Şimdi Ara

Benzin kesinlikle pahalı değil (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
0
Favori
2.239
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • arkadaşım sen türkiyeyi istanbuldan ibaret sanıyorsun galiba :)
  • Sabah sabah icip konu acanlari durduracak yonetici lazim bu foruma konuya bak ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Janjan

Orada destek verenlerin cogu 1 Mayis ve ODTU olaylarinda da vardi...

reyhanlı halkı için biz de yürüyüş düzenledik,fakat biz polise kaldırım taşı fırlatmadık.
    Protestomuzu yaptık,saray caddesinden köprüye kadar yürüdük,basın açıklamamazı yaptık,sloganımızı attık.
    Ne kimsenin dükkanını taşladık,ne kimseye zarar verdik.Barış içerisinde eylemimizi yaptık ve çekildik.
    Ayrıca ağzını topla,devletin polisine küfür etme gibi bir hakkın yok senin,sen önce akpye oy atıyor diye ağzına geleni söylediğin vatandaşından faşist söylemlerin için özür dilersin.
    Eğer haklı bir tepki ve eylem varsa yasal sınırlarda kalındıktan sonra bunu sonuna kadar desteklerim.
    1 mayısı taksime açan bu hükümetti,bayram ilan eden de bu hükümetti,delikanlıysanız başbuğ ecevit zamanında taksim için isyan düzenleseydiniz.ellerinde taş sopa banka şubelerini restoranları taşlayanlar o inşaat alanına girdiğinde neler olacağını ben çok iyi biliyorum,çünkü 1977 de neler olduğunu araştırmış görmüş bir insanım.
    Bir olaya,bir haksızlığa tepki koymak ayrı bir şeydir,elinde taşla faşistlik teröristlik yapmak ayrı bir şeydir.
    Gezi parkında 70 yaşında insan da var 11 yaşında çocuk da var.
    Faşist emellerinize bu ülkenin vatandaşını alet etmeye çalışmayın,her seçimde yediğiniz tokadı bir daha yer,ondan sonra kendinizi kendi milletinize hakaret eder şekilde bulursunuz.Bu millet senin gibilerin kumaşını seçimden sonra gördü,aynı kumaştan dokumayla kimseyi kandıramazsınız.Daha dün milletin siyasal tercihine ağzına geleni sayıyordun, faşistlik akıyor her yerinden şimdi de özgürlükçü demokrat mı kesildin başımıza?
    Sen önce milletine ettiğin hakaretlerden ötürü özür dile,ondan sonra insanlara siyaset dersi verirsin.
    Bu ülkede akp ye küfür etmek kolay,muhalefeti eleştirebilmek zordur.
    Muhalefeti eleştirenleri akp li ilan etmekde faşistliktir,ben bu ülkenin rusyalaşmasına putinleşmesine hepinizden daha çok karşıyım.
    Bunun olmaması için de o el altından destek verdiğiniz çapsız muhalefet partilerinin bu ülkenin gündeminden silinmesi,ve akp nin karşısında akılcı mantıklı vatandaşı ve halkın menfaatini merkeze alan muhalefet partilerinin ortaya çıkması gereklidir.
    Ve Türk milletinin arzu ettiği muhalefet hareketi de sizin almanyadaki nasyonel sosyalist,yunanistandaki altın şafak,bulgaristandaki ataka partisi tarzı ırkçı,faşist,neo nazi kökenli siyasetiniz DEĞİLDİR bu böyle biline.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shadowgeist -- 31 Mayıs 2013; 15:08:24 >

• quote:

Orijinalden alıntı: topaz42

quote:

Orijinalden alıntı: commandx

Ben toplu taşımadan da, benzin almaktan da bıktım, motorsiklet aldım. İşe motorsikletle gidip geliyorum. Tek kelime ile nimet. Herkese tavsiye ederim.

Güle güle kullanın. Kırmızı ışıklarda duruyor musunuz. Yoksa geçiyor musunuz. Hiç emniyet şeridinde yol alıyor musunuz?

Kırmızı ışıklarda duruyorum tabii. Emniyet şeridini de yol durumuna göre kullanıyorum bazen. Motosikletle emniyet şeridini kullanmamak çok zor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: shadowgeist

quote:

Taksim gezi parkindakiler de PKK'li zaten degil mi bu mantiga gore?

