Şimdi Ara

Benim Gibi Taşıtın Ağırlığını Önemseyen Başkaları Var Mı ? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
1.912
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Arabanın uçmasının sebebi ağırlıktan değil Marea olmasından.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Valla bilemiycem artık b segmenti hatchback bi arabaylada bassam aynı korkuyu alırdım herhalde mareayla. Ne kadar ağır araba o kadar iyi bana göre.

Çünkü hızlandıkça arabanın ağırlığı alttan giren rüzgardan dolayı azalıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • MeGaDave06 kullanıcısına yanıt
    Hocam o yere basma kuvvetiyle yani aerodinamiyle alakalı.

Ayrıca hızı hissettiren araba iyidir, motosiklet keyfi verir.

Broadway'imiz vardı araba 1 ton yoktur, 160'a çıkınca 240 indirmiş hissi veriyordu.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Up uzun bir yazı yazdım ancak mobil dh sağolsun uçtu. Bir daha yazmaya üşendim. Kusura bakmayın post boşa gitti. Kısaca;

Hafif araç yakıt tüketimi konusunda şehir içinde avantajlıyken, uzun yolda dezavantajlı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi modifix06 -- 28 Ekim 2020; 11:44:0 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: modifix06

Up uzun bir yazı yazdım ancak mobil dh sağolsun uçtu. Bir daha yazmaya üşendim. Kusura bakmayın post boşa gitti. Kısaca;

Hafif araç yakıt tüketimi konusunda şehir içinde avantajlıyken, uzun yolda dezavantajlı.

Gönder demeden önce yazdığınızı kopyalayıp öyle gönder demeniz lazım. Bu bende artık alışkanlık oldu.  

• Ağır araba iyidir iyi... Benim yavru tam 1950kg çekiyor kantarda Yolda asfaltı ezerek ütüleyerek ilerlemek paha bicilemez bir zevk. Ama virajlarda ve keskin manevralarda dezavantaj olarak dönüyor onu soyleyim...

Bir astranin golfun filan sıçan gibi net bir sekilde viraj dondugu sartlarda benim araba meraya yayılmış camız gibi saga sola yığılıp kalıyor. Airmatic olmasa ne olacak allah bilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.