Şimdi Ara

Berat bey nerelerde ? (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
168
Cevap
1
Favori
25.737
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
573 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ecevit iyi bir yöneticiydi kaç yıl durdurdular adamı? Bu ülkenin halkı sıkıntılı halkııı. Rant yoksa çıkar yoksa o parti destek almaz. Herkes kısa yoldan köşeyi dönme başkasını kazıklama derdinde. Böyle halka gerçek yönetici gelemez. Gelse de yaşatmazlar onu. Çıkar yoksa para sahipleri medya ile vs ile aleyhinde algı yaptığı anda zaten halk da cahil cühela kaynıyor hemen galeyana geliyorlar. Bizim halk üretmeyi de sevmez ayrıca o 1920 1930 yılları. Herkes çakal.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ReaLGz -- 7 Ağustos 2020; 14:10:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam de ki adama , amca senin çocuğun okuyacak eli para tutacak ama sen burada decamlı ekeceksin , eker hocam , herkes kendi çocuğu iyi yere gelsin ister. Düzgün adamlar hak ettikleri yere gelirse o adamlar için çalışr da eker de üretir de.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ReaLGz kullanıcısına yanıt
    Şöyle söyleyeyim hocam ben 93 lüyüm neredesye bu adamlar ile büyüdüm , başka parti ya da yönetim görmedim sayılır ama etrafımda herkes bıktı ciddi ciddi bıkıldı ve artık değişim olmazsa bu kesim ülkeden gitmeyi planlayan kesim. O nedenle şu an değişim şart bence ortalama biri bile düzgün bir planlama ile gerçekten değişecek bu ülke. Ben umudumu kaybettim ama 2023 te dğeişim kazanacak. ( Göktaşı ile yok olmazsak bu yıl)

• Dolari 7 ye indirecekler yine.

Çokomel bi iki sonra çıkacak pişkin pişkin “ Kriz bekleyenler daha cok beklerler” falan dicek. 2 ay sonra dolar 7.7 ahahhshs

• Berat bey nerelerde ?
  • BenYoruldumHayat B kullanıcısına yanıt
    Merkez bankasını ibadete açmak için kolları sıvamış.

• ReaLGz kullanıcısına yanıt

Aynen Ecevit'e kasa Tayyip'e dıj güşler...

• tuik'e sor hocam gösterge, TÜİK uçurur.

• Böyle kötü olaylar olduğunda olay ile anılmak istemedikleri için ve herhangi yanlış bir şeyler söyleyip milletin tepkisini çekmemek için olaylar soğumadan çıkmıyorlar Tv'ye. Bu da onların taktiği , aynı şeyi Erdoğan da yapıyor, kötü bi olay mı oldu, çıt çıkmıyor , 7/24 onu yayınlayan insanlar bile yüzünü göstermiyor, bizde sanki bu durum ilk defa oluyormuş gibi her seferinde aynı soruyu soruyoruz, "nerde bu sorumlu kişi?"

• Yüzükleriyle meşgul anlaşılan

• Doları 7 ye düşürürler sonra doları 7 den alim 10 15 lirada satayım yok öyleee der durumu anlık olarak kurtarır

• bunlar kendilerine bağladılar hortumu kendilerine bağladılar

• krıtoz kullanıcısına yanıt
    😂😂

• Şu güzelim ağustos ayında tatildedir ne olucak ..sizlemi uğraşıcaktı ...

• DadLı dillim Gülen Yüzlüm Ey Ceylan gözlüm Göğnüm Hep Seni Arıyoooorr Neredesin Sen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FF49CD023 -- 7 Ağustos 2020; 19:37:58 >
  • İçimizde ki dışımızda ki hainlere de Nalet olsun

• Bu denli yoğun bir sorumluluk, baskı altında bulunan Berat Albayrak'a bu kadar yüklenmek anlamsız. Pandemi de tüm halka para yardımı yaparken, işçiler çıkarılmasın diye para dağıtırken sesiniz hiç çıkmıyordu

Köpekler havladı diye atlar ölmez :)

• Sâwyer kullanıcısına yanıt
    Güç yüzüğü, Amazon'da satılıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://twitter.com/hashtag/beratalbayrakistifa?src=hashtag_click

arkadaşlar destek olmak için bu tage bi şeyler yazabilirsiniz. Cumhurbaşkanının açıklamalarından da gördüğümüz üzere twittera önem veriyorlar,kamuoyu oluşturup sesimizi duyurarak ülkemizin kötü gidişatına dur diyebiliriz.Lütfen üşenmeyin ve bu kötü gidişata tepkinizi gösterin.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.