Şimdi Ara

benim masaüstü nasıl olmuş oylamaya sunuyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
955
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1

(En Son Oy Tarihi: 29.6.2008)
Giriş
  • Arkadaşlar vista kullanıyorum birkaç parça güzellikle masaüstü simgelerini topladım bi araya arka plana dreamscene video (yani resimdeki sular akıyor normalde) koydum nasıl olmuş

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bell-mere -- 11 Nisan 2021; 15:58:45 >
  • küçültürüz onları sorun değil simgeleride değiştirebiliriz bakacaz değerlendirmelere göre ....saygılar

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bell-mere -- 11 Nisan 2021; 15:58:53 >
  • Çok karışık.
  • ya bu aslında vista ultimate ile gelen ek güncelleştirme ama vistanın diğer sürümlerinede oluyor bir kaç dosya var onlar indirmen lazım bende vardı dur eklerim birazdan
  • Gereksiz
  • Dostum öğrenmen gereken çok şey var . Veya zevkine göre ayarlıyosun bilemiyorum . Dock üst tarafta kaybolmuş gitmiş ve çok kalabalık . Saat olarak digital güzel birşey önerebilirim hatta sidebar iyi gider o masaüstüne .
  • quote:

Orjinalden alıntı: DieselTRoniC

Dostum öğrenmen gereken çok şey var . Veya zevkine göre ayarlıyosun bilemiyorum . Dock üst tarafta kaybolmuş gitmiş ve çok kalabalık . Saat olarak digital güzel birşey önerebilirim hatta sidebar iyi gider o masaüstüne .

vallhi biraz sadelikten yanayım bilmediğim çok şey var tabiiki böle paylaşımcı kardeşler sayesinde öğreniyok bişeyler
  • quote:

Orjinalden alıntı: Kaan_G

hacı ben nerden bulaiblirim öyle ekran koruyucusunu suların aktığı şekilden yani

usta linkteki dosyanın içindekilere bak neyi nereye kopyalıycanı anlarsın sonra da zaten internetten video yada kendi özel videonu masaüstü arka planına sağtıklamayla ayarla yalnız bu sadece vistalar için dreamscene burada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erendil -- 29 Haziran 2008; 19:56:39 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.