gezi parkındaki eyleme destek veriyorum,marjinal grupların orayı provoke etmesi dışında ağaçların kesilmemesini istemek ve bu yönde eylem yapmak gayet doğru bir eylemdir.
    Pkk lı veya terörist diyebileceğimiz gruplar anma günlerinde bankaları,restoranları taşlayan,otobüslere molotof atanlardır,ülkenin milli uydusu fırlatılırken bilimi sattınız diye pankart açıp devleti taş yağmuruna tutanlardır.bunlara sahip çıkanların da ortalıkta ne sıfatlarla gezdiklerini çok iyi bilmekteyiz.
    Ayrıca kadıköyde de böyle bir proje iptal edildi biliyorsunuz ki.
    Taksimin yayalaşma projesine de destek vermekteyim,gezi parkının doğal dokusu korunarak bir proje pekala geliştirilebilir,malum inşaat teknolojisi çok gelişti artık.

farkındaysan kuş uçsa eylem yapmaya çalışıyorlar.. bundan bi mana çıkartamıycak kadar aciz olmayın lütfen.. amaçları 2 ağaç olsa herşeyin altından çıkmazlar..

• quote:

Orijinalden alıntı: Closer

farkındaysan kuş uçsa eylem yapmaya çalışıyorlar.. bundan bi mana çıkartamıycak kadar aciz olmayın lütfen.. amaçları 2 ağaç olsa herşeyin altından çıkmazlar..

park yıkılmasın diye eylem yapılması doğal ve demokratik bir harekettir buna destek veririm.
    Ancak o yukarda gördüğün numune gibi Türk milletine hakaret etmeyi şiar edinmiş faşist tiplerin bu tür eylemlere sahip çıkmasına her zaman her yerde dikkat etmeli,provakasyonlara mahal vermemeliyiz.
  • quote:

quote:

reyhanlı halkı için biz de yürüyüş düzenledik,fakat biz polise kaldırım taşı fırlatmadık.
    Protestomuzu yaptık,saray caddesinden köprüye kadar yürüdük,basın açıklamamazı yaptık,sloganımızı attık.
    Ne kimsenin dükkanını taşladık,ne kimseye zarar verdik.Barış içerisinde eylemimizi yaptık ve çekildik.
    Ayrıca ağzını topla,devletin polisine küfür etme gibi bir hakkın yok senin,sen önce akpye oy atıyor diye ağzına geleni söylediğin vatandaşından faşist söylemlerin için özür dilersin.
    Eğer haklı bir tepki ve eylem varsa yasal sınırlarda kalındıktan sonra bunu sonuna kadar desteklerim.
    1 mayısı taksime açan bu hükümetti,bayram ilan eden de bu hükümetti,delikanlıysanız başbuğ ecevit zamanında taksim için isyan düzenleseydiniz.ellerinde taş sopa banka şubelerini restoranları taşlayanlar o inşaat alanına girdiğinde neler olacağını ben çok iyi biliyorum,çünkü 1977 de neler olduğunu araştırmış görmüş bir insanım.
    Bir olaya,bir haksızlığa tepki koymak ayrı bir şeydir,elinde taşla faşistlik teröristlik yapmak ayrı bir şeydir.
    Faşist emellerinize bu ülkenin vatandaşını alet etmeye çalışmayın,her seçimde yediğiniz tokadı bir daha yer,ondan sonra kendinizi kendi milletinize hakaret eder şekilde bulursunuz.Bu millet senin gibilerin kumaşını seçimden sonra gördü,aynı kumaştan dokumayla kimseyi kandıramazsınız.Daha dün milletin siyasal tercihine ağzına geleni sayıyordun, faşistlik akıyor her yerinden şimdi de özgürlükçü demokrat mı kesildin başımıza?
    Sen önce milletine ettiğin hakaretlerden ötürü özür dile,ondan sonra insanlara siyaset dersi verirsin.
    Muhalefeti eleştirenleri akp li ilan etmekde faşistliktir,ben bu ülkenin rusyalaşmasına putinleşmesine hepinizden daha çok karşıyım.
    Bunun olmaması için de o el altından destek verdiğiniz çapsız muhalefet partilerinin bu ülkenin gündeminden silinmesi,ve akp nin karşısında akılcı mantıklı vatandaşı ve halkın menfaatini merkeze alan muhalefet partilerinin ortaya çıkması gereklidir.
    Ve Türk milletinin arzu ettiği muhalefet hareketi de sizin almanyadaki nasyonel sosyalist,yunanistandaki altın şafak,bulgaristandaki ataka partisi tarzı ırkçı,faşist,neo nazi kökenli siyasetiniz DEĞİLDİR bu böyle biline.

Güzel yazı eline sağlık .

