Şimdi Ara

benq siemens ef71 ACİL BATARYA LAZIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
3.826
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkeze merhabalar.Elinde benq siemens ef71 batarya olan varsa mesaj atarsa çok iyi olur.

• Bir zamanalar BenQ-Siemens EF81 ve EF71 model telefonuma teknik serviste kutulu değişim yapıldığı için kulaklıkları,şarj aletleri ve usb kabloları bende kalmıştı. Orjinal,kutusunda çıktığı gibi ve sorunsuz.
    Şu an ben kullanmıyorum. Lazım olan,ihtiyacı olan biri ulaşırsa uygun fiyata verebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugur_hy

Bir zamanalar BenQ-Siemens EF81 ve EF71 model telefonuma teknik serviste kutulu değişim yapıldığı için kulaklıkları,şarj aletleri ve usb kabloları bende kalmıştı. Orjinal,kutusunda çıktığı gibi ve sorunsuz.
    Şu an ben kullanmıyorum. Lazım olan,ihtiyacı olan biri ulaşırsa uygun fiyata verebilirim.

bana cıhaz varsa satarmısın
  • quote:

Orijinalden alıntı: 6.6.6

quote:

Bir zamanalar BenQ-Siemens EF81 ve EF71 model telefonuma teknik serviste kutulu değişim yapıldığı için kulaklıkları,şarj aletleri ve usb kabloları bende kalmıştı. Orjinal,kutusunda çıktığı gibi ve sorunsuz.

cihaz ef71 var hocam bir tek.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 6.6.6

quote:

cihaz ef71 var hocam bir tek.

ef71 i kaça satarsın
  • Yazıcıoğlu var ya oraya git orada vardır batarya.
  • ugur_hy kullanıcısına yanıt
    HOCAM BANA EF71 ŞARZ ARA KABLOSU LAZIM DA EGERKİ HALA DURUYORA SATIN ALABİLİRİM..
    HER ZAMAN BURAYA GİRİŞ YAPMIYORUM MAİL OLARAK tevfik.yilmaz@sistas.com.tr atabilirsiniz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.