Şimdi Ara

Benq Zowie Celeritas 2 Optik Klavye 450 TL (SIFIR)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
296
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İngiltere'den bana gelen Benq Zowie Celeritas 2 isimli Flaretech optik anahtara sahip klavyeyi satıyorum. Ürün "Kalın Enter" tuşludur. Sadece 1 kez açılıp kontrolü yapılmış ve kutusuna konulmuştur. Bu yüzden ürün için "Sıfırdır" yorumunu yapıyorum.

Fiyat: 450 TL

Ürünün güncel fiyatı ve bilgisi:https://www.hepsiburada.com/benq-zowie-celeritas-ii-e-sports-oyuncu-klavyesi-uk-ggp-zw-kb-celeritas-ii-p-HBV00000A091N?magaza=Adeks%20Store&wt_gl=cpc.elk.bilgisayar-diger.pla&gclid=CjwKCAjwnLjVBRAdEiwAKSGPI5v351fXKsgaRSVs7f-OYowprwx3GLy7Q9A043vVWrDmKbg_Xen7dxoCheEQAvD_BwE

NOT 1: İstanbul Kadıköy'den elden teslim edilebiilir. İstanbul içi teslimata öncelik verilecektir. Diğer yerlere kargolanır. Kargo ücreti alıcıya aittir.

NOT 2: İstanbul içi satışta Asus Cerberus klavye de hediye verilecektir. (Hediye olan Asus klavye mekanik değildir) Asus Cerberus 2. eldir ama çok temiz kullanılmıştır.

Benq Zowie Celeritas 2 Optik Klavye 450 TL (SIFIR)Benq Zowie Celeritas 2 Optik Klavye 450 TL (SIFIR)Benq Zowie Celeritas 2 Optik Klavye 450 TL (SIFIR)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MasTek -- 19 Mart 2018; 16:3:45 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Perşembe gününe kadar @Obzscure nickli DH forum üyesi için ayrılmıştır.

• Satış tamamlandı

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.