Şimdi Ara

Benq EF71 Türkiye'de (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
350
Cevap
0
Favori
41.792
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: malkooklam

quote:

Orjinalden alıntı: adigehalil

kakula inceleme için teşekkürler...

bende bir soru sorayım: fm vericisinin 20 cm'den sonra etkisiz olduğunu yazmışsın; yukarda bir arkadaşımız ise 2 metreye kadar etkili diyor. 20 cm olduğundan emin misin...?

üstat bu soruna cevap vermek istiyorum....20 cm değil....2 oda içeriden radyodan dinliyorum...8-10 metre garanti.....su çift kasetli dijital bekolar varya ondan...hemde bangır bangır...full sarj dolu olması etkili....

bu telde bir özellik daha var....kapanma saatini yazıyorsun kapanıyor...bu hepsinde var zaten...aç ma saatini yazıyorsun açılıyor..işte bu süper...yani geceleri otomatik setliyorsun..bu kapama zamanlarına gelecek alarmlarda düzenli olarak çalışmakta.....

tek sorunu simdilik benim gördüğüm....aç kapa yaptığında kartı görmüyor....bu cok kötü.....pil cıkar kart cıkar tak belki...yani servise buradan baskı yapabiliriz...

ayrıca bir noya düzeltme yapacak olsak mesala kontur bittiğinde *135*........kare diyoruz ya işte direk arayamıyorsun....kaydetmen gerekiyor....

birde senin verdiğin fw listeleri olan siteden bunun son versiyonunu indirdim ama setup yok içinde bir bakarmısın......cok saol...

http://eh.student.utwente.nl/~landy/index.php?dir=

malkooklam bizim diğer topic.de sana yazdım cevap yazmadın.
    abi bende aynı sorunu yaşıyorum. arada kart görmüyo nası çözcez bu sorunu?
    verilen 512 karttanmı? 256 da sorun yokmu yani?
    msn eklede bi konuşalım

• quote:

Orjinalden alıntı: eP_362

Telefonu kullanan arkadaşlar inceleme yapabilirler mi?

edit: Başka bir konu açarak.

bir kac gun bekle bugun servise vereceğim bakalım nediyecekler biraz daha kurcalayınca acıklamalarda bulunmak istiyorum...
  • Peki bu cihazin kulaklik performansi nasildir ? yani kulaklikta mp3 dinlerken tatmin ediyor mu ? kardesimde cl71 vardi onda ses cok az geliyordu diger markalara gore...
  • Yahu ses mes konu bile edilmez cihaz tamamen mp3 player dizaynında ve hepsine taş çıkarır 3d ses var.
    Hoperlörde gümbür gümbür azda olsa bas sesini bile alabiliyorsunuz. Kulaklık zaten muhteşem.
    Telefonun en bayıldığım işlevi ise 1) WEBCAM OLMASI 2) DİREK USB İLE FLASHBELLEK GİBİ GÖRMESİ 3) WEBCAM OLARAK KULLANILABİLMESİ VE BOMBAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA: FM VERİCİSİ OLMASI (DİKKAT EDİN ALICI DEMİYORUM VERİCİ, TABİKİ ALICISIDA VAR AMA ALICI ARTIK HİKAYE :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: talyurt

Yahu ses mes konu bile edilmez cihaz tamamen mp3 player dizaynında ve hepsine taş çıkarır 3d ses var.
    Hoperlörde gümbür gümbür azda olsa bas sesini bile alabiliyorsunuz. Kulaklık zaten muhteşem.
    Telefonun en bayıldığım işlevi ise 1) WEBCAM OLMASI 2) DİREK USB İLE FLASHBELLEK GİBİ GÖRMESİ 3) WEBCAM OLARAK KULLANILABİLMESİ VE BOMBAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA: FM VERİCİSİ OLMASI (DİKKAT EDİN ALICI DEMİYORUM VERİCİ, TABİKİ ALICISIDA VAR AMA ALICI ARTIK HİKAYE :)

