Şimdi Ara

Benim sizden ne farkım var?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
634
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben de YGS'ye çalışıyorum. Ben de müzik dinliyorum. Ben de yabancı dizi izliyorum. Ben de süt alırken son kullanma tarihine bakıyorum. Benim de hayallerim var. Ben de Güneş'e bakarken gözlerimi açamıyorum. Ben de anneme babamdan çok düşkünüm. Beni sizden farklı yapan sadece erkeklerden hoşlanmam mı? Bu kadar kişisel olay niye benden çok başka insanları ilgilendiriyor? Neden beni herkesten ayrı görüyorsunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bir farkın yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkiye gibi bi toplumda olur o kadar ama bişi söyliycem, bak bu bi hastalık he iyi bir şey sanma yani tabiki bu senin tercihin gibi düşünüyor olabilirsin ama en nihayetinde bir hormonel bozukluk sonuç olarak, ölümcül bir hastalık olmasada hastalık kardeşim. Yani tedavi ettirmek istemiyor olabilirsin ama türkiye gibi bir ülkede yaşıycaksan o fikri aklından çıkarmanı öneririm çünkü çok zorlanırsın gerçekten
  • b00mbastic kullanıcısına yanıt
    İşte bu şey de benim sinirimi bozuyor. Daha ne olduğumu bilmiyorsunuz bile. Ben doğuştan beri kadınlara karşı ilgi duymuyorum. Erkeklere karşı farklı bir çekimimin olduğunu hissediyordum. Ama geçen yıla kadar bunu kabullenmedim. Kendimi değiştirmeye çalıştım. Zorla kendimi kadınlarca yönlendirdim. Ama bilmiyordum ki bu bir yönelim! Ben de sizin gibi hastalık saniyordum. Keşke ilkokulda herkesi eğitseler bu konu Hakkı'nda bilgilense çocuklar kendilerini keşfetse. Kendini baskı altında tutmasa...

• quote:

Orijinalden alıntı: lord.gaga

İşte bu şey de benim sinirimi bozuyor. Daha ne olduğumu bilmiyorsunuz bile. Ben doğuştan beri kadınlara karşı ilgi duymuyorum. Erkeklere karşı farklı bir çekimimin olduğunu hissediyordum. Ama geçen yıla kadar bunu kabullenmedim. Kendimi değiştirmeye çalıştım. Zorla kendimi kadınlarca yönlendirdim. Ama bilmiyordum ki bu bir yönelim! Ben de sizin gibi hastalık saniyordum. Keşke ilkokulda herkesi eğitseler bu konu Hakkı'nda bilgilense çocuklar kendilerini keşfetse. Kendini baskı altında tutmasa...

Yahu kardeşim seni anladığımı söylüyorum ya. Sen bunun bir hastalık olmadığını düşünüyorsun ama bu sadece sana öyle geliyor. Az bilimsel bakarsan olaya sende bunun bir hastalık olduğunu anlarsın. Sana öyle gelmemesi bunun bir hastalık olduğu gerçeğini değiştirmiyor.
  • b00mbastic kullanıcısına yanıt
    Dünya sağlık örgütü bile bunu hastalık olarak adlandırmıyor. Bilgisizce fikrini savunma.

• Dünya, yüzlerce yıl boyunca dünyanın düz olduğunu kabul etti. 300 yılı aşkın bir zaman için newton un yanlış temellendirilmiş fizik teoremlerini uygun kabul etti. Ve sen çıkmış dünya sağlık örgütü bunu hastalık kabul etmiyor diyorsun. Dünya Sağlık Örgütünün ne olup olmadığı mühim değil. Belki de dünya sağlık örgütünün başında bir grup eşcinsel var, bunu bilemezsin. Gerçek olan tek birşey var; o da eşcinselliğin bir hastalık olduğudur.

Bunu böyle görüyoruz diye seni dışlamıyoruz. Tutup seni hadım filan etmiyoruz. Ya da hapsedip öldürmeye çalışmıyoruz. Aksine, toplumun genel ahlâkını alenen bozmaya yeltenmediğin sürece, kapalı kapılar ardında olan bitene biz karışamayız. Kimse karışamaz. Bunun mesulü ilahi adalet karşısında bizzat sen olursun. Ama bu hissiyatın içinde yaşadığımız topluma serbest bir şekilde yayılarak bu davranışın normalleştirmeye çalışılmasına asla müsaade etmeyeceğiz. Toplum hayatı bir gemiye benzer. Olağanlığa aykırı her hareket bu geminin tabanına açılan bir delik demektir. Bu girişimlere karşı durulmadığı takdirde toplum kendi sonunu getirecektir.

Meseleyi şahsi algılama. Bu böyledir. Bir erkekle cinsel ilişkiye ancak makatından girebilirsin; bu da normal insanlar için, aklı başında olan insanlar için kabul edilebilir değildir. Bir kadınla bu şekilde ilişkiye girmek bile kabul edilebilir değildir; kaldı ki erkek erkeğe bu bir mânâ ifade edebilsin.

Umarım en kısa zamanda içinde olduğun yoldan hakikate ulaşmayı başarırsın.

• Yobaz kesim seni dışlıyor kardeş yobazları sal zaten kimseye yararları yok gerici *****ler.

