Şimdi Ara

Benzinli fiyatına dizel fiat lieana

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
87
Cevap
0
Favori
10.758
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 11 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 55
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 9 saat 21 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • twindiablo (9 mesaj) TuVNeRa (7 mesaj) dec_chaos (6 mesaj) ÇakırEfe (4 mesaj) deepndark (3 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Diğer Fırsatlar >> Benzinli fiyatına dizel fiat lieana
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    496 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
  • Teğmen
    209 Mesaj
    Linea fiyatlarını bilmiyorum ama markaya göre değerlendircek olursam sanki bana dizelliden benzinliye indirimden ziyade benzinlinin fiyatını yukarı dizelliye çekerek fiyatı eşitlemişler gibi geldi Zira benzinli Lineaya 28 verilmez, dizeli de daha fazla etmez zaten, normal fiyat diyorum.
    |
    |
  • Yarbay
    3429 Mesaj
    İyiymis aynisi grande puntoda olsa 2. Arac olarak dusunurdum
    |
    |
  • Binbaşı
    1882 Mesaj
    sıcak değil...
    |
    |
  • Yüzbaşı
    856 Mesaj
    Bomboş bir sıfır dizel için fena fiyat degil

ama yakıt tüketimi olarak 1,3 multijet kesinlikle tavsiye etmem
    |
    |
  • Yarbay
    3778 Mesaj
    nasıl sıcak değil ya??
    c sınıfında bu paraya başka dizel örneği verebilir misiniz?
    üstelik 1.3 16 v 90 bg..birde abs olsaydı çok iyi olacaktı.
    klimada var üstelik.
    araba alacak olsam kesin bakardım.
    |
    |
  • Binbaşı
    1147 Mesaj
    Aslında başlık daha önce otomobil bölümüne açıldı. Bende ilgilendim. Gittim bayide gördüm. Fena araba değil. Ama şu başlığı görünce vazgeçtim.
    http://forum.donanimhaber.com/m_45355653/mpage_1/f_/key_linea%2Caldim//tm.htm#45997237

Adam 1.6 emotion plus'ı almış 34,500'e..
    Arabanın şimdiki indirimli fiyatı 41.000
    |
    |
  • Er
    12 Mesaj
    Bence lineaya bu para verilmez...
    |
    |
  • Yüzbaşı
    603 Mesaj
    Yılbaşı öncesinde benzinli LİNEA fiyatları ile ALBEA arasında 4 bin TL civarı (+-500) gibi bir rakam oynuyordu. Fiyata bakarak bu araç bana makyajlanmış Albea gibi geldi.

Bir de Linea'nın benzinlisinden ne hayır gördük ki dizelini alalım. Bir tanıdığımıza 1,5 yıl önce full aksesuar benzinli modeli makam aracı olarak verildi. Yaklaşık 1 ay kadar sonra kapı açıkken bir şeyi farkettiler. Kapı içlerindeki civataların hepsi paslanmıştı.

Düşünün, sıfır araç gelmiş ve civataları paslı. Ne kadar kötü bir görüntü. Aracı servisine geri götürdüler. Sonra sıfır aracın tüm paslı civataları değiştirildi.
    |
    |

• Çavuş
    71 Mesaj
    eniştem sıfır kkilometre araba düşünüyor, dün gece tesadüf eseri o ilanı görünce kesin değerlendirmek lazım diye düşündüm.. Başta müthiş bir kampanya gibi gelmişti ama internette birazcık araştırma yapınca 1.3 multijet linea nın 6,5-7,5 lt100 km ortalama yakıt tüketimini görünce bir adım geri attım.... dizel bir araç almak isteyen birisi için sıcak fırsat gibi görünse de bana göre 30.850 linea'ya bağlanmaz.....
    |
    |
  • Yüzbaşı
    603 Mesaj
    7,5 litre mi? Yok böyle bir yakıt tüketimi... Biraz zorlasan benzinli araçlar gibi şehiriçi 8,5 litre yakacak demekki. O kasaya 1300cc az geliyor olabilir.
    |
    |
  • Onbaşı
    17 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ÇakırEfe

Yılbaşı öncesinde benzinli LİNEA fiyatları ile ALBEA arasında 4 bin TL civarı (+-500) gibi bir rakam oynuyordu. Fiyata bakarak bu araç bana makyajlanmış Albea gibi geldi.

Bir de Linea'nın benzinlisinden ne hayır gördük ki dizelini alalım. Bir tanıdığımıza 1,5 yıl önce full aksesuar benzinli modeli makam aracı olarak verildi. Yaklaşık 1 ay kadar sonra kapı açıkken bir şeyi farkettiler. Kapı içlerindeki civataların hepsi paslanmıştı.

Düşünün, sıfır araç gelmiş ve civataları paslı. Ne kadar kötü bir görüntü. Aracı servisine geri götürdüler. Sonra sıfır aracın tüm paslı civataları değiştirildi.

normaldir
    |
    |

• Yarbay
    2112 Mesaj
    zaten bu arabayı satabilseler böyle bir kampanya yapmazlar
    |
    |
  • Yüzbaşı
    603 Mesaj
    Bu fiyata LİNEA 'ya binmek yerine gidip B sınıfı KIA Rio 'nun dolu modelini bile ( RIO Sedan TREND + ABS+DAB) alsak daha iyidir. Hiç olmazsa araç 110ps ve yakıt tüketimi 5,4 litre. LİNEA 7,5 litre ile tam bir yakıt delisiymiş.

Eğer LİNEA alacaksanız ve evlenme çağındaysanız sizlere tavsiyem babası akaryakıt istasyonu sahibi olan bir kız bulun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ÇakırEfe -- 8 Şubat 2011; 16:36:41 >
    |
    |
  • Yarbay
    5517 Mesaj
    linea yerine Hyundai yada Kianın 1.5 dizellerini tercih etmek lazım...
    |
    |
  • Yarbay
    9330 Mesaj
    baya çalmıştır...

halen akıllanmadı bu fiat
    |
    |
  • Yarbay
    6355 Mesaj
    benznlisiyle bile ağrıda 5-6 litre yakıt tutturdum ben. abartmayın
    |
    |
  • Yüzbaşı
    390 Mesaj
    hakkaten bu yakıt tüketimlerini nerden bbuldunuzda yazdınız buraya anlamadımki 7.5 çok,sitesinde teknik detaylarda yazıyor şehir içi 6.5 şehir dışı 4 ortalama 4.9 litra diye..
    |
    |
  • Yüzbaşı
    390 Mesaj
    2 airbag klima 15" cantlar 105 beygir dizel sedan bir araç 28 bin lira bence fiyat gayet mantıklı, fiyatı beğenmeyen arkadaşlar örneklerle açıklarlarsa aydınlatıcı olur.tata, dacia gibi markaların klimalı airbagli dizel modellerini 24 e satıyorlar....
    |
    |
  • Yarbay
    2184 Mesaj
    105 değil 90 bg..
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
vp satın al
pubg mobile uc
LOL RP Satın Al - LOL RP Yetkili Satış Sitesi
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,641
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.