Ben sadece kulaklik sesini merak ediyorum daha once CL71 kullandigim icin belli bir sure ondan emin olamadim. Kisaca kulaklik performansi Sony Ericsson W serisine yakin mi ?
  • Sony Ericsson W kullanmadım ama ses iyi. Yükseklik seviyesinden bahsediyosan o kadarda yok ama her sesi duyabiliyorsun.
  • Bu telefon gerçekten çok tatli. Ve fiyatı 350 YTL civarına geriledi. Gerçekten uygun bir fiyat. Eşime hediye olarak bir tane almayı düşünüyorum. Ama aklıma takılan nokta foto çekimi nasıl bu başlığa nedense telefonun çektiği resimler konulmamış. Resim ekleyebilecek arkadaş var sa çok sevinirim. Kamerası da normal bir düzeyde ise kaçırılmaması gereken bir model.
  • valla bu sayfaya resim eklemek zor bi deneyeyim... ben beceremiyorum...resim gercekten cok kaliteli...n93 videosunu hiç izlemedim ama bu gercekten denildiği gibi 30fps nin hakkını veriyor...tek sikayetim menu ikonlarını kurcalayamamak...sarj ise diger siemenslere göre cok iyi...3 gün rahat...

http://rap+++hare.com/files/55784060/Desktop.rar
  • resimler gerçekten harika ... müzik yeteneklerini zaten biliyoruz, şu an EL71 im serviste ve 30 iş günü sonunda yapılamazsa bir EF71 talep etmeyi düşünüyorum
  • HOCAM TAMAM ef71 alacaksında bari almadan su telin içini dışı kurcalayan nebileyim OD gibi bişiler bulsan ben bulamadım...halil bir topiğde olur olması gerek diyordu..ve ayrıca kabloyu takınca bilgisayarımızda iki tane bellek olusuyor biri telin ki diğeri kartın ki...ikisinde de java klosoru mevcut..buraya oyun yada pro atınca karttanda telin hafızasını hiç eksitmeden oyun veya uygulama kullanabiliyorsun....dur simdi balkona cıkıp video cekecem...onuda vereyim...

çok işi var bu telin siemens olması için.....

http://rapid+++share.com/files/55860550/BMVI0010.3GP
  • benq yazılımı kullanan bir model olduğu için neresiyle oynayabiliriz ki ? tema bile yükleyemeyiz
    siemens yazılımı olsaydı altından girer ütünden çıkardık, yine de hoşuma gitti bu cihaz, bakalım kavuşabilecekmiyiz
  • http://rapi...dshare.com/files/55867000/Foto_0003.JPG

bu da sxg ile çekilmiş foto...kıyaslaya bilirsiniz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi malkooklam -- 15 Eylül 2007; 15:21:43 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: cmert

benq yazılımı kullanan bir model olduğu için neresiyle oynayabiliriz ki ? tema bile yükleyemeyiz
    siemens yazılımı olsaydı altından girer ütünden çıkardık, yine de hoşuma gitti bu cihaz, bakalım kavuşabilecekmiyiz

ya işte millete sormadan siemens adını verip üretiyorlar ...sor bi bakalım...forumdakiler ne diyecek o na göre üretim yap sat...
  • değil mi , bir sor bakalım

quote:

Orjinalden alıntı: malkooklam

ya işte millete sormadan siemens adını verip üretiyorlar ...sor bi bakalım...forumdakiler ne diyecek o na göre üretim yap sat...
  • sizlere ef71 'in cdsinden çıkan webcam driver ve video converti veriyorum....conver otomatik olarak herhangi bir video 176 x 224 mp4 file yapıyor....diğer driveri de öncelikle s88 ve baska siemensler denesin belki yutar da calışır...

AV CONVERTER

burası

WEBCAM DRİVER

burası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi malkooklam -- 21 Eylül 2007; 23:17:15 >

• Arkadaşlar teşekkür ederim. Fotoğrafları gerçekten iyiymiş. Fiyatı 350 ytlden daha aşağı inebilir mi acaba. Malum durumlar nedeni ile daha uygun bulabilirsem çok daha iyi. Ama bu fiyatta güzel fena değil. Bakalım bu aralar alacağım. Müzikte konusu çok met ediliyor. Eşimin önceki telefonu da z2 artık baydı değiştirmek lazım. Bu güzel bir geçiş olucak.
  • ya sony den nokia dan şaşma bence
  • Güzel telefon özellikle fm verici özelliği ilgimi çekti,w800i harici hep siemens kullanmıştım o yüzden siemensleri iyi biliyorum özellik olarak hep iyi aletler kesinlikle ama yazılım sorunları olabiliyor, gerçi ben sadece cx65 de karşılaştım.
  • Bu telefona bildiğim kadarıyla tema yüklenmiyor.

peki oyun program
  • Telefon hakkındaki güncellemeleri BURADAN bulabilirsiniz...
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.