 8gb KHX 1600MHZ - KINGSTON SSDNow UV400 480GB | Logitech Z906 -Canon 70D

ACER 5635G - T9600 2.8 ghz 6Mb - Nvidia G105m - 4Gb Ram - 15.6'' HD LED LCD - KINGSTON SSDNow UV400 480GB
    Corel Draw || Adobe Photoshop || Adobe Illustrator || Quark Express || Macromedia Flash || Solid Works
    İşlemci OVerclock'um | Hd6850 Overclock'um | 8500GT Overclock'um | Enermak Chakra Kasa Modum
    | Webmaster MT
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    KIRP BENİ:d
    |
    |
    İ5-2500k 3.60 GHZ Turbo Bost O.C(4.2 Ghz) ~ Z68X-UD4-B3 ~ 8 GB Kinston 1600 MHZ ~ WD Black 1 TB ~ Sapphire HD 6850 ~High Power Element 700W 80+ plus Bronze ~ A4 Tech F3 Mouse ~ 3D Extreme Pro ~ LG E22 50V Led
  • Yüzbaşı
    398 Mesaj
    Her zamankinden abi.
    |
    |

"Nerede o eski Donanımhaber"
  • Teğmen
    153 Mesaj
    |
    |
    Bizler tarihin ortanca çocuklarıyız. bir amacımız ya da yerimiz yok. ne büyük savaşı yaşadık, ne de büyük buhranı. bizim savaşımız ruhani bir savaş. en büyük buhranımız hayatlarımız. televizyonla büyürken milyoner film yıldızı ya da rock yıldızı olacağımıza inandık, ama olmayacağız. bunu yavaş yavaş öğreniyoruz. ve bu yüzden çok kızgınız..
    Tyler Durden
  • Binbaşı
    1355 Mesaj
    kesme abi alma dokunma sakın de istediğin ölçüde kesecektir.
    |
    |

Geciken adalet adalet değildir
  • Teğmen
    139 Mesaj
    Ara makas attırmak istediğini söyle.
    |
    |
    Berberler neden böyle? adama kırıkları al çok az ara makas at diyorum. Adam dinlemiyor düdük gibi yapıyor sonra eve gidiyorum annem bu nasıl saç diye başlıyor bende kendime tekrar bakmak için ayna önüne geçince surat ifadem değişiyor.bir sinirle tekrar berbere gidiyorum utanaraktan ben böyle istememiştim abi diyorum.Adamda kısaltayım mı saçı diyor ? içimden kısalt ........... . Yüzünede kısalt abi deyip tekrar kestiriyorum .Bu olay 5-6 ayda bir tekrarlanıyor zaten berbere sık gitmem bu olaylardan dolayı.Her seferinde böyle oluyor onun için kestirdikten sonra ta ki saçım gözümün önüne gelip rahatsız edene kadar gitmiyorum.Saçım yine gözümün önüne doğru geliyor ama büyük bir ihtimal üniversiteye gidicem o yüzden berbere hiç gitmeyip saçımı iyice uzatıp toplamayı düşünüyorum.
    |
    |

• Yüzbaşı
    996 Mesaj
    Ben de merak ediyorum ne diyeceğiz ara makas diyorum kısa,üstlerden çok az al diyorum kısa, kabarıklığı al diyorum kısa.Kısa kesecek diye berbere gidemiyorum 2 Aydır kestirmiyorum bayağı bir uzadı.2 ay daha uzatıyım da bari bi şekil alsın.Sonra berbere kısalt desem de kısaltmaz herhalde.Kıyamaz
    |
    |
    4192 Mesaj
    az bişey kısalt dediğinde işin bitmiştir. 3 numaraya yakın keserler. ben de bıktım artık son 4-5 traştır pahalı yere gidiyor. adam gibi yapıyorlar.
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    Bir berbere derdimi anlattım, artık hep aynısına gidiyorum."Her zaman ki gibi kes" diyorum adam kesiyor saçımı
    |
    |

Orta Dünya Soy Ağacı Çalışmam | MyAnimeList | Last.fm | psn: FingolfinPF
    "Mutluluk uçsuz bucaksız ormanlardadır, bomboş sahillerdeki coşkudadır, insan elinin değmediği bir yerdedir,
    Denizin diplerinde ve gürlemesindedir. İnsanları severim ama doğayı daha çok severim."

Switch FC: SW - 8548 - 9877 - 7372 | 3DS FC: 5301 - 1859 - 0736 | Steam
  • Teğmen
    226 Mesaj
    berber çoçukluk arkadaşım ben tekstilci oldum o berber 20 günde bi giderim otururum koltuğa gıgda demem o kenndi işini bilir keser yıkar masajını yapar yollar beni :)
    |
    |
    İçeri girip "Naber Recep kolay gelsin. Şu saçlara bi el at bakalım." derim. Koltuğa oturuncada "Her zamanki gibi." ya da "Geçenkinden biraz daha uzun/kısa" derim. Gerisi Recep'in hünerli ellerine kalmış
kolayoto.com
Bey Azura
SEO
Orjinal Laptop Yedek Parça
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,500
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.