Şimdi Ara

BENIM KARAKTERIM GUÇLU DIYEN KIM? GOSTER RESMINI (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
224
Cevap
0
Favori
12.063
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    quote:

Orjinalden alıntı: Lloyd Banks

yok Trollx o benim arkadas Moonstrike 60 rogue,ZG ye girmeden hatıra fotografı cektirdi kendisi
    bu arada Ahmcol teşekkür ederim,dur bi charın resmini koyıyım

• bu arada dün ZG den bi gnome arkadas acımaz valla basar fireball ı

• +20 fire res veren enchantı yapmaya çalışsana Lloyd, FR'n biraz düşük kalmış gibi... ama döşenmişsin bakıyorum

quote:

Orjinalden alıntı: Lloyd Banks

yok Trollx o benim arkadas Moonstrike 60 rogue,ZG ye girmeden hatıra fotografı cektirdi kendisi
    bu arada Ahmcol teşekkür ederim,dur bi charın resmini koyıyım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmcol -- 5 Ekim 2005, 18:33:06 >
  • ehehe elinde 1h ve kalkan var ama o BOK ne sakın ben attım deme

BOK ve protection alakasız şeylerde onun için soruyorum, yoksa retri. na giden bi palaya elindeki kalkan sadece armor ve stat vermekten öteye gitmez.
  • o BOK u mananın ne kadar artcagına bakıyım diye attım, yoksa her zaman BOM kullanırım, benim HOly de 20, REt. de 31 talentim var, yeri geldiginde 2h, yeri geldiginde 1h+shield kullanırım

dancınlarda benden baska pala varsa hep 1h+shield kullanırm, tek başıma farm yaparken 2h kullanırım.

çünkü dancınlarda cok heal atan bi yaratıgım, o yüzden manamın col olması lazım bende bunu Shield ve Bok ile sağlıyorum

ama kalkan güzel dimi

@ Ahmcol

abi shoulder a +5fire Resist ekleticem Argent dawn da exalted olunca onun dısında diger armorlara da yapcaz bişeyler, trinket finger fln ayarlıcaz

bu arada sen oyuna ne zaman döncen? yada dönmeyi düşünüyormusun?
  • bu yıl imkansız dönmem, alttan bütün dersleri aldım, bu yıl mezun olmayı kafama koydum, zaten charımı da o yüzden sattım. şuandan sonra dönmenin de bir anlamı olmaz zaten, başka bir oyunda görüşmek dileğiyle...
    bu arada DH'a da uğramayacam artık rahatsızlığımı dile getirdiğim ve anlayışsız üyeler tarafından saçma sapan şekilde mesaj atılan topicim silinmiş, garip geldi bana, herkese iyi oyunlar...
  • bende bir çılgınlık yapıp karakterimi dün akşam sildim

Ama acayip pişman oldum bakalım mail falan attım char ı geri vereceklermi
  • bu resimler şahane...
  • OYUNU HİÇ OYNAMADIM AMA BU RESIMLER YUZUN DE BAŞLIYACAGIM :D BAŞKA VARMI ARKADAŞLAR?
  • oyunu ismini yazsanız
    "
  • quote:

Orjinalden alıntı: zoddorik

oyunu ismini yazsanız
    "

+1
    haklısın katılıorumn
  • quote:

Orjinalden alıntı: mmengi

bende bir çılgınlık yapıp karakterimi dün akşam sildim

Ama acayip pişman oldum bakalım mail falan attım char ı geri vereceklermi

abi silinirmi o char ya, aylarca emek vermişsin, benim arakdasda sinirden 60 paladinini sildi,bi haftadır charı geri alıcam diye bekliyo,

moralini bozma, geri verirler
  • hehe aldım char ı geri
  • off delimsiin mmengi abi yaa
    quote:

hehe aldım char ı geri
  • quote:

hehe aldım char ı geri

cheeeer :)) ya niye silmiştin charı abi?

bakın bi gnome resmi daha ...

abi bu arada Talentleri full Protectiona verdim ve cok memnunum,warrior ve rogueları cok rahat alıyorum, hele Reckoning diye bi özellik var rogueların anasını belliyo adam critical vurduguna pişman oluyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Scarface -- 6 Ekim 2005, 22:47:39 >
  • arkadaslar lutfen bu oyunun adi ne oyun paralimi eger degilse nasil baslicaz oyunu nerden indircez bu oyunu yoksa cd mi almamiz lazim eger paraliysa free serverleri bilen varmi lutfen manyakbi oyuna benziyo ben girince oyuna herseyi cozerim yeterki bi basliyayim simdiden yardimlariniz icin salun msn de vereyim gelmekistiyen buyursun sevinirim :) msn : k_abu_s@msn.com
  • ULA RESIMLERE BAK OYUN NASILDIR HA BEYLER ŞOLE SAVAŞLARDAN KOL BACAK KIRMALARDAN KESME BIŞMEKLERDENDE RESIN YOLLAYINDA BAKAK
  • belki tatmin eder seni

• Elwywn Forest da maden ararken horde karsımıza cıktı,dokunmadık

• guzel sağol boos resmı nerde?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.