Şimdi Ara

Berat bey nerelerde ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
168
Cevap
1
Favori
25.737
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
573 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Heralda dolardan , altından ettiği kara seviniyordur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu noktadan sonra bu ülkeyi kimse bataktan kurtaramaz. Dinci parti ülkenin ekonomik olarak sonunu getirdi.

Ben bu ülkenin bir daha belini doğrultabileceğine inanmıyorum.

Seçimlerde kaybedeceklerini anladıklarında ise gelecek olan partiye iyice ihaleyi yıkmak için her türlü sahtekarlığı yapacaklar. Bakın geldiler de ne oldu diyecekler.

Açık söylüyorum ben hiçbir partinin gerçekten iktidara gelmek istediğini düşünmüyorum. Bu saçma sapan düzenle uğraşmaz kimse.

Ben inanıyorum hocam , daha düzgün kişiler ile tüm dünyada barış politikası ile ufak ufak alttan alttan gelişiriz. Bizim insanımız çalışır üretir eker , yetiştirir yeterki ileride ailesi için iyi şeyler olacağını bilsin.
    Ama tek sorun bu ülkenin gerçek sahiplerine sahip çıkılmaması. Gerçek bir yönetici ile her şey olabilir.

Balık her zaman baştan kokar derler. Ve bence bu başta her zaman halkın kendisidir.

Ben bu ülke insanına zerre güvenmiyorum (sözüm forumdan dışarı olsun). Akp iktidar olduğu süre boyunca halk nasıl yönetilmek istiyorsa öyle yaptılar. Ceplerindeki para ne zaman azalmaya başladı o zaman bir değişim istediler.

Aslında daha yazacağım da aynı şeyleri yazmaktan sıkıldım gerçekten ve artık ülke gündemini de sadece burası değil ne haber ne gazete takip etmeyeceğim. Gerçekten insanın psikolojisi bozluyor başka hiçbir şey olduğu yok.

Valla benim her ay alım gücüm azalıyor. Bunu iktidara laf çakmak için falan söylemiyorum gerçek bu.

Bim, A101 buralardan sık sık alışveriş yaparım geçen sene 1 TL olan ürün bugün 1,5 TL. Fiyat arttığı gibi ürünlerin gramajıda düşürülmüş.

Elektronik, bilgisayar hiç katmıyorum zaten onlar benim için gerçekten lüks oldu.

Bu adamlar ülkeyi bu hale getirdikten sonra yurtdışına kaçıp keyfine keyif katarsa ve halk bizi kandırdılar diyip fetö muamelesi gösterirlerse artık Türk halkını düşünmem. Yani ülkeyi terk ederim Türkiye'de afedersiniz sikimde olmaz. Bu kadar aptal bi halk olamaz. Zaten gittikçe araplaşıyolar da. Kimse kusura bakmasın böyle bir şey olursa ve ben örneğin isviçreye gidersem ben isviçreliyim derim. Türk halkı artık eski Türk halkı gibi değil. Eski Türk halkı zeki,çalışkan, düşünür, çağdaş türk halkıydı. Türk halkına ne olduysa 20 senede oldu hem araplaştılar hem de aptallaştılar.

Doğru kişiler = Mansur Yavaş vb. kişiler.

Pandemi dönemi, siyasi baskılar filan demeden Ankara'nın 20 yılı aşkındır süren esaretini bitirdi. Her durumu şeffaflık ile yapıyor. Her adım kamuoyu ile paylaşılıyor ve halk parasının nereye gittiğini biliyor, hizmet alıyor.

Mansur Yavaş gibi yöneticiler gelirse ülke kısa sürede düzelmez ama 5 yıl içerisinde ciddi yol katedebiliriz. Sadece liyakat sistemi olsun. İş bilen adam doğru yere gelsin. Ekonomiden anlamayan adam devlet bankası yönetimine filan gelmesin, danışman filan olmasın. Sporcu ise sporla ilgilensin. Bu kadar basit.

• Kargolar kapalı yüzükleri gelmediği için evine karantinaya almış kendini, eski yüzükleri ile geçmişi yad ediyor.

• TV'ye çıkmamasına rağmen dolar yükseliyor.

• Bu noktadan sonra bu ülkeyi kimse bataktan kurtaramaz. Dinci parti ülkenin ekonomik olarak sonunu getirdi.

Ben bu ülkenin bir daha belini doğrultabileceğine inanmıyorum.

Seçimlerde kaybedeceklerini anladıklarında ise gelecek olan partiye iyice ihaleyi yıkmak için her türlü sahtekarlığı yapacaklar. Bakın geldiler de ne oldu diyecekler.

Açık söylüyorum ben hiçbir partinin gerçekten iktidara gelmek istediğini düşünmüyorum. Bu saçma sapan düzenle uğraşmaz kimse.

