Şimdi Ara

BenQ XL2411Z mi ASUS VG248QE mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
2.085
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İkisi arasında kaldım ASUS renklerinden memnun olmayan çok insan var BenQ teknolojisi daha güncel diyorlar ayrıca BenQ daha uygun sanırım.BenQ alıcam gibi şu an ama tavsiyelere açığım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• wardstone kullanıcısına yanıt
    Hocam son durum nedir ? Hangi monitörü almaya karar verdiniz ?
  • Hala düşünmekteyim cuma akşamı elden benq alcam sanırım baskan düsünceniz nedir

• quote:

Orijinalden alıntı: wardstone

İkisi arasında kaldım ASUS renklerinden memnun olmayan çok insan var BenQ teknolojisi daha güncel diyorlar ayrıca BenQ daha uygun sanırım.BenQ alıcam gibi şu an ama tavsiyelere açığım

merhaba ben asus diyorum kusur bulunabilcek hiçbir şeyi yok inanılmaz bi monitör fiyatına laf etmeye gerek yok bu paralara ne dandik şeyler var gayet hakediyo parasını kesinlikle tavsiye ediyorum alacaksan tereddut etmeden alabilirsin.
  • erman.77 E kullanıcısına yanıt
    Merhaba benq da son kararı kılmış bulunmaktaydım renkler vs açısından..Asus'un artı özelliği hoparlörleri olması sanırım..hdmi ile 144hz vermiyor sonucta 😅

Ben şu an BenQ nun monitörünü kullanıyorum memnunum renk ayarları black ekolayzer vs. özellikleri çok işe yarıyor öneririm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende de benq xl2411z var daha doğrusu yok çünkü 4 aydır servise gidip değişip geliyor doğru düzgün kullanmak nasip olmadı. 3 kez monitör değişti 2 defa ölü piksel 1 defa da bulutlanma sorunu çıktı. hoparlörü yok garanti 2 yıl. asusta garanti 3 yıl hoparlör var. şahsen ben asus almadığıma pişman oldum. ayrıca en son gelen 3. monitör de 25 gündür serviste aksesuar bekleniyor diye yazıyor servis sorgulamasında bu sefer değişim yapmayacaklar galiba pazartesi arayıp soracam bakalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dr.sun13

bende de benq xl2411z var daha doğrusu yok çünkü 4 aydır servise gidip değişip geliyor doğru düzgün kullanmak nasip olmadı. 3 kez monitör değişti 2 defa ölü piksel 1 defa da bulutlanma sorunu çıktı. hoparlörü yok garanti 2 yıl. asusta garanti 3 yıl hoparlör var. şahsen ben asus almadığıma pişman oldum. ayrıca en son gelen 3. monitör de 25 gündür serviste aksesuar bekleniyor diye yazıyor servis sorgulamasında bu sefer değişim yapmayacaklar galiba pazartesi arayıp soracam bakalım.

Teknik servis TecPro mu?
    Bende asusu önereririm. Bu fiyata böyle bir monitör bulmak zor. Dp ile 144 hz ulaşabilirsin. Ayrıca bir haber sitesinde asusun 2015 yılında türkiyenin ve dünyanın en çok tercih edilen monitör markası olduğunu okumuştum. O yüzden tavsiyem asus olur.

• BenQ yu aldım 2 hafta oldu TN panele alışmak zor geldi IPS'ten sonra ancak 1-2 günde gözler alıştı kendime göre ayar yapınca.2.el uygun fiyata aldım monitörü..

evet benq servisi tecpro
  • dr.sun13 D kullanıcısına yanıt
    Ben de gönderdim ekranın yarısı renk atmıştı 5 gün içerisinde tamir + test edilip gönderdiler memnun kaldım servisten

• Bende benq marka monitoru 1 2 olu piksel yüzünden gameekstra araciligi ile tecpro ya verdim insallah bir sorun olmadan sıfırı ile değişimini yaparlar

• Asus aldim. Renk ayarlarini felan yaptim.Gayet memnunum
  • **Nightmare** kullanıcısına yanıt
    Hocam durum nedir ? Serviste ne gibi işlemler uygulandı.?
  • quote:

Orijinalden alıntı: saqolerao

Hocam durum nedir ? Serviste ne gibi işlemler uygulandı.?
    Servis 1 ölü pikselin standartlara uygun olduğunu söyledi. Ama böyle bir şey yok yargıtay kararı var. Bende THH'ye başvurarak paramı geri alabildim.
  • **Nightmare** kullanıcısına yanıt
    1 ölü piksel dahi olsa, yasa gereği kusurlu üründür. Tüketici heyetine başvurursanız kesinlikle değişim ya da para iadesi alırsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: **Nightmare**

Servis 1 ölü pikselin standartlara uygun olduğunu söyledi. Ama böyle bir şey yok yargıtay kararı var. Bende THH'ye başvurarak paramı geri alabildim.

Alıntıları Göster
    Bi deneyin hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: saqolerao

Bi deneyin hocam.

Alıntıları Göster
    Mesajda yazdım zaten:) THH'YE başvurarak paramı geri aldım.
  • Vg248qe monitörüm var yanında da 2. Monitör olarak bir ips monitörüm var. Asusun renk ayarlarını pek beceremedim sanırım. Ips de renkler mükemmel Asusda siyahlar felan kötü. Renk ayarı için bana bir kaynak önerirmisiniz?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.