Şimdi Ara

Benzin inmiş

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
885
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Benzinin perakende satış fiyatında 5 kuruş, motorinin perakende satış fiyatında ise 6 kuruş indirim yapıldı.

http://www.ensonhaber.com/ekonomi/196667/benzin-ve-motorine-indirim.html

• acaba hiç görebilcekmiyiz diye düşünürüm hep benzine 50 kuruş indirim yapıldı diye sanırım hiç göremiycez hep hayal olcak bu

cem uzan gelsede 1 tl yapsa
  • 3iner 5 çıkar alıştıra alıştıra zam yapıyorlar artık
  • kaşık kepçe muhabbeti
  • quote:

Orjinalden alıntı: quiet_dead

acaba hiç görebilcekmiyiz diye düşünürüm hep benzine 50 kuruş indirim yapıldı diye sanırım hiç göremiycez hep hayal olcak bu

50 kuruşu ne yaptın abi. İmkansız öyle bişey görmek. 10 kuruş derlerse öpte başına koy.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ünal -- 3 Nisan 2009; 23:18:19 >
  • G-20 den çıkanlardan alınan iyimser hava, piyasalara pompalanacak yeşiller, doların biraz düşmesine

sebep olunca indirime gittiler sanırım.

Aman ne indirim...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ünal Korkmaz

quote:

Orjinalden alıntı: quiet_dead

acaba hiç görebilcekmiyiz diye düşünürüm hep benzine 50 kuruş indirim yapıldı diye sanırım hiç göremiycez hep hayal olcak bu

50 kuruşu ne yaptın abi. İmkansız öyle bişey görmek. 10 kuruş derlerse öpte başına koy.

bizdekide hayal işte insanoğlu hep imkansızı ister

bizi böle hayal kurmak zorunda bırakanlar utansın el alem 80 kuruşa benzin alırken biz 4 katı fazlasına alıyoruz

ne kadar zenginiz düşünün artık

• depo da boştu yırttık hadi
  • quote:

Orjinalden alıntı: Anectodhe

3iner 5 çıkar alıştıra alıştıra zam yapıyorlar artık

• şu benzin zamları ve indirimleriyle ilgili opikleri açarken başlığa tarihte yazmanızı rica ediyorum. Bu şekilde olunca insan yine mi zam geldi ya da yine mi indirim var derken heyecanlanıyor.
  • LePeGe de 10-12 kuruş inmiş...
  • İz TV 'de bir belgesel seyrettim geçen gün.10 Amerikalı ve 2 Türk'ten oluşan motorlu bir grup İran'ı dolaşıyordu.İlginç çekimler ve yerler var,neyse konuya geleyim. Motorlarına benzin alırken Türk kameraman fiyatı söyledi "sanırım yanlış duydum "dedim ama yanlış duymamışım sıkı durun litresi "12 KURUŞ yada 0.12 TL"
  • quote:

Orjinalden alıntı: bureda

İz TV 'de bir belgesel seyrettim geçen gün.10 Amerikalı ve 2 Türk'ten oluşan motorlu bir grup İran'ı dolaşıyordu.İlginç çekimler ve yerler var,neyse konuya geleyim. Motorlarına benzin alırken Türk kameraman fiyatı söyledi "sanırım yanlış duydum "dedim ama yanlış duymamışım sıkı durun litresi "12 KURUŞ yada 0.12 TL"

Siz bakmayın irana.Onların büyükleri henüz uyanmamış.Yakında vergiyi kolyarlar ordada benzin olur 2 ytl.Ömür boyu petrol çıkacak hali yok ya.Tüketimi azaltmaları gerekiyor.
  • dolar da baya bi gerileme var acaba benzinde indirim olur mu dersiniz
  • olmas....
  • bende ınandım
  • Shit!!!

Dun aksam full ledik. 1.5 tl zarardayiz. Ne indirima onceki fiyattan 150 tl tuttu yeni indirimli fiyattan 148.5 tl tutuyor.
  • 5 kuruş kardayız desenizya kısa bir süre
  • 5 kuruş 5 kuruştur.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.