Şimdi Ara

Berat Albayrak: Türkiye'deki ort. eğitim, Amerika'nın en iyi üniversitesinde verilenden daha iyi.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Başlık karakter sınırlamasından dolayı tam yazamadım. Asıl haber başlığı ;

Berat Albayrak: Türkiye'deki ortalama eğitim seviyesinden çıkan bir genç, Amerika'nın en iyi üniversitesinden çıkan bir gençten daha iyi eğitim alıyor.

Berat Albayrak: Türkiye'deki ortalama eğitim seviyesinden çıkan bir genç, Amerika'nın en iyi üniversitesinden çıkan bir gençten daha iyi eğitim alıyor.Sınavsız bir yere girmek, kontenjan yoksa olur. Ama kontenjanda sınav gerekli. 1 milyon kişiyi tek yere alacak yer yok. Herkes bir liseye, üniversiteye gitmek istiyor. Ama bu sınavla olacak bir iş. Genç yaşında insan nereyi tercih edeceğini bilemiyor. Bu fikirler değişir. Ama bunu kontrol eden sistem kendini sürekli güncellemeli. Yani bir sistem getirdik bu 50 sene gitsin. Böyle olmaz.

Berat Albayrak eğitimi hakkında ön bilgi :
    Lise eğitimini Özel Fatih Koleji'nde yapmıştır. (BKZ FETÖ okullarından biri. burası da ayrı bir mevzu ama neyse.. ). Ardından İstanbul Üniversitesi İngilizce İşletme Bölümü'nde tamamlayan Albayrak, New York'ta Pace Üniversitesi'nde finans üzerine MBA (Master of Business Administration; İşletme Yönetimi Yüksek Lisansı) yapmıştır.

Sözünde gerçeklik zaten aramıyoruz orası ayrı bir konu da sormazlar mı adama ; Madem ki Amerikada eğitim Türkiyeden kötü ne diye oraya gidip Yüksek Lisans yaptınız diye

Haber Kaynağı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WuLKaS -- 21 Haziran 2018; 1:15:6 >

• Yeminle daha makul aktroller var geç kalınmış sayılmaz bunu bıraksın yenisini alsın.
  • Arkadaş kafayı yemek üzereyim. Bu ne lan bu ne nasıl böyle bir şey söyleyebiliyor. Çomar kitlede bunların her lafına inanıyor ülkeyi iyi sanıyor. Eğitim olarak yerlerde sürünüyoruz adamın dediğine bak şaka gibi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İmam ossurursa cemaat sıçar.
  • aktroller yokuz diyor.
  • Cemaat eğitimini kastetmiştir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konu tutmamis, normal.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.