Şimdi Ara

Berbat kulaklık Sennheiser HD 4.50 BTNC

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
849
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    birkaç gün önce Sennheiser HD 4.50 BTNC kafa bantlı kulaklığını aldım ürün bugün elime ulaştı bu ürünün fiyatı Türkiye'de ortalama 800-900 TL arasında ürün bence hiç ama hiç bu parayı hakketmiyor bundan önce Sony ait MDR XB450 kulaklığını kullanıyordum fiyatı 130 TL civarlarında ve o kulaklıktan herhangi bir farkı yok Sennheiser bu kulaklığı tamamen plastik hiç premium ürün hissiyatı yok ses kalitesi olara Sony MDR XB450 kulaklığından hiçbir fark yok bas olarak zaten Sony MDR XB450 yanına bile yaklaşamaz yani toparlamak gerekirse bu ürün fiyatını hiç hakketmiyor test etmeden aldım internetten ve şu anda kendimi kazıklanmış gibi hissediyorum benim gibi test etme şansı olamayan varsa bu kulaklığı tavsiye etmem

• Tavsiye edebileceğiniz kafa üstü maksimum 1000 TL'ye kadar bir kulaklık var mı? aklımda Sony Mdr-xb950n1b.ce7 modeli var sizin tavsiye edebileceğiniz modeller var mı
  • zenmate kullanıcısına yanıt
    müdür şuan indirimde daha oncekı fiyatı 1500 lerdeydı ben acıkcası ps4 ıcın almıstım fakat müzik ve filmdede çok iyi bi araştır derim fakat indirim bitebilir onu dikkate al

evde kablosuz kullanımın dışında dışardada direk jack telefondada kullanabilirsin içinde bir sürü aparatı mevcut 2 adet pili var pilleri kutudan doldurabilirsin

dr larda belki denemek amaçlı acıkta olabilir

Steelseries Siberia 800 7.1 Dolby Surround Wireless Kulaklık SSH61302

http://www.dr.com.tr/Elektronik/Steelseries-Siberia-800-71-Dolby-Surround-Wireless-Kulaklik-SSH61302/Ev-Elektronigi/Kulakliklar/Kulakustu-Kulakliklar/urunno=0000000683941?gclid=EAIaIQobChMIkL2Wira-1wIVCwHTCh1cOQOLEAQYASABEgKum_D_BwE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gamer007_ -- 14 Kasım 2017; 18:57:54 >

• quote:

Orijinalden alıntı: zenmate

Tavsiye edebileceğiniz kafa üstü maksimum 1000 TL'ye kadar bir kulaklık var mı? aklımda Sony Mdr-xb950n1b.ce7 modeli var sizin tavsiye edebileceğiniz modeller var mı

Nasil ses sevdigini yazmamissin ama mdr450 yi begendigine gore bass seviyorsun.

Bende mdr950apb var 120 tlye almistim ikinci el, cok seviyorum kendisini. Midler perdeli karanlik ve cok guclu bir bassi var ozellikle gerekli guc verildiginde oyunlarda ve filmlerde saha kalkiyor ve tizler midler geride oldugundan sibilansa girmiyor pek dinlemesi rahat.

Elimde Sennhaiser HD598 de var. Onun tam tersi karakterde.

Birde sony nin ufak kardesi xb70ap var en cok onu seviyorum.

Yani kulaklik daha pahali veya daha buyuk diye daha iyi ses verecek seklinde dusunme. Zevk meselesi.

Deneyerek al bence.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.