Şimdi Ara

Benzinli cruze sahibi var mı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
1.198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Araç ile 2011 de kaza yaptım ve 1 ay parça bekledim. Bozulması beklenen bir parça olmadığı için stok yapılmamış demişlerdi beklediğim parçalara. Far, tampon çabuk gelmişti ama ıvır zıvır parçaları bekledim.

Araç kullanmayı Passat'da öğrendim 1.6 FSI motor o araç da efsane yakıyordu ama gidiyordu da deli gibi. Şu an salaklık olarak görsem de eskiden arkadaşlarla kurşunlu Bursa dağ yolunda geceleri yarışırdık.(bi 2009 Focus ve 2008 Astra 1.6 benzinli ikisi de) Cruze ile 2-3 kez yarıştım ne virajlarda ne düz yolda iki araca da yaklaşamadım bile(ki normalde aralarında en iyi kullanan bendim hiç sonuncu olmadım başka araba ile)

Focus gibi sınıfındaki en iyi yol tutuşu olan araba ile kıyaslanması bile abes bence ki Focus ile cruze'dan daha hızlı dönüyorum virajları ilk aldığım gibi devamlı kullandığım uzun yolda denemiştim.

Yakıt tüketimi ve performans göreceli kavramlar hele LPG işine hiç girmeyeceğim ama kendi kullandığım versiyonu için söylüyorum istersen rallici ol, araç performans olarak berbat. (İlk aldığımda geceleri de yarışacağımız için 0-100 fabrika verilerine çok yaklaşacak şekilde çalıştım. Fabrika vergisinden daha iyisini yapıyorsanız bilemem.)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Bunların dizelleri ne kadar yakıyor beyler ? ilanın birinde satıcı söyle yazmış !

Yakıt ise şehir içinde 9 lt./100 km. şehir dışında 6 lt./100 km.'dir.

dizelide çok yakıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helsloot -- 24 Şubat 2017; 13:35:3 >
  • helsloot kullanıcısına yanıt
    2.0, 163 beygirlik motor çünkü. Şehir dışında 90 a sabitlersen 5 litreyi geçmez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.