Şimdi Ara

Benzin Zamlarına Dur Diyelim ! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
109
Cevap
0
Favori
3.595
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: daturkishulan

quote:

Orjinalden alıntı: Del-li

bence yanlış konu üzerinde tartışıyoruz.Tartışmamız gereken benzine gelen zamlar değil benzinden alınan fahiş vergiler.Sonuçta kullandığımız benzini biz üretmiyoruz dolayısıyla fiyat artışına müdahale etmemiz söz konusu değil.Ama maliyeti 1 ytl yi bile bulmayan benzinden alınan vergileri düşürmek hükümetin elinde.

maliyeti 1 ytl mi yoksa 30 kuruşmu???

eyy millet bilinki 3 dolara aldığınız benzinin litre maliyeti 30 kuruştur!!!
    gerisi vergi

gerçekten mi vaybe..
  • quote:

Orjinalden alıntı: gt-40

müstahak olsun bize. daha bunlar iyi günlerimiz.vergi vergi nereye kadar,yakında her araçtan günlük 7 lira vergi alacaklar,ozaman ne diyeceksiniz

benzine zam yapında bu vergileri almayınmı diyeceksiniz.biz bunları hak ediyoruz haketmeyenlerde arada kaynıyor bizim gibi.kimse bu durumun önüne

geçemez
    hükümetin yeni bir program hazırlayıp VERGİ DÜZENLEMESİ yapıp vergi yükünü azaltması lazım.tabi zamanları yetecekmi orası muamma.

yoksa benzini biz üretmiyoruz üstüne konulan vergilerle bukadar fiyatları kabarıyor.sen belediyenin araçlarına 1 liradan benzin veriyorsan vatandaşada 2

liradan ver zararamı girer devletimiz.

Öyle düşünenlerden olmayalım lütfen

• quote:

Orjinalden alıntı: ihg70

Benim tuzum kuru.
    Param var, rahat rahat dolduruyorum depomu.

Parası olmayan ama bu hükümete de oy vermeyenler için üzülmekten başka yapacağım bir şey yok. Bir şekilde başlarının çaresine bakacaklar. Allah yardımcıları olsun.

Hem parası olmayan hem de mevcut hükümete oy verenler umrumda bile değil, beter olsunlar. İnşallah benzinin, mazotun litresi 7-8 YTL olur da iyice inim inim inlerler. Kendileri seçtiler, şikayete hakları yok, seve seve katlanacaklar 5 sene daha.

güzel konuşuyon
  • İMKANSIZ BU SAATTEN SONRA BU BENZİN FYATLARI ARTAR AMA DÜŞMEZ... YAPILACAK BİR ŞEY YOK..
  • ah uleyn ahhhhhhh
  • bugün doldurduk shell den
    95: 3250
    eurodiesel: 3000

Allah sonumuzu hayır getirsin..hükümete akıl-vicdan versin..
  • mazot 1ytl olacak%300 yanılma payı oldu galiba
  • Milli gelirmiz arttı ya, kağıt üstünde , belki benzinde beleş olur ama kağıt üstünde ,
  • Yav siz maliye bakanımızdan iyimi bileceniz vergi fazlaymışta falanmışta filanmışta İşinize bakın .bak ekmeğede zam geldihiçde umrumda değil memlekette %47 aman gelsin demiş ama ençok onlar ağlıyor
  •  Benzin Zamlarına Dur Diyelim !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blacksea533 -- 17 Mart 2008; 17:05:50 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: CeNgİzHaN.

quote:

Orjinalden alıntı: daturkishulan

quote:

Orjinalden alıntı: Del-li

bence yanlış konu üzerinde tartışıyoruz.Tartışmamız gereken benzine gelen zamlar değil benzinden alınan fahiş vergiler.Sonuçta kullandığımız benzini biz üretmiyoruz dolayısıyla fiyat artışına müdahale etmemiz söz konusu değil.Ama maliyeti 1 ytl yi bile bulmayan benzinden alınan vergileri düşürmek hükümetin elinde.

maliyeti 1 ytl mi yoksa 30 kuruşmu???

eyy millet bilinki 3 dolara aldığınız benzinin litre maliyeti 30 kuruştur!!!
    gerisi vergi

gerçekten mi vaybe..

o kadar degıl arkadaşım çunkı iyi biliyorum geçen seçim zamanında açıklama yapılmıştı cem uzan mazot 1 ytl olacak dedıgınde resmı belgelerle mazot un ztn işlenışın 1.20 ytl oldugunu açıklamışlardı.gerisi vergi işte

