Şimdi Ara

Benzin ve dizele 1 liranın üzerinde zam geliyor! (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
242
Cevap
0
Favori
20.844
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
153 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhabalar. Bu akaryakıt konu başlıklarına bir de tarih eklenme zorunluluğu olsa nasıl olur? Şu an sayfada indirim konusu da mevcut, biri hortlatmış. İnsan heyecan yapıyor her gördüğünde.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Süper 10 TL güzel durdu hayırlı olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Artık kuruşları da geçtik direkt 1 lira 1 lira zam gelmeye başladı!

• 50 liralık alanları görelim...

• dolarla mi maas aliyosunuz

• 10 TLye dayandı, bir sonraki zam ile 10u aşıcak.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Yazıklar olsun halimiz resmen içler acısı, depo boştu fullemek için benzinlikte tam yarım saat kuyruk bekledim. Araçta Yarım depo falan olsa kesinlikle gitmezdim bu çileye, allah acısın bize başka birşey diyemiyorum...

• xmxksk kullanıcısına yanıt

Allah her topluma hak ettiğini verir.

• Dün akşam lpg ve benzini fulledim iki paket sigara aldım 750 TL para verdim. Taksit yapan yer arayacağız heralde artık yakıt almak için.

Bir de bu zamdan önce

• we[AGRA] kullanıcısına yanıt

depo full'emek için kredi çekeriz yakında...

• Düz hesap 10 lira oldu ya la benzin şaka gibi

• ocak ayında 10 tl bekliyorduk şimdiden 10 tl oldu...dolar böyle kalsa bile mazot 11 -11.50 civarında olur....alamanya bizee kıskaniiiiğğğğğ!!!!!!!!!!!!!!1

• 4 petrol gezdim. Benzin yok. Sabaha olurmuş dedim. Tanker yoldaymış.

• gulnare G kullanıcısına yanıt

Akşam olacakları bildiğim için elimdeki 2 aracın depolarını dün geceden ve bugün gündüzden fulledim.

LPG'li Focus1'imin çooook uzun yıllar sonra ilk defa benzin deposu fullendi Benzin ve dizele 1 liranın üzerinde zam geliyor! .

• İşim gereği günde 180km yol yapıyorum Günlük daha zamlar başlamadan 125tl civarı mazot yakıyordu bugünkü zamdan önce 160 olmuştu yarın 175 e dayanır herhalde günlük 50tl fark ayda 1500 kazanç aynı böyle böyle fakirlesiyoruz bir yandan artan parca fiyatları artan zaruri harcamalar işin içinden cikabilene helal olsun sabit gelirlinin Hâli yaman bu saatten sonra bizler gibi yaptığın işin fiyatını kendin belirleyemiyorsan şayet bu ülkede geçinmek çok çok zorlaştı artık.

• arkadaşlar yeni bir bilgi geldi 2-3 güne tekrar zam geliyormuş...bilginiz olsun....

• zeytinkoy kullanıcısına yanıt
    Ben 2 aydır sadece benzin kullanıyordum. Zam yüksek olunca lpgyide fulledim.

• Cuma günü benzin ve motorine 35 kuruş daha zam geliyormuş..

• hükümetin iki ay önce diline dolayıp nemalandığı "İngiltere'deki benzinlik kuyruklarını" birebir copy-paste olarak bizede getirdiler, ne mübarek adam bunlar yaw, gerçekten avrupadan hiç eksiğimiz yok

Benzin ve dizele 1 liranın üzerinde zam geliyor!

Benzin ve dizele 1 liranın üzerinde zam geliyor!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suatcagdas -- 24 Kasım 2021; 23:51:2 >

• Babam yolladı git benzin al diye , alamadım eve geldim ağladım, babam canın saolsun oğlum dedi. Benziiin alamadıığhhk

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.