Şimdi Ara

BENIM KARAKTERIM GUÇLU DIYEN KIM? GOSTER RESMINI (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
224
Cevap
0
Favori
12.069
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • abi biz de broodlord'da takildik 3. deneme fln 18%e getirebildik, taunt edilemedigi icin biraz sinir bozucu.Tamamen agro control dan ibaret, rogue'lar dewamli agro cekiyo wipe oluyoruz ya....Ustune bi de MS tamamdir ztn...Neyse pazara oldurcez herhalde...Firemaw, Ebonroc, Chromaggus fln nasil? Broodlord'dan daha rahatlarmis galiba ama tabii gorcez bakalim...Bi keselim de broodlord'u
  • broodlord warrior'a bağlı tamamen... kontrol kaybetmeyen warrior'lar ve düzenli vanish ve feign death yapılması gerekiyor... aggro alan birisi olursa hemen broodlord'a doğru koşması gerekiyor...

aslında basit bana kalırsa...

diğerlerinin taktikleri cidden çok ilginç, mesela firemaw için healerlar öyle bi noktada duruyor ki firemaw'u görmüyor fakat warrior'ları görüp heal yapabiliyor, onu sağladığınız ve firemaw'un kontrolünü kaybetmediğiniz sürece o da kolay, aslında hepsi bu şekilde Broodlord'dan sonra :) 3 dragon'u da aynı yöntemle öldürüyorsunuz... Chomaggus'ta dahil buna :) healer'lar yine dead spot'da durup heal yapıyorlar :) Bi neferian birazcık farklı ama yine o dead spot'ları kullanıyorsunuz...

Önemli olan iyi bir warrior'a sahip olmak ve healer'ların pinglerinin düşük olması gerekiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oray -- 10 Şubat 2006 10:12:34 >

• ya şu oyunu bi türklerle oynayamadım, bıktım boktan ingilizceleri ve yabancıların sesini duymaktan... aslinda server'lar nationality'e göre ayrılması lazım, bi de tabii kurtlar vadisi diye guild olmaması lazım
  • quote:

Orjinalden alıntı: BluEbeAcH

BWL ye altlar giremiyo genelde sadece disenchant edilebilecek item olursa,o boss ta alt karakterinle girip item düşerse alabiliyosun.Evet MT1;MT2;MT3 vs. çok yani MT'lar

nasıl yani item düştü ve o boss'a diğer char'ini invite edince o char gelip loot edebiliyor mu o item'i?
  • ben bladefist'teyim, horde tarafinda...

burda turk guild'i vardi alaturqua die...ama dagildi ne yazik ki...Turk'ler arasinda ilginc olarak cok anlasmazlik cikiyo...Yabanci karisik guild'ler de tam tersine cok daha iyi anlasiyolar..
  • Bu Wt dekı eskı ally charım

BENIM KARAKTERIM GUÇLU DIYEN KIM? GOSTER RESMINI
  • türk guildi olayı çok sakat..komedi insanlar çıkıyo, şaka yapıyo sanırsın adamın söylediklerini yaptıklarını görsen...daha yeni yeni gelişiyo sonuçta online oyun olayı tr'de ve çok fazla ufak oyuncu var...
  • bu da wt dekı eskı horde charım.

• quote:

Orjinalden alıntı: ahmcol

türk guildi olayı çok sakat..komedi insanlar çıkıyo, şaka yapıyo sanırsın adamın söylediklerini yaptıklarını görsen...daha yeni yeni gelişiyo sonuçta online oyun olayı tr'de ve çok fazla ufak oyuncu var...

yok abi wow da sağlam türkler var baya,ko da ki ler coluk cocuk :) ben türk guildinde oynamaktan cok zevk alıyorum, bwl yapan guildden cıktım mc yapan türk guildine girdim sırf daha cok eglenmek için,wow daki türklerinde yaş ortalamaları yüksek baya bi
  • Buda Orjde Realm : Twisting Netherde kı charım lvl 48 Guild OttomanS

• quote:

Orjinalden alıntı: Lloyd Banks

quote:

Orjinalden alıntı: ahmcol

türk guildi olayı çok sakat..komedi insanlar çıkıyo, şaka yapıyo sanırsın adamın söylediklerini yaptıklarını görsen...daha yeni yeni gelişiyo sonuçta online oyun olayı tr'de ve çok fazla ufak oyuncu var...

yok abi wow da sağlam türkler var baya,ko da ki ler coluk cocuk :) ben türk guildinde oynamaktan cok zevk alıyorum, bwl yapan guildden cıktım mc yapan türk guildine girdim sırf daha cok eglenmek için,wow daki türklerinde yaş ortalamaları yüksek baya bi

tabi ki var sağlam adam ama sayısı az, bir de sonuçta adam eşşek kadar olmuş ama guild master olunca değişiveriyor, her cinsten insan oynuyo ama türkler arasında cins oranı daha fazla...neyse topici cıvıtmayalım..

• aha bu da benim druid

http://wow.allakhazam.com/profile.html?854372

o anda niyeyse Held in offhand tutmuşum Soulkeeper var normalde, çantalardan görebilirsiniz zaten
  • quote:

nasıl yani item düştü ve o boss'a diğer char'ini invite edince o char gelip loot edebiliyor mu o item'i?

Tabiki boss u kesmeden önce char'ımı değiştiriyorum.Örneğin Ashjre'thul, Crossbow of Smiting Chromaggustan düşüyo,O anda raid te bulunan hunter larda varsa Chromaggus tan önce char'ımı değiştiriyorum eğer bow düşerse alıp char ımı nefarian için tekrar değiştiriyorum.Daha açık olmuştur heralde
  • quote:

Orjinalden alıntı: BluEbeAcH

quote:

Tabiki boss u kesmeden önce char'ımı değiştiriyorum.Örneğin Ashjre'thul, Crossbow of Smiting Chromaggustan düşüyo,O anda raid te bulunan hunter larda varsa Chromaggus tan önce char'ımı değiştiriyorum eğer bow düşerse alıp char ımı nefarian için tekrar değiştiriyorum.Daha açık olmuştur heralde

valla guild'in seni seviyor galiba çok :) karakter değiştirmene izin verecek kadar arada

Neyse, keşke aynı server'a denk gelseydin, iyi olurdu, oyunu iyi bilen çok türk yok Eğer karakter migration tüm server'lara bi gün serbest olursa, sağlam bi türk ekibi toplamak gerekiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oray -- 11 Şubat 2006 1:13:56 >

• heal machine.... bok+motw+Ai ile manam 7772 oluyor

• üstteki resim bozuk cıkmış, buna bakın

• Fun Server :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Machintosh -- 28 Şubat 2006; 9:51:39 >
  • @mavericq

Yaw Blackpoision senmi idin ?

Im Wait...
  • Değilim...
  • güzel resimler
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.