Şimdi Ara

Berat Albayrağın yeni arabası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.013
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Berat Albayrak Hazine bakanlığına atandığı için, zırhlı mercedes s600 vermişler sizce bu doğrumu ?

Berat Albayrağın yeni arabası

• yalan atma hayin plakayı okuyamıyor musun
  • Hadi cumhurbaşkanı yine en lüks arabaya binsin ama diğer adamları korumaları
    keşke yarın passat-superb gibi araçlara geçseler açık söylüyorum benim bile görüşüm değişir

Millet sürünürken bu kadar lüks - saraylar niye ?
  • zibidi gonzales kullanıcısına yanıt
    Fotoğraftaki arabının aynısı demek istedim.

Fotoğraf örnektir.
  • emrcnd E kullanıcısına yanıt
    Her yıl araba alıyorlar.

Bu ay 2018 modele geçmişler topluca.
  • Diyelimki doğru değil ne olacak? Halk kabul etmiş bunları bize ... yemek düşer. Boşa çene yormanın alemi yok.
  • 2019 modelleri çıkmadı mı bunların niye düşük model almışlar ki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zibidi Gonzales

yalan atma hayin plakayı okuyamıyor musun
    Ara 155 i aldır içeri hocam

• Bu fetocu söylemlere kulak asmamı mı bekliyorsun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dostlar zamanında makam araçları için Mehmet Şimşek Çerez parası bile değil demişti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: otomobilci_x

Bu mesaj silindi.
    Sonunda siz de malum kervana katıldınız.

Üzüldüm ve şaşırdım. İdeoloji olmadan forum olmuyor demek ki.

Yazık forumdaki değerli katkıları olan nadir üyelerden biriydiniz.
  • bu doğru mu diye sorulması gereken yer burası mı sizce? kaynaksız haber paylaşıp doğru mu diye foruma sormak..
  • hainlik etmeyin itibardan tasarruf olmaz.
  • ilteris_ kullanıcısına yanıt
    Benim vergim
  • quote:

Orijinalden alıntı: hassey

Sonunda siz de malum kervana katıldınız.

Üzüldüm ve şaşırdım. İdeoloji olmadan forum olmuyor demek ki.

Yazık forumdaki değerli katkıları olan nadir üyelerden biriydiniz.

Alıntıları Göster
    Sizi üzen ne oldu bilmiyorum.

Çünkü paylaştığım şeyin ideoloji ile uzaktan yakından ilgisi yok.

Ülkenin zor günlerden geçtiği şı günlerde halktan her türlü özveriyi bekleyenlerin lüks ve şatafattan hiçbir şekilde vazgeçmemeleri beni fazlasıyla üzerken bunu dillendirmem sizi üzüyorsa,

Sizin tuttuğunuz takıma zarar verdiğimi düşünüyorsanız. O sizin ideolojik yaklaşımınızın aleni dışarı vurumu olmuş.

Zira söylediğim şeyi en çok sizin gibi taraftarlar dinlendirmek zorunda çünkü sizler bu şekilde hareket ettiğiniz sürece bu devran devam edecek lütfen biraz daha sakin ve aklınızı öne alarak haraket edin önce ülkeyi düşünün kişileri değil.

Son olarak bende sizden bu tarz bir yorum beklemezdim sizin adınıza çok üzüldüğümü belirmeliyim.

• Yüzüklerin efendisi yine mordor'a masraf çıkartmış.

Nazgul atlasın sana emi!

• quote:

Sizi üzen ne oldu bilmiyorum.

Çünkü paylaştığım şeyin ideoloji ile uzaktan yakından ilgisi yok.

Ülkenin zor günlerden geçtiği şı günlerde halktan her türlü özveriyi bekleyenlerin lüks ve şatafattan hiçbir şekilde vazgeçmemeleri beni fazlasıyla üzerken bunu dillendirmem sizi üzüyorsa,

Sizin tuttuğunuz takıma zarar verdiğimi düşünüyorsanız. O sizin ideolojik yaklaşımınızın aleni dışarı vurumu olmuş.

Zira söylediğim şeyi en çok sizin gibi taraftarlar dinlendirmek zorunda çünkü sizler bu şekilde hareket ettiğiniz sürece bu devran devam edecek lütfen biraz daha sakin ve aklınızı öne alarak haraket edin önce ülkeyi düşünün kişileri değil.

