Şimdi Ara

Benzinli fiyatına dizel fiat lieana (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
0
Favori
11.065
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ablamın hibe ettiği 1998 model Polo 1.4 16V kullanıyorum ve benzin ile bakım masraflarından bıktım. Şu an yürüme mesafesinde olan işyerim 6 ay sonra 25Km uzağa taşınacak. Servis olup olmayacağı belli değil.
    Tüm bu sebeplerden almayı düşünüyorum.
  • otomobil piyasasında fırsatlar bitmez. 6 ay daha bekleyebileceksen bekle derim. daha iyisini daha ucuza bulursun belki. elindeki aracı da elden çıkartırsın peşine saydırırsın filan.

acele işe şeytan karışır. linea lar bi yere kaçmıyo yaa. ben olsam beklerdim paramı biriktirir. kredi faizine az para kaptırırdım.
  • arkadaşlar bu araç için 2 ayrı bayi ile görüştüm, aynı şeyi söylediler, bu araç satılan ve tercih edilen model değilmiş, özellikleri boş olan bir model imiş. bunun yerine 90 HP lik active plus 1,3 modelini tavsiye ediyorlar, fiyatı da 30.500 TL. civarı imiş.
  • arkadaşlar bende kiralık olarak kullandım birkaç kez bu arabadan. çekiş sorunu yaşadım hepsindede, araba gaza basmaya tepki vermiyor :) özellikle alacağınız model ile test sürüşü yapmadan kesinlikle almayın derim.
  • 1.3 multujet actual paketini 27.400 tl'ye kadar veriyorlar(Bayiden bayi ye göre değişir)
  • quote:

Orijinalden alıntı: kobe_bryant1977

çoz az daha para ekleyip peugeot 207 almak bana daha mantıklı geliyor.Sonuçta psa dizel motorlar hem çok ekonomik hemde çok uzun ömürlü.Ayrıca görüntü olarak 207 lineadan çok daha şık bence

nasıl bilip bilmeden atıyosunuz şuan multijetin üstüne dizel motor yok multijet 700,000kmleri motor yapılmadan görüyor hatta 1,100,000kmde 1,3 multijet var o met ettiğiniz kalite sandıüınız arabalar anca 250,000km giderler ayrıca 207 lineanın tekerlleği kadar bile olmamz çünkü rakip değiller
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozay06

Kesinlikle 1,3 al derim Çünkü eski linealar 75 hp yeniler 90 hp Kardeşimin grande punto aracı 75 hp çekiş gayet iyi 90 lıklar daha iyidir Tabiki 105 daha da iyidir ama 1,3 ün vergi avantajı var Ayrıca ileride satarken kimse 1,6 105 hp diye 6000 tl fazladan vermez Ayrıca dün vw golf benzinli araç için 37500 tl fiyat aldım Tamam sonuçta benzinli ama golfle aynı paraya linea almam

lineada 75 lik versiyon yok 1,3 lerin hepsi 90 lık
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.