Şimdi Ara

Benzinli Scooter Goped

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
4.200
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar yeri burası değil biliyorum ama buna uygun acacak yerde bulamadım affola ..

ben yazlık yerde yazın dolaşmak için bunun gibi birşey bakıyorum araştırma yaptım tr de yaygın değil hatta hiç yok diyebiiriz.

normal cocuk scooterinin benzinli olan tipidir amerikada cok yaygın kullanılıyor

33 cc 49 cc diye motor hacmi var 1 depo 2 lt alıyor yağ karışımı ile calkalayıp depoya dolduruyorsunuz ve 60 70 km gidebiliyor.

istanbulda eminönüne gideceğim hangi ara sokaklar dükkanlarda bunun gibi kaliteli bir şey bulabilirim acaba ?

orj firması go ped dir amerikan malıdır türkiyeye nasıl getirebilirim gümrükten falan ?

Benzinli Scooter Goped

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sessizlerin_umudu -- 5 Haziran 2014; 20:56:22 >

• En ufak bir çukurda öleceğinizi üzülerek bildirir, Türkiye'deki çukarların pek de ufak olmadığını hatırlatmak isterim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: osiosborn

En ufak bir çukurda öleceğinizi üzülerek bildirir, Türkiye'deki çukarların pek de ufak olmadığını hatırlatmak isterim.

banyoda düşüp kafanı duvara vurmayacağın ne malum yada senin şu saatte kalp kırizi geçirmeyeceğin gibi ?

bırak bunları arkadaşım bisiklet yolunda cukur ne arar ben yolda trafikte sürmeyeceğim zaten trafiğe cıkmak yasak bunla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sessizlerin_umudu -- 5 Haziran 2014; 21:28:00 >
  • Dizelide varmı?
  • Ben bundan gördüm bir tane. Maltepe sahilde yeni yapılan alanda kullanıyorlardı. Tahtakakenin ara sokakları ve kaldırım taşlı yollarda kullanamazsınız. Çocukların kullandığı alanlar veya bisiklet yollarında sürülebilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: expert****or

Dizelide varmı?

olsa iyi olur
  • Kask eldiven dizlik dirseklik takarsan hiç birşey olmaz
    ama bu iş biraz zevk işi yani araban olucak atıcaksın bagaja
    dağdan aşağı asfalt yoldan iniceksin arkadaşlarınla

Not:2 zamanlı motorlar çevreyi çok kirlettikleri için ben tercih etmem şahsen.
    videoda deli gibi duman atıyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: just4techno

Kask eldiven dizlik dirseklik takarsan hiç birşey olmaz
    ama bu iş biraz zevk işi yani araban olucak atıcaksın bagaja
    dağdan aşağı asfalt yoldan iniceksin arkadaşlarınla

Not:2 zamanlı motorlar çevreyi çok kirlettikleri için ben tercih etmem şahsen.
    videoda deli gibi duman atıyorlar

haklısın kask ve diğerlerini almam şart .araba var kartal maltepe sahil yolunda cok iyi sürülür diye tahmin ediyorum. ezgoz olarak başka birşey satılsa belki daha az kirletir
  • 7 dakıka lık videoda okadar yamaclardan indiler......1 adet cukur gordunuzmu??????

bizim burda sahil yolunda bile 10 cm lik cukur var.....dikkatli olmanızı tavsiye ederim....

lalelide universite ogrencisi binerken gordum iki teker oldugu icin dikkatimi cekti .....

cocuk cokta bilinc li bir sekılde kullanıyordu........................

ne yalan soylıyım tehlıkeli falan ama güzel makınalar.......
  • quote:

Orijinalden alıntı: qedo

7 dakıka lık videoda okadar yamaclardan indiler......1 adet cukur gordunuzmu??????

bizim burda sahil yolunda bile 10 cm lik cukur var.....dikkatli olmanızı tavsiye ederim....

lalelide universite ogrencisi binerken gordum iki teker oldugu icin dikkatimi cekti .....

cocuk cokta bilinc li bir sekılde kullanıyordu........................

ne yalan soylıyım tehlıkeli falan ama güzel makınalar.......

kardeş haklısın yollar bozuk otoyolda bile cukur var ona bakarsan türkiyenin hali işte

ama toprak yolda gidenlerde var cukur falan bu motorlar ile
  • Arkadaşlar ben yıllardır kullanıyorum buradaki yorumları tesadüfen gördüm öyle çok tehlikeli de değil az bir eli anahtar takım taklavat tutan herkes her arızasını rahatlıkla giderebilir yakıt çok az felaket güçlü bir şey 4 tane hurda vaziyette alıp topladım sattım parçası da öyle pahallı değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • benim elimde arızalı var parçası eksik getirtirim diyen ayağa kaldırabilir veya elinde aynından olanın işine yarayabilir
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.