Şimdi Ara

Benzine 15 (16) Kuruş, Motorine 10 (11) Kuruş ZAM (Güncelleme) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
131
Cevap
1
Favori
3.966
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hiçbir üretimi gelir kaynağı yok ülkenin, milletin vergisiyle geçiniyor sonrada ekonomi eyi diye utanmadan konuşuyorlar.
  • Bebeğim dediğim anda şimdi değil :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • durmak yok zamcıklığa devam
  • 15 daha gelir, geçen geldiğinde de söylemiştim başlangıç diye. Sırayla döşüyorlar, birden döşeseler milletin sesi çıkar sanıyorlar ama çıkmaz, anca forumda birbirimize sarılıp ağlarız zam geldi diye.
    Müstehak Allah belalarını versin her gün her gün beddua ediyorum kendilerine.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pcwolf28 -- 22 Kasım 2016; 11:30:19 >
  • 2 gün kontak kapatamayan insanlarız az bile bize
  • Arabamı 2 ay önce sattım. C 180 vardı. İnanın o kadar rahatladım ki. Vergiler, cezalar, bakım paraları, yakıt parası.. bıkmıştım sürekli masraf masraf para para. Bu ülkede araba almak araç sahibi olmak fuzuli

• zam olmayan günler konu açın.

konuyu flood nedeniyle şikayet ediyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: JeanCarlo

Arabamı 2 ay önce sattım. C 180 vardı. İnanın o kadar rahatladım ki. Vergiler, cezalar, bakım paraları, yakıt parası.. bıkmıştım sürekli masraf masraf para para. Bu ülkede araba almak araç sahibi olmak fuzuli

Maalesef katılamıyorum dediğinize. Hele ki İstanbul da. Evli iseniz ve de çocuk sahibi iseniz araç gerçekten gerekli. Bunu alınca daha iyi anladım.

Masrafı çok ama yapacak birşey yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Arabamı 2 ay önce sattım. C 180 vardı. İnanın o kadar rahatladım ki. Vergiler, cezalar, bakım paraları, yakıt parası.. bıkmıştım sürekli masraf masraf para para. Bu ülkede araba almak araç sahibi olmak fuzuli

Gece veya sabah acil iş olduğunda ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheCaliph_ -- 22 Kasım 2016; 11:40:37 >
  • ekonomi çoğ eyi
  • Hep 50 liralık alanlar için sıkıntı yok
  • Ülke galkıniyi avrupa osmanlı diriliyor diye gorkiyi.

• Ohh mmm

• quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

quote:

Gece veya sabah acil iş olduğunda ?

Hocam samsunda yaşıyorum. Istanbulda yasıyordum samsuna evime geçtim. Evim hastaneye 100 metre. Çok şükür araç ihtiyacım olmadı su ana kdr. Tranvay otobüs dolmus evimin yakınından geciyor. Aylık minimum 500 tl kar yaptım acıkcası. Çok araba ihtiyacım olunca babamın 1.2 seat ibizayı alıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: xweser

quote:

Maalesef katılamıyorum dediğinize. Hele ki İstanbul da. Evli iseniz ve de çocuk sahibi iseniz araç gerçekten gerekli. Bunu alınca daha iyi anladım.

Istanbul da ayrı bir sıkıntı. Otopark trafik vs. Allah yardımcınız olsun

• Nerdesin be özlemiştik. Darısı ötv DÜZENLEMESİNE.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: xweser

quote:

Istanbul da ayrı bir sıkıntı. Otopark trafik vs. Allah yardımcınız olsun

Evin orada sıkıntı yok ama bir yere gitmek istenildiğinde gerçekten sıkıntı otopark.

Onu da bir şekilde halletmeye çalışıyoruz.

Allah hepimizin yardımcısı olsun. Hayat zor.

• Ulan tamda karbüratörü temizletip benzinde kullanmaya başlayacaktım arabayi

• Doların artışından bana ne, ekmee dolarlan mı alıyoz, hamdolsun egonomi çok eyi, bakma sen gazatalarda yazanlara onlar törkiyeyi agebeyi çekemeyenler, dövlet çok güzel muhafaza ve müdefa"

Diyen mutlu cahilleri de bekliyoz konuya..

Dur sen dur..

Aldığın makarna peynir kömür iki katına çıksın, ev sahibi kiraya köklesin de o zaman öğrencen doların 2.5 lardan 3.5 lara gelmesi ne demekmiş, neye neden olurmuş..

Doğa ve bilim seni kahvehanende a haber seyrederken bile rahatsız edecek..cehalet mutluluktur ama o kadar da değil..

Ne olacaktı ne..

Bi ülkenin parası 2 ayda yüzde 20 değer kaybedecek de bundan kimse etkilenmeyecek miydi..dur sen yeni başlıyo..

Konuya bakıyorum..maşallah komiklik şakalar..hiç gerçekten kızan isyan eden yok.

E iyi ya..devletin canına minnet anasını satayım..adamlar da diyodur, lan biz zam yaptıkça milletin mizah yeteneği artıyor, geçirin anasını satayım diye..

Abi öyle bi ülke ki, grev olur protesto gösterisi olur, millet orda halay çeker..

İyi abi devam..

Ben hiç görmedim brezilyada yunanistanda ukraynada halay çekerek hak arayan..neyse burası türkiye..

Tey tey tey..hadi oturmaya mı geldik..benzin 5 lira oldu ve bu daha başlangıç..haydin halaya..komikliklere..

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.