Şimdi Ara

Berat Albayrak açıkladı: Ekonominin yönetimi ABD'li şirket McKinsey'e verildi (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
438
Cevap
4
Favori
91.664
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
257 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ayrıca şuda var doğruyu söyleyeni uzaklaştırdılar ve fetö diyip attıkları kişiler gene bilgili deneyimli kişilerdi hainlerdi evet ama bilgililerdi.Şuan ellerinde niteliksiz boş beleş kişiler var ve sonuç normal hepsinin yaptığı iş değil malum reisinizinin ağzına bakmak sadece o ne dersek onu söylemek böyle kimselerle doldurdular kurumları icraat tecrübe eğitim yok liyakat neki tek uzman oldukları şey yalama.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 28 Eylül 2018; 15:58:54 >
  • Modern Sömürgeciliğin son seviyesi bu. Umalım da güney kore gibi olalım tam bağımsız türkiye ideali hayal çünkü artık.
    Ama bu bildiğin Hindistan - east india company vakası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Haykıran Bıngıldak -- 28 Eylül 2018; 16:5:40 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • "Buradaki bakanlara ve memurlara vekillere ödediğimiz maaşlar zaten gereksizdi bir de başımıza abdli şirket çıktı, paralarımız haybeye boş yere harcıyorlar, beceriksizler."
  • quote:

Orijinalden alıntı: Haykıran Bıngıldak

Modern Sömürgeciliğin son seviyesi bu. Umalım da güney kore gibi olalım tam bağımsız türkiye ideali hayal çünkü artık.
    Ama bu bildiğin Hindistan - east india company vakası
    Güney koreyi geçtim. Insallah sonumuz Venezuela ya benzemez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Haşin_ErKeK kullanıcısına yanıt
    imf bu ulkeye zaten cok bi alt sirketi tam isabet olmus simdi dussun emek parasi , kalksin emeklilik sistemi oh ne guzel

Hic kizmayin bu halk bunu haketti.
  • bu kadar mı düştük la

• Hazine ve Maliye Bakanı McKinsey olsun bari sonuçta yöneten onlar

• Allah im sen konuyu biliyorsun

• quote:

Orijinalden alıntı: Bukalemun

Türkiye ' de yahudi ve ermeni yok sanırım ?
    yazdigimi tam okudun dimi yada okudugunu anlayabildinmi ?

• Şaka mı bu?

• Celladına aşık olmak!
  • Günün fıkrası geliyor.

Krizi çıkartanın abd olduğunu söyleyip krizi çözmek için abdli şirket görevlendirilmesi.

Ulan hahahahahaha

gerçekten bu hükümet olmasa gülecek şeyimiz olmayacak be usta

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 28 Eylül 2018; 17:2:27 >
  • hayin amerigaaa, egonomig saldırı düzenliyir bizlere

rahib ajan falan deyillll
  • O değilde ekşi de şu yorumu gördüm gülmekten bittim.

tayyip erdoğan'ın ekonomik kriz var açıklaması başlıklı konu:

-inşallah, reis kendisini fetö'den tutuklatmaz.
  • eee aypon kırdıydık ?
  • Damadın ekonomiden anlamadığı tekrar gün yüzüne çıktı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ispirliyik

ak parti yüzünden çalıştığım resmi kurumda pek çok kişi dışladı sevmedi beni. iyi yönleri oldukça fazla ak partinin. ama bu son olaylar mckinsey olayı dahil artık ak partiye maalesef artık bir ders verme zamanının geldiğini gösteriyor ama maalesef ortada kadrosu güçlü duruşu yerli bir rakip parti yok. inşallah bir dahaki seçimde sağlam bir demokrat çıkar karşısına da ak parti biraz daha ciddi eğilir ekonominin üzerine.

Alıntıları Göster
    Su “ortada kadrosu guclu rakip parti yok” argumanj cok ama cok komik

AKP’nin ne kadrosu var pardon da? Onlarin kadrosu getirmedi mi zaten bu noktaya bizi?

• Konu başlığı açık provakasyon. Yönetim şirketi değil danışmanlık şirketi ve dünyada birçok ülkeye avrupa ülkeleri dahil danışmanlık yapan bir firma. Danışmanlık nedir öğrenin.

Kimsenin yönetimi devrettiği de yok.

Sürekli yabancı tabii kaçar diyorsunuz ya işte o çok sevdiğiniz yabancılar kaçmasın diye siyaseten tutulmuş bir firma.

• quote:

Orijinalden alıntı: ispirliyik

ak parti yüzünden çalıştığım resmi kurumda pek çok kişi dışladı sevmedi beni. iyi yönleri oldukça fazla ak partinin. ama bu son olaylar mckinsey olayı dahil artık ak partiye maalesef artık bir ders verme zamanının geldiğini gösteriyor ama maalesef ortada kadrosu güçlü duruşu yerli bir rakip parti yok. inşallah bir dahaki seçimde sağlam bir demokrat çıkar karşısına da ak parti biraz daha ciddi eğilir ekonominin üzerine.

Alıntıları Göster
    İyi Parti'nin kadrosu efsaneydi ama kimse oy vermedi. Boş laflara karnımız tok. Geçiniz.

• Kırdığımız ayfonlara ne olacak? THH'ye başvursak birşey çıkar mı acep? Bunlar da yarın hükümeti kandırırsa Allah affeder mi? Kafamda deli sorular.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.