Şimdi Ara

Benzin ve dizele 1 liranın üzerinde zam geliyor! (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
242
Cevap
0
Favori
20.844
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
153 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Güncelleme: 25 Kasım 2021 Perşembe, 09:18

HABERLER

Benzin, motorin ve otogazda yeni zam bekleniyor

Akaryakıt sektörü kaynakları 26 Kasım tarihinden geçerli olmak üzere benzin, motorin ve LPG otogaza yeni zam yapılacağını belirtti.

Akaryakıt ürünlerine yeni bir zam bekleniyor.

Bloomberg HT'ye konuşan kaynaklar 26 Kasım Cuma gününden geçerli olmak üzere benzinde 46 kuruş, motorinde 43 kuruş ve LPG otogazda 25 kuruş fiyat artışı beklendiğini belirtti.

Zammın gerçekleşmesi halinde İstanbul Avrupa yakasında ortalama benzin fiyatı 10,13 TL, motorin fiyatı 10,21 TL ve LPG otogaz fiyatı ise 8,50 TL olacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha önce sol parti başa geçti de ekonomiyi mi çökertti? Bu ülkede sol partiler sadece sağ partiler ekonomiyi patlattıktan sonra sağ partilere lanet ettiklerinde seçilir, dolayısıyla zaten patlak ekonomi eline verilir. Refah DSP ‘nin elinde patlayan 2001 krizi, 90’ların korkunç ekonomisinin ellerinde patlamasıydı. Ecevit Kemal Dervişi getirtti ve kemer sıktı, o kemer sınamanın ekmeğini AKP yedi, çok sürmedi kamu mallarını ve arazileri satmaya başladı o suni ekonomiyi bir süre daha devam ettirdiler. Şimdi satacak bir şey kalmadı, ya tükürdüğünü yalayıp Kemal Derviş gibi bir tipi getirip kemer sıkacak ve dışarıdan borç alacak ya da dolar 20’yi bulur ekmek 5-10 lira olur. ki dediğim gibi düşmanı olduğu emir ile anlaşıp Türkiye’ye yatırım için davet etti. Neye yatırım yapacak merakla bekliyoruz haha
    Ben CHP başkanı olsam aday bile koymazdım, bırakayım bu dünya liderinin elinde ekmek 10 lira olsun benim parti bir tarafıyla gülsün duruma. Oy verenlere de dönüp kendin ettin kendin buldun deriz.

• Değerli Müşterilerimiz ;

26.11.2021 itibaren geçerli olmak üzere Benzin'de 46 krş Motorin'de 43 krş artış beklenmektedir.

Pompa fiyatına yansıyacaktır .

xxxx Akaryakıt 

• BEN HEP 50 LİRALIK ALIYOM

az gazlarsanız az yakar arabanız. öyle tapa gaz gidip şimşek ledlerinizle millete hava basmayın sağdan yavaş yavaş gidin 50 ile.

• ~Lion King~ kullanıcısına yanıt
    Bu gece düz 10 olacak diyorlar. İyi aslında düz hesap 10da tutabilirlerse

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • geçmiş olsun 50 kuruş daha zam.

• bulentcandan B kullanıcısına yanıt
    Bir umut vardı onuda yok ettiniz. Şahlanmaya devam edeceğiz o zaman

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Yeah! It’s a YES from me! 😁

• Umarım maaşlara da bu oranlrda zam gelir

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 435 4 kullanıcısına yanıt

nokta... 

• masterap M kullanıcısına yanıt

Uzerinden 24 saat bile gecmedi zammi yapistirdilar :)

• Allah belalarını versin dicem ama pekte veriyor gibi durmuyor ya

• Araba sürmeyi severdim. Şimdi nefret ediyorum.

Millet atıyor yok soğan ekmek yerim. Dolar isterse 30 TL olsun.

1984 romanında şöyle laf şey geçer.

"Bağlılık, düşünmemek demektir, düşünmeye gerek duymama demektir."

"Partinin varlığını sürdürmesi düşünce polisinden bile çok, sorgusuz sualsiz inanan, onlara körü körüne bağlanan böylelerine bağlıydı.""

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi torontoidmanyurdu -- 25 Kasım 2021; 11:0:16 >
  • taksiciler, dolmuşçular, otobüs şöförleri, kamyon şöförleri zamlardan memnun sanırım. hiç sesleri çıkmadığına göre.

• Aslında akaryakıt ucuz algı yanıltması yapıyorlar
    Bunlar dış güçlerin bir oyunu

• Herkes memnun... yakıt kuyruğuna giriyorsa eşşşek yüküyle para var demekki. Varille geldi adam varille. para varki alabiliyor o kadar fazla yakıtı. Bagaj ve arka koltuk mavi varille doluydu. nasıl iş anlamadık.

• 3.5 lt yakan xmax motorumu çıkartamıyorum

her evden çıktığımda geri dönüyorum az daha koyar tavuk alırım diye

motoru hergün silip parlatıyorum olduğu yerde karşısına geçip izliyorum

etiketçilere döndüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Panzerkampfwaagen VI -- 25 Kasım 2021; 12:20:25 >
  • 435 4 kullanıcısına yanıt
    Çünkü tr de sol özgürlüklerin partisi değil. Tr de sol parti dediğin chp akp ve mhp den gram farkı yok. Hatta bana göre milliyetçi parti. Dsp dediğin parti farklı çünkü Ecevit çok olaylar gördü bu bidon kafalı eski tip solculardan fayda görmedi ve yeni partisini kurdu. Chp de ise ulusal kanat var ki çok sevdiğin Perinçek, ince, özdağ vb.. insanların kafa yapısı ile ilerliyordu. İşin enteresan yanı akp komple ulusal kafayla mao stratejisi ile yönetiliyor. Artık sağ ve sol kavramlarını söylerken hangi ülkede yaşadığınızı düşünün. Gelişmemiş geri kalmış ülkeler de sağ sol kavramlarının ülkeye gram faydası yoktur. Mesela kuzey kore aşırı komünist sol kafa, arabistan aşırı milliyetçi sağ kafa.
    Mesela dsp neden teveccüh gördü ve akp neden millet nazarında yer etti anlarsanız ülkeyi çözersiniz. Bak trump dediki globalleşmeden vazgeçeceğiz çin ise dediki hayır globalleşmeden geri dönülemez olmalı. Şimdi hangisi kapitalist hangisi komünist anlat bakalım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• RCRICOS kullanıcısına yanıt

Yasak normalde karakoldan belgeyle gelmesi lazım.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.