• Dur :)

Sarıyer - Kayışdağı(40km) motorun keyfi yerindeyse 50Ytl'ye gidip geliyor.Dizel almadım almıyorum almayacağım nedenlerinden biri de benzine yaklaşan fiyatıdır.Alıştım mı her gün benzincilere, alıştım.Onlar da bana alıştılar.Onlar da bende biliyoruz bunun böyle devam edeceğini.
    Olur da kapatılırsa Ak Parti'nin yerine iktidara gelecek olan Pak Parti'nin de durmak yok yol(may)a devam mottosuyla hareket edeceğini bildiğimden, bugünlerime şükür ediyorum çünkü yarın benzine 5Ytl vermeyeceğimin garantisini kimse veremez.
    Peki ya 1Lt motorlu aracına lpg taktırdığı halde hala ulaşım maliyeti büyük bir problem olan insan ne yapacak?
    Ne mi yapacak daha da zorlanmak için gidip seçimlerde olursa Ak'a, olmazsa Pak'a verecek.
    Durmak yok, yola devam.

• @blacksea533 : imzan süpermiş
  • [Deleted by Admins]
  • up
  • BU İŞ BAĞARARAK AYAKLANARAK GRUP KURARAK OLMAZ MADEM TEPKİMİZİ DİLE GETİRECEĞİZ TOPLU TAŞIMA ARAÇLARINI KULLANALIM 1 AY BOYUNCA MAZOTA BENZİNE OLAN İLGİ YARI YARIYA DÜŞSÜNDE DURUMA O ZAMAN BAKIN G..TLERİ TUTUŞUYORMU TUTUŞMUYORMU ŞAHSEN BEN ARABAMI SATTIĞIMDAN BERİ ZORUNLU OLMADIKÇA TAKSİYİ KULLANMIYORUM Kİ ÖNCEDEN DEYİM YERİNDEYSE BAKKALA BİLE TAKSİ İLE GİDERDİM
  • dur
  • Katiliyorum. Bence herkes iskembeden sallayacagina reel birseyler yapalim. Kontak kapatma en guzel boykot 1 ay boyunca herkes yapsa ki bana gore bizim millete gore bisey degil. O zaman birseyler olabilir.

quote:

Orjinalden alıntı: son_samuray

BU İŞ BAĞARARAK AYAKLANARAK GRUP KURARAK OLMAZ MADEM TEPKİMİZİ DİLE GETİRECEĞİZ TOPLU TAŞIMA ARAÇLARINI KULLANALIM 1 AY BOYUNCA MAZOTA BENZİNE OLAN İLGİ YARI YARIYA DÜŞSÜNDE DURUMA O ZAMAN BAKIN G..TLERİ TUTUŞUYORMU TUTUŞMUYORMU ŞAHSEN BEN ARABAMI SATTIĞIMDAN BERİ ZORUNLU OLMADIKÇA TAKSİYİ KULLANMIYORUM Kİ ÖNCEDEN DEYİM YERİNDEYSE BAKKALA BİLE TAKSİ İLE GİDERDİM
  • quote:

Orjinalden alıntı: son_samuray

BU İŞ BAĞARARAK AYAKLANARAK GRUP KURARAK OLMAZ MADEM TEPKİMİZİ DİLE GETİRECEĞİZ TOPLU TAŞIMA ARAÇLARINI KULLANALIM 1 AY BOYUNCA MAZOTA BENZİNE OLAN İLGİ YARI YARIYA DÜŞSÜNDE DURUMA O ZAMAN BAKIN G..TLERİ TUTUŞUYORMU TUTUŞMUYORMU ŞAHSEN BEN ARABAMI SATTIĞIMDAN BERİ ZORUNLU OLMADIKÇA TAKSİYİ KULLANMIYORUM Kİ ÖNCEDEN DEYİM YERİNDEYSE BAKKALA BİLE TAKSİ İLE GİDERDİM

toplu taşıma emin ol zaten yeterince kullanılıyor, adam gibi toplu taşıma olsa, kimse dunyanın en pahalı benzinini koyarak arabasına binmez, bu işi bence kontak kapatarak protesto etmeliyiz.
    gerci türkiye elden gitti,vural savaş dün şöyle dedi, kapatma davası acıldı bu sonuclanmayacak , anayasa mahkemesini ve yasaları, mahkeme sonuclanıncaya kadar değiştirilcek , dolayısıyla mahkeme bu kararı red edicek ve bu turküyenın sonunu getiricek,

• D
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.