Şimdi Ara

BENZİNDE 6-7 KURUŞ İNDİRİM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
1
Favori
1.709
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dolardaki düşüşün ardından benzine indirim geliyor.

Petrol Ürünleri İşverenler Sendikası (PÜİS) geceyarısından itibaren benzinin pompa satış fiyatında 6-7 kuruş indirim beklendiğini duyurdu.

Benzinin litre fiyatı şu anda ortalama olarak İstanbul'da 5,38 liradan, Ankara'da 5,43 liradan, İzmir'de ise 5,41 liradan satılıyor.

• Allah razı olsun
    LPG' li aracımın benzin deposu çeyreğin sınırındaydı artık 50 liralık alıp yarımlarım.
  • Gaza da indirim gelsin arkadaş yaa Kasım ayında aldığım araba ile 1.79'a gaz alırken şimdi 2,69'a alıyorum
  • Dolardaki dususun degil referandum adina geleneksel secim indirimi yapiliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi krstarica -- 9 Şubat 2017; 10:52:2 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • defansagelsenizelan D kullanıcısına yanıt
    Gaza kolay kolay indirim gelmez. Üretimden, nakliyeye mazot ve benzin kullanılıyor. Enflasyonu arttırmaması adına gaza göre az zam gelir, çok indirim gelir.

Gaz fukara halkın yakıtı üretimde, nakliyede pek yeri yok. Vurun abalıya
  • defansagelsenizelan D kullanıcısına yanıt
    Hocam 2.69a iyi aliyorsunuz bizim burda opetde 3.24 tl

• quote:

Orijinalden alıntı: kartal_.1987

Hocam 2.69a iyi aliyorsunuz bizim burda opetde 3.24 tl

BP'den 2.69'a alıyorum. Ankara'da olmanın LPG'li araçlar için ufak da olsa böyle bir avantajı var hocam. Yine de aşırı pahalı geliyor bana. Dolar 3,92'den 3,68'e sadece 1 haftada indi ama doları bahane ederek yakıta zam yapanlar, mevzu indirim olunca indirim yapmadılar. Dolar 1 haftada yüzde 9 indi. Petrol'ün varil fiyatı ise değişmedi(55 dolar) Yüzde 9 indirimi aynen yansıtmaları gerekir vergilerin değişmediğini de düşünürsek. Bu da benzinde tam 51 kuruş indirime denk gelir. 6 kuruş değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi defansagelsenizelan -- 9 Şubat 2017; 11:31:23 >
  • Su akaryakitlarin hepsini ayni seviye cekelim, bitsin bu dava, dizel benzin lpg 3.5 lira olsun.

• İndirimli mazot satan yerlerde benzin 5.25 di 😀

• Kepçe - kaşık.
  • Dizelle lpg kullanan kalmaz memlekette

• tazmannia T kullanıcısına yanıt
    Kalmasin. Araclarimizin yakit tuketiminden baska Dizel ya da Digerlerini kullanmanin ne farkimiz var birbirinden.

Neden dizelciler ve benzinciler fazla vergi verirken Tupculer az vergi veriyor,

Hangisi daha iyi ve daha kotu dogal olarak ciksin ortaya.

• Ben hep 100 liralik aliyorum indirimden etkilenmiyorum :)

• Hocam hiç lpg'li ve benzinli araba kullandınız mı? Kullandıktan sonra anlarsın lpg'nin neden ucuz olduğunu.

• Oh be! Tam da istediğim fiyata indi..

• Yapacağınız indirimin...
  • 6 kuruş indirim geldiyse 2 gün sonra 15 kuruş zam gelecektir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • geçenlerde de bekleniyordu..bekleniyor bekleniyor gelmiyor !! gelse bile oda 6-7 kuruş..sanırsın 40 kuruş 50 kuruş indirecekler.zam gelince hooopp o gece tarife geçerli..ilginç bir ekonomi anlayışımız var..
  • MutluPmyo kullanıcısına yanıt
    Valla ağır mı hafif mi vevap versem bilemedim gülüp geçiyorum

• Süperr, gidip 20 varil alayım hemen!
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.