Son olarak bende sizden bu tarz bir yorum beklemezdim sizin adınıza çok üzüldüğümü belirmeliyim.

Alıntıları Göster
    Benim ne demek istediğimi çok iyi anladınız.

Süslü Kelime oyunlarına sığınarak beni itham ettiğiniz takımlarla da hiç ilgim yok.

Sadece zaten forumda zilyon tane olan siyasi arenya meraklı üyelerimizin arasında soyu tükenmeye yüz tutmuş üç beş kişiden biri olan sizi bu mecrada görmek beni üzdü.

Şimdiye kadar sizin de aranızda olduğunuz birkaç üyenin hatırına binaen foruma katılıyorum.

Sizi de kaybetmiş olmamın verdiği hayal kırıklığıydı sitemim.

Neyse sıkıntı yok.

Sizin elbette ki dünya görüşünüzün benim için hiçbir kıymet i harbiyesi yoktur olamaz da.

Dediğim gibi sadece üzüldüm.

Yolunuz ve bahtınız açık olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: hassey

Benim ne demek istediğimi çok iyi anladınız.

Süslü Kelime oyunlarına sığınarak beni itham ettiğiniz takımlarla da hiç ilgim yok.

Sadece zaten forumda zilyon tane olan siyasi arenya meraklı üyelerimizin arasında soyu tükenmeye yüz tutmuş üç beş kişiden biri olan sizi bu mecrada görmek beni üzdü.

Şimdiye kadar sizin de aranızda olduğunuz birkaç üyenin hatırına binaen foruma katılıyorum.

Sizi de kaybetmiş olmamın verdiği hayal kırıklığıydı sitemim.

Neyse sıkıntı yok.

Sizin elbette ki dünya görüşünüzün benim için hiçbir kıymet i harbiyesi yoktur olamaz da.

Dediğim gibi sadece üzüldüm.

Yolunuz ve bahtınız açık olsun

Alıntıları Göster
    Süslü kelime oyunu nedir ya.

Diyorum ki millet bu zorlukları çekerken yöneticilerin şatafattan uzak durması gerekir.

Buna katılıyormusunuz, katılmıyormusunuz?

Katılmıyorsanız ne diyeyim, size hayatta başarılar.

Yok katılıyorsanızda ne diye yazdığınızı çözemedim gerçekten.

Neyse ben sizin ne yapmaya çalıştığınızı çok iyi anlıyorum.

Ama unutmayın ilerde çocuklarımıza güzel bie ülke bırakmak istiyorsak yanlışlara yanlış demeyi bilmeli yanlışa yanlış diyebilen insanlara (özellikle böyle zamanlarda destek olmalıyız)

Aksi halde yanlış yapanlar kadar onlara yanlış yaptığını söylemeyenler, onların yanlışlarına destek olanlarda sorumluluk sahibidirler.

Sizede hayatta başarılar dilerim, bir dahada herhangi bir yazımı alıntılamazsanız sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi otomobilci_x -- 16 Ağustos 2018; 15:52:59 >

• quote:

Süslü kelime oyunu nedir ya.

Diyorum ki millet bu zorlukları çekerken yöneticilerin şatafattan uzak durması gerekir.

Buna katılıyormusunuz, katılmıyormusunuz?

Katılmıyorsanız ne diyeyim, size hayatta başarılar.

Yok katılıyorsanızda ne diye yazdığınızı çözemedim gerçekten.

Neyse ben sizin ne yapmaya çalıştığınızı çok iyi anlıyorum.

Ama unutmayın ilerde çocuklarımıza güzel bie ülke bırakmak istiyorsak yanlışlara yanlış demeyi bilmeli yanlışa yanlış diyebilen insanlara (özellikle böyle zamanlarda destek olmalıyız)

Aksi halde yanlış yapanlar kadar onlara yanlış yaptığını söylemeyenler, onların yanlışlarına destek olanlarda sorumluluk sahibidirler.

Sizede hayatta başarılar dilerim, bir dahada herhangi bir yazımı alıntılamazsanız sevinirim.

Alıntıları Göster
    blok o zaman

bye

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.