• kırılanhayaller kullanıcısına yanıt
    Ben inanıyorum hocam , daha düzgün kişiler ile tüm dünyada barış politikası ile ufak ufak alttan alttan gelişiriz. Bizim insanımız çalışır üretir eker , yetiştirir yeterki ileride ailesi için iyi şeyler olacağını bilsin.
    Ama tek sorun bu ülkenin gerçek sahiplerine sahip çıkılmaması. Gerçek bir yönetici ile her şey olabilir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ara sıra tweet atıyor.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kdv indirimleri yaparak vatandaşa hizmet, ekonomiyi şahlandırarak devleti ihya etmekle meşgul.

• quote:

Orijinalden alıntı: jervis

Balık her zaman baştan kokar derler. Ve bence bu başta her zaman halkın kendisidir.

Ben bu ülke insanına zerre güvenmiyorum (sözüm forumdan dışarı olsun). Akp iktidar olduğu süre boyunca halk nasıl yönetilmek istiyorsa öyle yaptılar. Ceplerindeki para ne zaman azalmaya başladı o zaman bir değişim istediler.

Aslında daha yazacağım da aynı şeyleri yazmaktan sıkıldım gerçekten ve artık ülke gündemini de sadece burası değil ne haber ne gazete takip etmeyeceğim. Gerçekten insanın psikolojisi bozluyor başka hiçbir şey olduğu yok.

• Çokomel is out of service. 404 çokomel not found.

Please try again later.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 6 Ağustos 2020; 2:37:10 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ldr1907

Kdv indirimleri yaparak vatandaşa hizmet, ekonomiyi şahlandırarak devleti ihya etmekle meşgul.

Ülkenin zaten kötü olan ekonomisini de damadın üzerine yıkacaklar. Sanki birilerine sormadan bir şey yapabiliyormuş gibi.

Gerçekten aldığı kararların bir tanesinin bile kendisinin aldığını düşünüyor musunuz?

Erdoğan'a laf söylemeye korkanların ekonomi bakanına yükleniyor işte yapabildikleri tek şey bu.

• Yerli üretim, destek falan dediniz.
    Hani nerede yerli titreşimli yüzük üreticisi.
    Ben şimdi ithalini almak zorunda kalıcam
    Birde üstüne hain ilan edilicem.

Yok yav.

• Valla benim her ay alım gücüm azalıyor. Bunu iktidara laf çakmak için falan söylemiyorum gerçek bu.

Bim, A101 buralardan sık sık alışveriş yaparım geçen sene 1 TL olan ürün bugün 1,5 TL. Fiyat arttığı gibi ürünlerin gramajıda düşürülmüş.

Elektronik, bilgisayar hiç katmıyorum zaten onlar benim için gerçekten lüks oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: kırılanhayaller

Valla benim her ay alım gücüm azalıyor. Bunu iktidara laf çakmak için falan söylemiyorum gerçek bu.

Bugün A101 e gittim şu gold marka fıstık ezmesinden alacaktım 12 TL idi 17 TL olmuş... bi ton küfür ettim.. Başka şey alıp çıktım

Migros tan bi yulaf ezmesi keyfimiz vardı 6 liraydı... 12 lira oldu 350 gr şey

@~^§|\^%×¥¿¡%&#@

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazer__ -- 6 Ağustos 2020; 0:19:6 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: buradan bir taytlı geçti

Yerli üretim, destek falan dediniz.
    Hani nerede yerli titreşimli yüzük üreticisi.
    Ben şimdi ithalini almak zorunda kalıcam
    Birde üstüne hain ilan edilicem.

Yok yav.

Hocam bir dur allasen zaten ülkece titriyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: lazer__

Bugün A101 e gittim şu gold marka fıstık ezmesinden alacaktım 12 TL idi 17 TL olmuş... bi ton küfür ettim.. Başka şey alıp çıktım

Migros tan bi yulaf ezmesi keyfimiz vardı 6 liraydı... 12 lira oldu 350 gr şey

@~^§|\^%×¥¿¡%&#@

Alıntıları Göster

Yıl sonunda senin o maaşına o kadar zam yapıldı mı? tabi ki hayır.

• lazer__ kullanıcısına yanıt
    Şuan yurtdışındayım ama gecen sene 7- 8 tl ye mi ne aliyordum bayağı zam gelmiş valla oha

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • vay be kdv indirimleride yıl sonuna kadarmış

• Halen diyorki ekonomiden umutluyum pozitif bakıyorum bunlar adamı verem eder. Millrt acından ölüyor sizin tuz kuru tabi bunlara oy verenlere ne diyeyim yaw

• İmf dışında şans yok :D

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.