Şimdi Ara

Benim Tus Günlüğüm (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
89
Cevap
0
Favori
1.114
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bana yetişmesi için avans verdim dostuma
  • Benim bir şeyler atıştırmam lazım, bu yüzden 16.00'a kadar mola veriyorum.
  • Çalışmaya devam edeyim en iyisi, ders dışındaki şeyleri düşünmek boş.
  • 10 dakikalık molada kendime kahve yapıyorum.

"Benim çok verimli geçiyor, umarım sizin de verimli geçiyordur"
  • Yemek yiyip duşa falan gireceğim, çok terlemişim. 19.00 gibi çalışmaya devam ederiz herhalde.

Eski sevgilimi özlüyorum, alışmak çok zor.

Ekleme: Yetişmezse 19.30'da başlarız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-A2C665C3B -- 23 Haziran 2020; 16:55:53 >
  • duşum bitti, yemeğimi yiyorum, annem kızartma yapmış, köfte patates falan

Birileri yemeğini hala kendi yapıyor
  • bilgisayar oyunu oynarken siyaset programı dinlemeye devam. 19.30'da derse otururuz.
  • ben bir şey kaşıklamadım, regl falan da olmadığım için

ben de hazırım 5 dk içinde çalışmaya
  • mola zamanı

güzel gidiyor ya her şey. Ben masa lambamı açtım, daha güzel konsantre olunuyor.
  • Şimdi devam etme zamanı, umarım sizin de verimli geçiyordur hakikaten, ben bu aralar şu çalışma tempomdan dolayı mutluyum. Hoş başka mutlu olacak şey de yok ama ...
  • Mola zamanı, bende 1-2 etütlük daha benzin var, sonrasında dinlenirim.

Bu tempo ile gidersem seneye 65 bile alabilirim. Ama eski sevgilim gittikten sonra bu tempom kaybolacak eminim. O yüzden şimdilik uzak bir rüya bunlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-A2C665C3B -- 23 Haziran 2020; 20:24:54 >
  • Nöbetlerde kız mı bulunur, nöbette sadece iş yapılıyor diye beni ikna ederdin bir de, şu dediklerin bir itiraf gibi.
  • Mola time Bir iki etüt daha çıkarabilirim ama napsak devam etsem mi, baya keyifli gidiyor şu an

Son bir etüt, sonrasında dinlenirim, bakarız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-A2C665C3B -- 23 Haziran 2020; 21:30:21 >
  • 00.00 'a kadar uzanıp dinleneceğim. Kamburumun çıkmasından endişeliyim. 30 şınav çekip uzanacağım
  • Mola zamanı, odama giren sinek beni çok rahatsız ediyor, bir de yorgunluk çöktü ama son bir etütü kaldırabilirim sanırım. Sonra uyuyacağım. Sabah daha erken kalkabilmek çok daha iyi olacak. Yüksek kortizol ile çalışmayı özledim.
  • artık uyuma vakti, bir de şu sinekten kurtulsam.

Herkese iyi geceler. Umarım bir gün hayatım çok daha mutlu olur.
  • uyanamıyorum, 11 e kadar uyumaya devam edeceğim
  • Saat 14.00'daki okul videosunu izleyecekmiş bazıları Tus çalışacağım ben. Pratisyen kalma hedefim yok.

Ayrıca ben 12'den önce derse oturamam gibi.
  • İTF kadar iyi olmaz sizin ders çünkü anlatım sürelerine bakılırsa bir tam ders anlatılıyor. Oranın güzel tarafı az ve öz anlatımlarla ilerlemesiydi.

Neyse, ben hazırlanmaya başlayayım.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.