Şimdi Ara

Beramus takas Cypher itemli warior..!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
797
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beramusda oynayan bir arkadasım için açıyorum konuyu.
    ___Beramusda 74 lvl %25 human warior yan char 72 lvl asas.Asas itemsizdir.Warior serverinında 21. sıradaki DeathBringers clanında dır clan tamamı nerdeyse yabancılardan olusmaktadır.3-4 türk den biridir clanda.40k np vardır üzerinde.karakter de 19-10-2009 tarih ve 22:20 saatinden itibaren 260 saat plat pire vardır.74 wariorun 70 kalkanı +5,72 asas 'ın görev itemi + basarken yanmıstır.Karakter hic bir hack olayına karısmamısdır.O lvl e kadar elle kasılmıstır bir kac exp görevide durmakdadır.Şimdiye kadar alınan tüm piremiumların k-esnleri mevcuttur.G1 üyesidir karakter ve tüm gizli soru ve yanıtları ile item kilitleme şifresi mevcut ve eksiksizdir.

Chardaki itemlere gelince:

undefeatable nebiros +7 (no reb)

deep scar +9 (reb +11)

str16\3hp dual küpe (satıldı)

str16\3hp yüzük

+0 foverin

shel +7 set(reb +1)

+0 sos (string of skulls)

Scorpion Schyte +7 (no reb)

gorev kalkani +5

bankada da 2-3 gb lik ıvır zıvır bulunmaktadır.

__warior yan charı ile birlikte 75 liradır.
    __İtemler de cypher da degerinde itemle takas olabilir yada beramusdaki fiyatın 1-2 asagısına tekliflerinizi sunarsınız.
    __Karakterler malatya,izmir,ankara,antep ve samsundan yüz yüze güven saglanırsa havelede olabilir.

__Karakterlerle yada itemlerle ilgili alım yada takas yapmak isteyenler burdan bana özel mesaj ile ulasırlarsa ben kendilerine dönerim.aksam 6 dan sonra pc basında olabildiğim icin msn bırakmıyorum.Özel mesajdan teklifiniz ile msn adresinizi iletirseniz ben size dönerim.

Konuyu okuyup güncel tutanlara şidmiden teşekür ederim.İyi oyunlar iyi forumlar..!

deliyMAGE(emrah)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IdeliyMAGEI -- 21 Ekim 2009; 17:51:04 >

• Yanlış bölüme açmışsın heyecandan galiba :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThePirates0021

Yanlış bölüme açmışsın heyecandan galiba :)

yok anlamıyorum fazla konu acmakdan sürekli char satmadıgım icin ilgili mod arkadas düzeltirse sevinirim

konu güncel
  • :) Mod arkadaş onLine olmayabilir.
    Konuyu açarken Bölüm seçerken Karakter/Eşya satış bölümünden server seçip açarsan daha kolay satabilirsin :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThePirates0021

:) Mod arkadaş onLine olmayabilir.
    Konuyu açarken Bölüm seçerken Karakter/Eşya satış bölümünden server seçip açarsan daha kolay satabilirsin :)

eyvallah bir dahakine dikat ederim
    konu güncel
  • hayırlı satışlar...
  • konu hala güncel
  • Hayirli satışlar
  • konu guncel
  • konu guncel arkadaslar yokmu ısteyen :)
  • oluru ne alıcıyım ciddi pm den bana ulaş
  • ++++++++++++++
  • +++++++++++++++
  • konu güncel
  • konu guncel
  • quote:

Orijinalden alıntı: deliyMAGE
    konu guncel

GÜNCEL
  • Bi teklif vereyim sana :)

Ioniada Lv77 priest'im var itemsiz magic shelleri felan var.+3 Quest Shield duruyor.%3 Valkrie Pg Dual felan var
    Birde Lv74 Rogue var +6 FS itemsiz bu 2 karakteri senin charına veriyorum kabul edersen tabi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Absolut3

Bi teklif vereyim sana :)

Ioniada Lv77 priest'im var itemsiz magic shelleri felan var.+3 Quest Shield duruyor.%3 Valkrie Pg Dual felan var
    Birde Lv74 Rogue var +6 FS itemsiz bu 2 karakteri senin charına veriyorum kabul edersen tabi :)

teşekür ederim ama cypher geçmeyi planlıyorum.konu halen günceldir arkadaşlar
  • +++++++++++++++++
  • konu güncel
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.