Şimdi Ara

Benim Duygusal Dünyam Set 8 Kitap +1 Kitap Hediye 72 TL yerine 19.90

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
1
Favori
1.767
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba Arkadaşlar Dörtgöz yayınları Benim Duygusal Dünyam Serisi 8 kitap +1 kitap Küçük ressamlar serisi 72 Tl yerine 19,90
    Kampanya kısa süreliğinedir.
    https://urun.n11.com/okul-oncesi-cocuk-kitaplari/benim-duygusal-dunyam-8-kitap-P285378070

İlginize teşekkürler

• Hocam lütfen bu kitabı sen 1 tl ye telifi baskısı yaparmısın bana lütfen bir yap ben alayım senden istediğin kadar
    gerçekten bu şekilde emeğe karşı düşünceniz beni üzdü kampanya bitmiştir arkadaşlar
    Serideki kitaplarımız Elif İpek çocuk gelişim uzmanı tarafındanda incelenip onaylamıştır.
    Herkesin ilgisine teşekkürler alan arkadaşlara teşekkür ediyorum sipariş veren arkadaşlara bir değil 3 er adet başka serilerden kitap gönderilecektir.
  • Fırsatı Sıcak ise sıcak yapan arkadaşlara +1 kitap daha hediye
  • Kargo olmasaydı iyi fırsatmış.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadir_yilmaz

Kargo olmasaydı iyi fırsatmış.
    hocam yinede kargo olsada fırsat tam bir fırsat belli adette satılacak Dr mağazaları ve heryerde bu fiyat yok adet birazdan bitti gitti
  • Jengada dahilmi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunlar ne ola ki?

Benim Duygusal Dünyam Set 8 Kitap +1 Kitap Hediye 72 TL yerine 19.90

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fozcan -- 19 Ocak 2019; 20:28:13 >
  • bu mu fırsat.... komik olmayın...
    16 sayfalık yarısı resim olan kitap bunlar...
    1 tl lik kitaplar yani...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ser_kan55

bu mu fırsat.... komik olmayın...
    Ayrıca 7TL kargo var 27TL ye 27 adet alırsınız kitapçılarda 1TL
  • quote:

Orijinalden alıntı: ser_kan55

bu mu fırsat.... komik olmayın...
    Hocam lütfen bu kitabı sen 1 tl ye telifi baskısı yaparmısın bana lütfen bir yap ben alayım senden istediğin kadar
    gerçekten bu şekilde emeğe karşı düşünceniz beni üzdü kampanya bitmiştir arkadaşlar
    Serideki kitaplarımız Elif İpek çocuk gelişim uzmanı tarafındanda incelenip onaylamıştır.
    Herkesin ilgisine teşekkürler alan arkadaşlara teşekkür ediyorum sipariş veren arkadaşlara bir değil 3 er adet başka serilerden kitap gönderilecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okurtv -- 19 Ocak 2019; 23:16:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CHARISMATIC

Jengada dahilmi?
    Hayır resimi kaldırmayı unutmuşum özür dilerim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okurtv -- 19 Ocak 2019; 23:13:51 >
  • ser_kan55 kullanıcısına yanıt
    Hocam lütfen bu kitabı sen 1 tl ye telifi baskısı yaparmısın bana lütfen bir yap ben alayım senden istediğin kadar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.