Şimdi Ara

Beraber oyuna başlayacaklar (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
0
Favori
1.266
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Her oyuna kötü dediğiniz için siz hiçbir oyuna başlamayamazsınız.
  • Forsaken World'ü indirdim çok fazla görev var şimdi 13 lvl oldum skiller falan hoşuma gitti de görevsiz kasma şuana kadar hiç yapmadım.Biraz daha çözünce geri kalanları +/- leri size anlatırım.

Not : O başlangıçmış ilk 10 lvla kadar görev adası gibi bir yerde başlıyoruz sonrasında kasıyoruz aslında pet falan sistemi de güzel gerçi perfect world'ün petleri hep güzel olmuştur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fungsclup -- 22 Haziran 2012; 11:58:21 >
  • her kafadan bir ses çıktığı sürece hiç bir şeye başlayamazsınız anca post yazarsınız :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vyn

her kafadan bir ses çıktığı sürece hiç bir şeye başlayamazsınız anca post yazarsınız :D

Sen zaten böyle bir post atınca, çok yardımcı olmuş oldun.Teşekkürler bütün sorunlarımız çözüldü.Artık buraya yazmana gerek yok zaten çözüme ulaştırdın bizi saol.
  • Bu konudanda birşey olmaz.İsteyen istediği oyuna başlasın bu forumda kararlı beraber baslayacak adam cıkmaz.
  • Aynen öyle.Adam akıllı oyun bulamadım daha ya.Mecbur wow a geri dönüş yapacam.

Wowdan başkası yalan...(fanboy oldum lan resmen :D)
  • Oyunda arkadaşa ihtiyacınız varsa özelden pm atarsanız oyun ismi server ve nickinizi bende size katılabilirim
  • aion denemeyi düşünmezmisiniz bence un piyasadaki en iyi f2p diyebliriz
  • quote:

Orijinalden alıntı: kabas55

aion denemeyi düşünmezmisiniz bence un piyasadaki en iyi f2p diyebliriz

Aion'un f2p'i resmen parayı veren düdüğü çalar kısıtlamalarda cabası.
  • ben artık rpg oynamaktan bıktım farklı şeyler arıyorum .
  • quote:

Orijinalden alıntı: ChanOfRight

ben artık rpg oynamaktan bıktım farklı şeyler arıyorum .

ps3 al ozmn tam anlamıyla değiştir bakışaçını :)
  • Arkadaşlar merhaba,

Aion Online EU Telemachus Server'ı bi grup Türk oyunuyoruz. Görseller çok iyi, konu çok iyi, oyun çok zor. Tahmin edemezsiniz oynadığınız diğer oyunların hepsinden zor. Ama en keyif verici MMORPG tayvise ederim.

İyi Günler.
  • evet bi karar verirseniz gelmeyi düşünüyorum bende
  • Allods Online'a ben girdim , gelmek ısteyen olursa bana pm atabılır konulara bakmıyorum pek
  • quote:

Orijinalden alıntı: denizvurgun

Arkadaşlar merhaba,

Aion Online EU Telemachus Server'ı bi grup Türk oyunuyoruz. Görseller çok iyi, konu çok iyi, oyun çok zor. Tahmin edemezsiniz oynadığınız diğer oyunların hepsinden zor. Ama en keyif verici MMORPG tayvise ederim.

İyi Günler.

Aion iyi oyundur pc kasmasa bende devam ederdim
    Not:Aionun zorluk derecesi normalin biraz altındadır.Hatta kolay bile denebilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: denizvurgun

Arkadaşlar merhaba,

İyi Günler.

Acaba size nasıl ulaşabilirim bende bugün başlayacağım da oyuna.
  • bende katilirim arkadaslar bence Waren story indirin derim :) sitede free reward da war
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.