Şimdi Ara

Berber Receple Kavga Ettim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
971
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • dedim gideyim bi tıraş olayım malum bayrama çok az kaldı gittim işte recep abi yok 13-14 yaşlarında bi velet var dedi ben kalfayım hastır lan dedim bi vurdum buna amele sümüğü gibi yapıştı yere içeri girdim arkadan recep lavuğu beni izliyormuş bağıra bağıra geliyor tezgahta parfüm pudra falan var aldım elime sıkıyorum recebe recep bu tabi durur mu yapıştırdı cevabı ben buraya zaten bisikletle gelmiştim işte buda böyle bir anım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• okumayın beyler csb yazmaya çalışmış
  • Ben kalfayım no problem

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Okumayın

kendi kendine gideyim bi tıraş olayım malum bayrama çok az kaldı diyen ve berbere giden ama recep abisini bulamayan onun yerinde 13-14 yaşlarında bi veleti bulan, velet ben kalfayım deyince hastır lan diyip bi tane vurduktan sonra veleti yere amele sümüğü gibi yapıştıran sonra içeri giren, tabi o sırada recep lavuğu tarafından izlenen ardından recep lavuğu üstine bağıra bağıra gelen,onu görünce tezgahtaki parfüm pudra falan ne varsa alıp sıkan, recepten de buna karşılık ben buraya zaten bisikletle gelmiştim cevabını duyan ve bu anısını anlatmak isteyen genç

• quote:

Orijinalden alıntı: ratch

Okumayın

kendi kendine gideyim bi tıraş olayım malum bayrama çok az kaldı diyen ve berbere giden ama recep abisini bulamayan onun yerinde 13-14 yaşlarında bi veleti bulan, velet ben kalfayım deyince hastır lan diyip bi tane vurduktan sonra veleti yere amele sümüğü gibi yapıştıran sonra içeri giren, tabi o sırada recep lavuğu tarafından izlenen ardından recep lavuğu üstine bağıra bağıra gelen,onu görünce tezgahtaki parfüm pudra falan ne varsa alıp sıkan, recepten de buna karşılık ben buraya zaten bisikletle gelmiştim cevabını duyan ve bu anısını anlatmak isteyen genç

haykırdım lan

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.