Şimdi Ara

Benq-Siemens S88 CLUB (52. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
1.055
Cevap
1
Favori
103.823
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: truvaboy

Bulan olursa bildirsin banada lazım kapak ve kasa ama aramadığım yer kalmadı yok yok yok

Ben en son teleservice e sordum kdv dahil 115 lira dedi :)
  • Benim bu telefondan sesim karşı tarafa düşük gidiyor ama kulaklıkla konuştuğumda normal gidiyor sizce sorun nerde..
  • Eğer iki durumda da arayarak sesi tet ettiğin telefon aynıysa muhtemelen senin telefonun mikrofonundadır. Eğer aynı telefonda test etmediysen diğer telefonun hoparlöründe sorun var diyebilirdim :P
  • yok test ettim başka telefonlarla normal gidiyor karşı tarafa zaten ses kaydettiğim zaman bile telefonumdan çok düşük ses çıkıyor ama kulaklığı takıp kaydettiğim zaman normal çıkıyor yani sorun mikrofonunda galiba telefonun..
  • 115 liramı. sıfırı ne kadarki telefonun. aman aman kalsın kendileri taksınlar bu ne yaaaa bu nasıl ticaret anlayışıdır. şaştım kaldım :))
  • merhabalar; forumdaki konunuzu yeni gördüm daha bugün sıfırını teknosadan 170 tl ye aldım. yorumlara bi bakim dedim ama çok şaşırdım. emsali telefonlardan üstün geldi bana . herhalde kullandıkca eksileri anlaşılacaktır diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuccar01

merhabalar; forumdaki konunuzu yeni gördüm daha bugün sıfırını teknosadan 170 tl ye aldım. yorumlara bi bakim dedim ama çok şaşırdım. emsali telefonlardan üstün geldi bana . herhalde kullandıkca eksileri anlaşılacaktır diye düşünüyorum.

Hayırlı olsun arkadaşdım ama sen sen ol telefonu çok düzgün kullan sakın bozma bir yerini kırma çünkü piyasada parça bulman imkansız benim mikrofonu bozuldu ve hangi telefoncuya götürdüysem parça yok dediler bulmalarıda imkansızmış..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi openline -- 3 Aralık 2009; 11:10:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: truvaboy

115 liramı. sıfırı ne kadarki telefonun. aman aman kalsın kendileri taksınlar bu ne yaaaa bu nasıl ticaret anlayışıdır. şaştım kaldım :))

Sıfırı sadece teknosa da var 180 falan ... :)
  • ve ben sonunda s88 ime kasa buldum ve telfonumun o içler acısı hali olan hali değişti :)
  • Hayırlı olsun nereden buldun bari?
  • İnternetten biri satıyordu sıfır kasa benQ s88 yalnız o nerden bulmuş bilmiyorum ..
  • Sx1'e linux işletim sistemi kurabiliyorduk acaba s88'e de kurmak mümkün mü?
  • quote:

Orijinalden alıntı: openline

Sx1'e linux işletim sistemi kurabiliyorduk acaba s88'e de kurmak mümkün mü?

imkansız
  • imkansız diye birşey yoktur adamlar ps3 e bile linux kuruyorlar..
  • Arkadaşlar benim s88'de şarj sorunu başladı hangi teknik servis bakıyor gatantisi halen devam etmekte...
  • nasıl bi şarj sorunu benimkinde de çıkmıştı yaklaşık bir sene önce ama benimkinde şarj etmede bi problem vardı, adaptörü bi kenara attım data kablosuyla pc den şarj ediyorum 1 senedir gayette iyi şu anda bi problem yok eger öyle birşeyse tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bengals

nasıl bi şarj sorunu benimkinde de çıkmıştı yaklaşık bir sene önce ama benimkinde şarj etmede bi problem vardı, adaptörü bi kenara attım data kablosuyla pc den şarj ediyorum 1 senedir gayette iyi şu anda bi problem yok eger öyle birşeyse tavsiye ederim.

şöyle bir sorun , şarj aletine takıyorum 1dk geçmeden şarj tamamlandı diyor şarj etmeyi kesiyor her zaman olmuyor ama garantisi var başka telefon versinler veya 289TL'ye aldım paramı geri versinler

• Senin sorun pilinde
  • aynen benimki de öyle yapıyodu hemen doldu diyo ama dolmuyo tabi sorun pilde falan da degil ben ondan sonra 1 senedir kullanıyorum gayette iyi şarj oluyo sorun sarj aletinde ama garantin sürüyosa getirip göstermeni tavsiye ederim zira seyahata falan çıktıgında herzaman pc bulamayabiliyosun , sen genede benim yöntemle şarj et eger sarj oluyosa senin ki de sarj cihazındandır servisede bunu anlat sana yeni bi şarj aleti versinler madem garantisi sürüyor, benimki nerdeyse 4. senesine girdi yani garantisi yok Allahtan sorunu hallettim. yeni bir telefon vereceklerini de zannetmiyorum onu unut derim , bu telefonun işte artılarının yanında bi sürüde eksi si var malesef oda fiyatından olsa gerek gerçi sony ericsson k750i ler de baya bi düştü.

• Bakalım bi götürem servise ne diycekler....
  • 
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.