Ben de bir şey ekleyim , gözünü kırpmadan ülkedeki ormanları kundaklayan , binlerce insanı öldüren cani PKK yandaşı Sırrı sürreya taksime gidip , sanki ağaçların kesilmesi onun için önem arz ediyormuş gibi şov yapıyor , benim akil adamları yuhalayıp , siz vatan hainisiniz PKK sevicisisiniz diyerek yüzüne tüküren ÇOK ZEKİ vatandaşım Sırrı Sürreyyaya ayakta alış tutuyor. Bu kadar akıl tutulması , bu kadar kendini zeki , milliyetçi , vatan sever zannedipte, sırf hükümet karşıtı olacaz diye , 2 ağaç kesilmesin diyen bir PKK lının arkasında ilerleyen bir vatan evladına söylecek laf bulamıyorum . Fındık kadar aklınız olsa, ülkeyi kaosa sürükleyen , her yaz orman yangınları çıkartan, ama en önemlisi de 30 bin insanın katledicisi olan PKK nın yaptığı her şeyi destekleyen bu şerefsize alkış tutmayıp, samimiyetsiz olduğunu yüzüne vururdunuz, ama nerde sizde o akıl, aklı geçtim o samimiyet, o insanlık ?? Bunu başka bir yere de yazdım bu gün aynen burayada yazıyorum..

• Oh oh çok güzel. Her konu siyasete varıyor kavga çıkıyor. Bu da güzel. Bir uyanış başlamış çok şükür. Mevzu hep buraya dönüyor. Sevdim bu durumu. Demek ki rahatsızlık artık katlanılamaz noktaya ulaşmış. Burası yeri değil ama gençler. Otomobil bölümü burası. Olayı siyasete çevirmeyin hemen. Ama madem bu konunun da içine ettiniz, söyleyeyim:

Ben akşam Kuğulupark'a içmeye gidiyorum. Taksim'in yanlız olmadığını bilmesi lazım. Ankara'nın ağaçlarının selamını göndereceğim. Ne slogan atacağım. Ne olaya karışacağım. Demokratik hakkım olan birşey yapacağım ve orada bulunacağım. Bunun için kimseyi ikna etmek zorunda değilim. Kimsenin de benimle aynı görüşte olması için kimseyi zorlamıyorum. Ama dövlet her zamanki gibi farklı düşünceleri boğmak gibi bir niyetle yaklaşır ve demokratik hakkım için beni gaza boğmaya kafaya takarsa gaz da yerim. Dedem ülkesi için kurşun yemiş, ben gaz yemişim çok mu? Hem dalgıçım anam ben. 4 polis kadar nefes tutarım. Çoğu çoğu gözüm yanar. Mesele değil... Ölüm yok ya. Ben akşam ordayım. Geleni beklerim. En kötü Kuğuların havuzları yeni temizlendi. Atarım kendimi oraya Kaz numarasına yatarım. Polis gidince dipten iki dürtükleyin beni, çıkarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Huseyin-ZST -- 31 Mayıs 2013; 15:29:29 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Gamlı Baykuş

Otobusun kaskosunu, vergisini, bakimini da oduyor musunuz?

+1000000
  • quote:

Abarttın iyice. Burası yeri değil, üslubun hoş değil. Akdoğan'ı tanımam etmem. Shadowgeist anladığım kadarıyla benim argo tabirim ile "Liboş", "Liberal" bir arkadaş. Benim de ekonomi olarak son derece liberal yaklaşımlarım varken, sosyal alanda bu görüşlerden pek hazzetmeyen biriyim. Ancak Shadowgeist kendi mantık silsilesinde de gayet mantıklı adam. Çoğu görüşüne katılmıyorum, ayrı. Bir insanın görüşlerine katılmıyor olmanız ona hakaret etme hakkı vermez. Karşınızdaki kişi size hakaret ediyor bile olsa, onunla aynı tonda konuşmanız onun seviyesine inmenizdir. Çevrede bodos, dünyayı siyah-beyaz gören çok insan var. Birileri sizi de bir klasmana koyup, yaftalayıp "siz böylesiniz, siz şöylesiniz" diye ağzından salyalar akarak irin akıtmış olabilir. Bunu yapanın bodosluğu, kendi dar ve kalıplaşmış dünyasından kaynaklanır. Dünya'yı değiştirmek istiyorsanız onu aşağılamadan önce, dünyanın siyah ve beyazdan ibaret olmadığını gösterin. Gereksiz atışmaların fayda getirmediği ortada.

Bir de bu kadar girişmişsin de, aksiyon var mı? Var mı fındık kadar? Türkiye'nin her yerinde güzel güzel mitingler oluyor. Bazılarında polis yaratıcılığını konuşturuyor, bazılarında uysal davranıyor. Herhangi birine gittin mi? Aksiyon var mı kısaca? Yoksa serzenişte bulunup mızıklanıyor musun? Hani bilelim de, ona göre ciddiye alalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Huseyin-ZST -- 31 Mayıs 2013; 15:41:47 >

• quote:

Orijinalden alıntı: akdogan911

quote:

quote:

Güzel yazı eline sağlık .

