Şimdi Ara

Beraber Kasıcak Arkadas Arıyoruz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
538
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • efenim biz 2 kişiyiz , yanımıza 3.cü kişiyi alarak populasyonu yüksek herhangi bir serverde sıfırdan kasmayı düşünüyoruz.Bizimle beraber oynamak isteyenler özel mesaj ile bana ulaşabilir , hiç oynamamış veya oyunu fazla bilmeyenler tercihimizdir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mkurtt -- 18 Haziran 2014; 17:59:40 >

• hiç oynamamış veya oyunu fazla bilmeyenler tercihimizdir
  • Oyunu bilmeyen insanlarla oynamak oyunu cok daha eglenceli yapıyor, yanlıs anlamayın ama oyunu ögretmekte ögrenmek kadar zevk veriyor. Baslamak isteyen yada basladıgı char kastıgı halde oyunu kavrayamamış birini arıyoruz bu yüzden. Ve bir oyundan nasıl zevk alınıcagını bilen insanlar oldugumuzu düşünüyorum.

Edit: Oyuna ilk basladıgın zamanlarda icinde bi heves oluyo, oyunu oynarken mutlu oluyosun ya iste biz o hissi geri kazanmaya calısıyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mkurtt -- 18 Haziran 2014; 18:17:28 >
  • twisting netherda 83 level 2 kişiyiz 15 güne 3 olacağız

raf ile hızlıca 83 olduk ama tam kavrayamadık

Rengar#2319
  • 4 kişi neyse iyi ama 5 kişinin böyle bi arkadas grubu icin oyun icinde karısık olucagını düsünüyoruz acıkcası cünkü bi zaman sonra oyun icinde exp paylasımı gıbı ıtem paylasımı olmayacagı icin kişiler arasında sorun olmasını yada kişilere dışlanmış hissi yaşatmak istemiyoruz.

Not: 2 yakın arkadas 3. arıyo gitsem zaten dışlanırım düşüncesi olmasın. Biz de farklı sehirlerde oyun icinde tanısmıs 2 kişiyiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mkurtt

Oyunu bilmeyen insanlarla oynamak oyunu cok daha eglenceli yapıyor, yanlıs anlamayın ama oyunu ögretmekte ögrenmek kadar zevk veriyor. Baslamak isteyen yada basladıgı char kastıgı halde oyunu kavrayamamış birini arıyoruz bu yüzden. Ve bir oyundan nasıl zevk alınıcagını bilen insanlar oldugumuzu düşünüyorum.

Edit: Oyuna ilk basladıgın zamanlarda icinde bi heves oluyo, oyunu oynarken mutlu oluyosun ya iste biz o hissi geri kazanmaya calısıyoruz.

Haha. Gerçekten doğru oyunu öğretmek çok zevkli oluyor. Benim arkadaşlarda yazın 5 6 kişi geliyorlar sizide katalım grubada iki dungeon grubu olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hemen olucak bisey olmadıgının farkındayım. Belirtmek icin; Hala aramıza yeni birini aramaktayız oyuna yenı baslıcak fakat tek oynamak ıstemedıgınden baslayamayan arkadaslara bı sans :D özelden ulasın
  • olur ya ben gelirim ekleyin 37 levelim tam bir noobum sıkılıyorum muhabbet oyundan önemliyse sizin için takılabiliriz :)
    dexlab 2969
  • hahaha konuyu görünce anılarım depreşti , yenilere yardım etmek her zaman eğlencelidir heleki heyecanlı olanlar.

Bir keresinde char kasıyoruz arkadaşımla , kanka diyor biz nezaman bu humanları (alliance) basmaya gideceğiz diyor , dedim daha 34 lvliz adamların şehrine varamadan ölürüz.

Neyse bir anlık gazla 30-35 lvllerinde 2 kişi goldshireyi basmış bulunmaktayız , guardlardan yaklaşamıyoruz tek atacaklar diye , o anda alliler görmezmi bizi arkamızda 20 tane 85-90 lvl adam kovalıyolar.Biraz acı bir tecrübeydi ama eğlenceliydi 90 levellerin bizi kovalaması

Neyse böyle şeylerle uğraşırkene 90 level olduk arkadaş mountları görüp görüp habire beni dürtüyor hadi gidip alalım diye.O aralar ramazan ayındaydık millet sahura kalkmış gece saat 3-4 arasımı ney , kanka hadi alalım mountu diye dürtüyor.Raidden düşüyor o adam toplamak lazım kaç kişiyiz şuan dedim, sen ben ve 2 kişi daha var gerisinide guildden dilenirik dedi.Bir bakayım dedim guild chate yatacak adamları uyandırmış zorla raide getiriyor :D neyseki günün sonunda almıştık mountu

• hocam bende twisting netherda yeni kasmaya başlıcam 7-8 aydır oynamıyorum oyunu gelin beraber kasalım
  • bende oynuyorum arkadaşlar battletag eklerseniz oynayabiliriz Nameless#2925
  • kanka ben maghtheridon da oynuyorum 45 lv im beklerim horde ally dengesi en iyi olan server
  • Oyunda 2009 dan beri bulunuyorum (Farklı hesap alım-satım işi yapıyorum) Şu anda tek hesaba sahibim, kafa dengi insanlarla oynamaktan her zaman zevk alırım. Bir şeyleri deneyerek öğrenerek elde etmenin her zaman en iyi yol olduğuna inanırım. Yeni bir Druid kastım healer/Balance eğer paslaşırsak elimden geldiğince birşeyler kovalarız.

Ally- Outland - Cruélz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Merdomable -- 19 Haziran 2014; 12:05:26 >
  • Arkadaşlar bu oyunu nasıl oynayabilirim sizle oynamak istiyorum bana oyunu level şeylerini felan ögretirseniz gelirim rpg tarzı oyunları severim
  • oyunu biliorm muhabbet acısından ii olur ögretmem korkmayın :D
  • Teklifleriniz için teşekkürler fakat hala aramaktayız
  • Gecen sene baslamıs 10 lvl olup bırakmıstım gerçekten öğrenmek ve oynamak istediğim bir oyundu içimde ukte kaldı sizde uygun görürseniz battlechest alıp oyuna baslayabilirim

@Mkurtt

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.