Şimdi Ara

Berbat bir durumdayım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
537
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 10
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 5
  • Ortalama Mesaj Aralığı 56 dakika
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 5
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Psikolojik Deli (5 mesaj) hamza5806 (4 mesaj) barryallenn (2 mesaj) sonkayum (1 mesaj) Modelyum (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (10 mesaj) Mobil (1 mesaj) Mini (4 mesaj) (3 mesaj)
  • @
2 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • 18-19 saattir yatakta öyle bekliyordum,silah olsa hemen kafama sıkacağım o da yok.İntihar edeceğim bir araç gerec bile bulamıyorum.

Rezil bir haldeyim.Marketler vs kapalı sigara almaya da çıkamıyorum,geçmiyor hayat dayanamıyorum  

|
    |
  • Sevgiden mahrum kalmışsın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şoray uzun yolda kullanıcısına yanıt

• İse gir yada oku

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hamza5806 kullanıcısına yanıt

Yataktan kalkacak halim yok,işe girmem imkansız

2 ay sonra 21 olacağım hala üniversiteye yerleşemedim,bu sene de kitap yüzü açmadım.Millet bitirecek okulu ben hala başlamadım  

• quote:

Orijinalden alıntı: Psikolojik Deli

Yataktan kalkacak halim yok,işe girmem imkansız

2 ay sonra 21 olacağım hala üniversiteye yerleşemedim,bu sene de kitap yüzü açmadım.Millet bitirecek okulu ben hala başlamadım  

Niye ders calismiyorsun

Yillarin gidiyor be knk

Sinava 2 ay var az zaman değil geceni gündüzüne kat çalış

Hayatım gitmiş yılların önemi ne

2 ayda halledileceğini biliyorum ama iyi bir üniversite-bölüm okumanın çok değerli bir şey olduğunu düşünmüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Psikolojik Deli

Hayatım gitmiş yılların önemi ne

2 ayda halledileceğini biliyorum ama iyi bir üniversite-bölüm okumanın çok değerli bir şey olduğunu düşünmüyorum.

Ne oldu hacım neden hayatın gitti

Bir nedeni yok aslında,hayatı sevmiyorum.

Niye yaşıyorum,ne yapmalıyım bir amaçı mı edinmeliyim diye düşünüyorum.İnsanların yapıp da zevk aldığı aktiviteler zevk vermiyor artık.Boş boş saatlerce oturuyorum öyle.

• Rahatsın. Bulunduğun durum ile ilgili ne düşünüyorsun bilmiyorum ama belli reddetme mekanizmaları oluşturmuşsun. Gerçekten rahatsız olsaydın değiştirirdin.

Bu yazıma bile büyük ihtimalle savurgan duygularla yaklaşacaksın ama tekrar söylüyorum : Rahatsız değilsin gerçekten bu durumdan.

Kimyasal bir vaka ise ayrı tutuyorum tabii ki.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Ben 21'im hala üniversitesiye yerleşmedim. Keyfim de yerimde üniversiteyi 30-35 yaşıma gelmeden bitirmicem diye kendime söz verdim. Biliyorum ki her ne yapacaksam bunun için üniversiteye ihtiyacım yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stock rom -- 27 Nisan 2021; 7:18:7 >
  • Ruhun yaradılışın gereği vatanını özlüyor bu yüzden huzursuz, çokşeyler yap, dua'dan başla.

• Yazılım öğren.

• Hocam ben de bazı zamanlar kaygılı ve stresli bir insanım sürekli gerekli-gereksiz düşünceler halindeyim beynim hiç durmuyor düşünmeden genelde maalesef. Sana önereceğim birisi var. Videoları benim çok işime yaradı,izlemeni tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: barryallenn

Rahatsın. Bulunduğun durum ile ilgili ne düşünüyorsun bilmiyorum ama belli reddetme mekanizmaları oluşturmuşsun. Gerçekten rahatsız olsaydın değiştirirdin.

Bu yazıma bile büyük ihtimalle savurgan duygularla yaklaşacaksın ama tekrar söylüyorum : Rahatsız değilsin gerçekten bu durumdan.

Kimyasal bir vaka ise ayrı tutuyorum tabii ki.
    E daha iyi iste

Bence insan ekstrem durumlar hariç bulundugu halden memnunsa ondan krali yok

Zenginler bile mutlu olamiyor bazen adam bulundugu halden memnun degil bir seyler batiyor surekli

Memnuniyet demedim hocam. Memnuniyet bambaşka bir şey. Bu kişinin "tamam sorun yok herhangi bir çabaya da gerek yok" dediği bir konfor halidir. Rahatlık ile bulunduğun durumu beğenmek arasında bir ilişki yok. Bir insan çok rahat olabilir ve kendini çok kötü hissedebilir fakat yine de bunu değiştirmek için bir şey yapmayabilir hatta bunun farkında olmasına rağmen.

• patla

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.