NOT:Yobazdan kasıt dinine bağlı insanları kastetmiyorum.Sonra farklı yerlere çekmeyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: trustem.111

Dünya, yüzlerce yıl boyunca dünyanın düz olduğunu kabul etti. 300 yılı aşkın bir zaman için newton un yanlış temellendirilmiş fizik teoremlerini uygun kabul etti. Ve sen çıkmış dünya sağlık örgütü bunu hastalık kabul etmiyor diyorsun. Dünya Sağlık Örgütünün ne olup olmadığı mühim değil. Belki de dünya sağlık örgütünün başında bir grup eşcinsel var, bunu bilemezsin. Gerçek olan tek birşey var; o da eşcinselliğin bir hastalık olduğudur.

Bunu böyle görüyoruz diye seni dışlamıyoruz. Tutup seni hadım filan etmiyoruz. Ya da hapsedip öldürmeye çalışmıyoruz. Aksine, toplumun genel ahlâkını alenen bozmaya yeltenmediğin sürece, kapalı kapılar ardında olan bitene biz karışamayız. Kimse karışamaz. Bunun mesulü ilahi adalet karşısında bizzat sen olursun. Ama bu hissiyatın içinde yaşadığımız topluma serbest bir şekilde yayılarak bu davranışın normalleştirmeye çalışılmasına asla müsaade etmeyeceğiz. Toplum hayatı bir gemiye benzer. Olağanlığa aykırı her hareket bu geminin tabanına açılan bir delik demektir. Bu girişimlere karşı durulmadığı takdirde toplum kendi sonunu getirecektir.

Meseleyi şahsi algılama. Bu böyledir. Bir erkekle cinsel ilişkiye ancak makatından girebilirsin; bu da normal insanlar için, aklı başında olan insanlar için kabul edilebilir değildir. Bir kadınla bu şekilde ilişkiye girmek bile kabul edilebilir değildir; kaldı ki erkek erkeğe bu bir mânâ ifade edebilsin.

Umarım en kısa zamanda içinde olduğun yoldan hakikate ulaşmayı başarırsın.

Dediğine göre bir erkekle bir kadının el ele dolaşması normal fakat iki erkeğin el ele tutuşması yanlış.

Hadım etmiyormuş, öldürmuyormuş. Alkışlayalım bari.

• quote:

Orijinalden alıntı: lord.gaga

Dünya sağlık örgütü bile bunu hastalık olarak adlandırmıyor. Bilgisizce fikrini savunma.

Lan ne bilgisizi araştırma yaptım bu bildiğin hormonel bozukluk
  • Seni en iyi ben anlarım çünkü bende gayim sakın bunu kendinden başkası bilmesin türkiye dışına çıkma imkanın varsa çık benim yok

Not=>Ayrıca bu hastalık değil tercih hiç değil bunu biz seçmedik

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben seni destekliyorum kardeşim ve bu bir hastalık değildir. Kafanı takma. Normal olmadığını söyleyenleri boşver

• Aynen kardeşim. Bu toplumu Nasıl baştan eğitebiliriz onu düşünmem lazım.
    Yukarıdaki yobaz ve cahilleri kaale almıyorum. Siz anca böyle konuşmaktan anlarsınız.

• vallaha baktığımız zaman en iyisini yapmışsın bence
    kadınların o iğrenç kaprisini çekeceğine bu tarafı seçmişsin

ben olsam iki taraf içinde nötr olurdum
  • John Dillinger. J kullanıcısına yanıt
    Tekrar ediyorum. Bunu ben seçmedim. Bu benim aksini zorlamama rağmen olan bir sey. Kendimi kadınlara yönlendirdim hatta sevgili yaptım. Ama arkadaş gibi hissettim hep. Hiçbir zaman kızları arzulamadım.

Bir üstteki arkadaş sen de terbiyeni takın. Benim zaten sevgilim var. Ne demek tanışın?

• quote:

Orijinalden alıntı: trustem.111

Bu gibi provokatif ve iğneleyici yorumlara cevap vermeyeceğim. Eğer resmi bir dille normal bir cevap gelirse yazabilirim. Beşinci sınıf dünya görüşüyle küçük dağları ben yarattım havasında olan ve kendini 'ilerici' diye niteleyen, kendi açtığı ortaya kafa atmak için koşan insan evlatları muhatabım değildir, alkışlayan ellerini münasip bir yerlerine sokmaları için iade ediyorum.

Ben seni yargılamıyorumla başlayıp umarım hakikate ulaşırsın ile biten bir yazıya ancak bu kadar ciddi bir cevap yazılır.

Bana beşinci sınıf dünya görüşüne sahip demişsin fakat kendinden olmayana saygı göstermek olgunluk gerektirir.

Zannedersem beşinci sınıfta olan da sensin. Şimdi "o laflar boy boy" tarzında bir laf sokmaya çalışırsın.

• hastasın sen canım kardeşim, gidip tedavi olacaksın, ondan sonra sen de bizim gibisin işte.
  • la bide farkım yok diyor utanmadan BLOKLAYIN geçin şunu ya
  • Kardeş bizim gibi değilsin . Kusura bakma . Bu bi hastalık

• Hiçbiriniz insan değilsiniz. Size en büyük bedduamı ediyorum: inşallah çocuğunuz gay olarak doğar da ne yapacağınızı şaşırırsınız.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.