Şimdi Ara

BENZİNE ZAM VAR MI???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.057
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Son 2 günde brent 10 dolar arttı. zam haberi alan var mı?? ona göre alımı bi kaç gün öne çekelim bari.

• Zaten Lpg taktırmamak içi zor tutuyorum kendimi bir de zam haberi gelirse direk girerim Lpg olayına
  • quote:

Orijinalden alıntı: sienaumut

Zaten Lpg taktırmamak içi zor tutuyorum kendimi bir de zam haberi gelirse direk girerim Lpg olayına

kardeş fazla yakmıyorsa ve fazla yol yapmıyorsan bence gerek yok,ama sen bilirsin
  • quote:

Zaten Lpg taktırmamak içi zor tutuyorum kendimi bir de zam haberi gelirse direk girerim Lpg olayına

taktır gitsin hocam satarken lpg'liler 500-1000 tl fazlaya gidiyor zaten.

LPG kiti nerdeyse 250 TL'ye falan geliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: serseri006

quote:

kardeş fazla yakmıyorsa ve fazla yol yapmıyorsan bence gerek yok,ama sen bilirsin

Fazla yakmasına yakıyor da çok yol yapmıyorum ayda 500- 700 km arası ama yine de insan israf oluyor diye düşünüyor sonuçta 1 km yol gidip neredeyse yarı yarıya az ödüyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: angel_f!re

quote:

taktır gitsin hocam satarken lpg'liler 500-1000 tl fazlaya gidiyor zaten.

LPG kiti nerdeyse 250 TL'ye falan geliyor

Haklısın üstad ama arabayı çok büyük ihtimalle erkek kardeşim alacak benden pusuda bekliyor lpg kitinin tümü zararıma olacak taktırırsam
  • quote:

Taktır hocam beklemen hata.
  • brent petrol 100 doları geçti:( zam kapıda arkadaşlar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.