Ben de bir şey ekleyim , gözünü kırpmadan ülkedeki ormanları kundaklayan , binlerce insanı öldüren cani PKK yandaşı Sırrı sürreya taksime gidip , sanki ağaçların kesilmesi onun için önem arz ediyormuş gibi şov yapıyor , benim akil adamları yuhalayıp , siz vatan hainisiniz PKK sevicisisiniz diyerek yüzüne tüküren ÇOK ZEKİ vatandaşım Sırrı Sürreyyaya ayakta alış tutuyor. Bu kadar akıl tutulması , bu kadar kendini zeki , milliyetçi , vatan sever zannedipte, sırf hükümet karşıtı olacaz diye , 2 ağaç kesilmesin diyen bir PKK lının arkasında ilerleyen bir vatan evladına söylecek laf bulamıyorum . Fındık kadar aklınız olsa, ülkeyi kaosa sürükleyen , her yaz orman yangınları çıkartan, ama en önemlisi de 30 bin insanın katledicisi olan PKK nın yaptığı her şeyi destekleyen bu şerefsize alkış tutmayıp, samimiyetsiz olduğunu yüzüne vururdunuz, ama nerde sizde o akıl, aklı geçtim o samimiyet, o insanlık ?? Bunu başka bir yere de yazdım bu gün aynen burayada yazıyorum..

O üçkağıtçı Sırrı Süreyya bile bu ülkenin ağacına sahip çıkıyor.

Hadi onu geç,arkadaş senin oy verdiklerin göndermedi mi SIrrı'yı İmralı'ya,Kandil'e.
    Senin oy verdiklerin 33 askeri kurşuna dizen köpeği gizli tanık diye baştacı yapmadı mı ?
    Senin niye bunlara sesin çıkmıyor ?

• Agzindan salyalar akarak hakaretler kufurler savuran ben miyim, shadow mu, okumanizi tekrar gozden gecirmenizi tavsiye ediyorum.

Katilmis oldugum eylemleri ise ozel mesaj olarak bildirdim, burda sov yapmaya gerek yok. Olay burada benim katilip katilmadigim seyler degil halkin direnis gostermesi.
  • Bu adam tam troll

• Benzini içersen anca bir litre içersin ucuz gelir tabi,arabaya koycan o benzini arabaya
    Şaka bir yana sizin anlatmak istediginiz toplu tasimaya gore daha ucuz olmasi,yoksa benzinin ucuz oldugu falan yok maalesef

• quote:

Orijinalden alıntı: hunter06

toplu taşıma nın ucuz oldugunu kim söyledi ki size , toplu taşıma bakarak benzin ucuz yargısına vardınız . benzin olsun toplu taşım olsun ikisi de vatandasın çok net öpüldüğü en çok kullanılan kalemler .

muhtemelen en pahalı toplu taşıma ücreti İSTANBUL'da... 90 dakika uygulamasıda yok söğüşlemeye dayalı hizmet var...
  • senin yazman gereken İSTANBULDA YAŞANMAZ olacaktı yanlışsı düzelt :) banada 2500 lira verdiler istye gitmedim 1750 a antalyada çalıyorum. İstanbulun 2500 u buranın 1500 u .................
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aziz Kancar

Adam haklı muhteremler akşama pilavlı sohbet var

• Hala ne diyorsun , üçkaatçı sırrı süreyya ülkenin ağacına sahip çıkıyor diyorsun , ben diyorum ki o adam ülkaaçı degil vatan haini , ülkenin ormanlarının kundaklanmasında da parmağı olan adam , o adamın ağaçla ne işi olur , ama senin kafa anca bu kadar demekki...

Ayrıca , imralıya giderken , barış olsun diye gidiyordu , artık kan dökülmesin diye gidiyordu , siz yuhalıyordunuz onları, şimdi aynı adam ağaç kesilmesin diyor ki hiç inandırıcı gelmiyor, alkışlıyorsunuz ve hala bunu bana savunuyorsun , var bi problem sizde ya ben çözemedim ..

Ayrıca bana taksimde yapılanı savunuyomuşum gibi de davranma , tamamen hükümetin , başbanakın b.k yemesi başka bir şey değil, kendi sonunu getiriyor haberi yok ..

Ben sadece bir vatan haininin proveke amaçlı yaptıgı şeye , milletin alkış tutmasına tepkimi gösterecek bir şey yazdım . Aynı vatan haini adam , birilerinden emir alıp , eminim ki kendi canı gönülden isteği ile degil , barış süreci için bir şeyler yapınca , yuhalıyorsunuz, aradaki çelişkiyi gözünüze sokmak istiyorum, biri ağaç, biri 30 bin kişinin öldüğü 30 senedir süren bir savaş...

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.