Şimdi Ara

Beraberliğe üzüldük (!) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
723
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: mtrkmn61

(!) işareti : hafife alma, küçümseme anlamındadır. Evet, bilerek kullandım. Çünkü FB belkide son yılların en kötü FB'si. Bu FB'yi akıllı olsaydık çok rahat yenebilirdik. Bu duruma nazaran bu ifadeyi kullandım.

Hayır "(!)" sarkastik bir konuşma yaptığını belli eder, örneğin "Trabzon gerçekten çok temiz ve güzel bir oyun sergiledi kesinlikle 1 puanı hak ettiler.(!)" Burda verdiğim mesaj hafife almak ya da küçümsemek değil direkt olarak söylenenin tersini kastediyorum çünkü herkes biliyor ki 2 şutunuz var 2'si de karambole gol oldu(Bireysel başarı olsalar da saniyelik olaylar hazırlanış 0), onun haricinde %30 küsür topla oynama ve 30 tane faul yapan taraftı Trabzon, beraberliği zor kurtardığını belirtmiş oldum böylece. Ama önemi yok profiline baktım, eğitim hayatında pek de başarılı görmedim böyle şeyleri bilmemene şaşırmıyorum, kesinlikle kendi tercihin aşağılama amacım yok sadece cin olmadan şeytan çarpma çaban yersiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sKjaer

quote:

(!) işareti : hafife alma, küçümseme anlamındadır. Evet, bilerek kullandım. Çünkü FB belkide son yılların en kötü FB'si. Bu FB'yi akıllı olsaydık çok rahat yenebilirdik. Bu duruma nazaran bu ifadeyi kullandım.

Hayır "(!)" sarkastik bir konuşma yaptığını belli eder, örneğin "Trabzon gerçekten çok temiz ve güzel bir oyun sergiledi kesinlikle 1 puanı hak ettiler.(!)" Burda verdiğim mesaj hafife almak ya da küçümsemek değil direkt olarak söylenenin tersini kastediyorum çünkü herkes biliyor ki 2 şutunuz var 2'si de karambole gol oldu(Bireysel başarı olsalar da saniyelik olaylar hazırlanış 0), onun haricinde %30 küsür topla oynama ve 30 tane faul yapan taraftı Trabzon, beraberliği zor kurtardığını belirtmiş oldum böylece. Ama önemi yok profiline baktım, eğitim hayatında pek de başarılı görmedim böyle şeyleri bilmemene şaşırmıyorum, kesinlikle kendi tercihin aşağılama amacım yok sadece cin olmadan şeytan çarpma çaban yersiz.

Profilime herşeyi girmemiş olabilirim mesela

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Oku da birşeyler öğrenhttps://www.turkedebiyati.org/unlem-isareti.html Ya da ben daha basit örnek vereyim en büyük trabzon(!) dersem en büyük trabzon değil anlamına gelir o. Yani kabul etmeme, itiraz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: antisocial77

dedi vardara bile 2-0 yenilen takima karsi 90 dakika yerden kalkmayip, topu oyuna sokmayip zaman geciren takimin taraftari

Beraberliğe üzüldük (!)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Piêr Dé Sans

Yahu bunu diyen adam uefa da cl de harikalar yaratan biri olsa gam yemicem.

Vodafon muydu neydi sizin elendiğiniz takım?

Beraberliğe üzüldük (!)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dr20mouse kullanıcısına yanıt
    Yani?
    Ben ne demişim? benimle dalga geçeceksen daha iyisini yapacaksın. Bırak daha iyisini benim yaptıklarıma yanaşamıyorsan bile saygı duyup susacaksın.
  • dr20mouse kullanıcısına yanıt
    evet,vardara 2 macta da kaybeden takima karsi 90 dk zaman geciren tiplersiniz.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.