Şimdi Ara

BENİM DE iPhone 5'im YAMULDU!!! (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
245
Cevap
3
Favori
12.140
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Gurkαn

quote:

Orijinalden alıntı: Bounty Hunter

quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

Telefonla konuşurken yzünüze bastırmayın

Telefonun ne anlamı kaldı o zaman.

Adam espri yapmis

• quote:

Orijinalden alıntı: KakaoluBiskuviCetesi

Yamuk haliype bumpera filanda girmez herhalde. Ayricanyazin sicakta ne olacak korkuyorum :)

o zamanda enden genişleyerek tablet telefona geçecek...
  • 2 bin lira telefon alcam yamulmasın diye!!! konuşurken yüzüme bastırmıcam ha..
  • Kılıf tak çıkar yapıldığında da bu durum meydana gelebilir, dikkatli olun. Hep dikkat edersiniz cebinize koymazsınız ama telefondaki kılıfı çıkartayım diye sağlam olmayan noktaya yüklenirseniz ufak bir eğilme oluyor. Bu olayı yaşayan birisi vardı Overclockers.co.uk forumunda görmüştüm, bulursam linkini atarım.

Geçmiş olsun dostum.
  • iPhone 5 kullananlara soruyorum ince şık (yani telefonu kabalaştırmayacak) bir bumper var mı telefonun yamulmasına engel olacak? 4S'i 5 ile değiştirmenin arefesindeyim, varsa haberdar edin lütfen, yoksa değiştirmeyeceğim..
    Tamamen fantazi olsun diye ve cebimden para çıkmayarak değiştireceğim, hali hazırda canavar gibi çalışıp hiçbir sorunu olmayan 4S'imi verdiğime üzülmeyeyim sonra..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Amedra

Kılıf tak çıkar yapıldığında da bu durum meydana gelebilir, dikkatli olun. Hep dikkat edersiniz cebinize koymazsınız ama telefondaki kılıfı çıkartayım diye sağlam olmayan noktaya yüklenirseniz ufak bir eğilme oluyor. Bu olayı yaşayan birisi vardı Overclockers.co.uk forumunda görmüştüm, bulursam linkini atarım.

Geçmiş olsun dostum.

Cok saol bende cok kilif degistiririm artik dikkat edecegim:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JasoNBuraK

quote:

Orijinalden alıntı: ReCoMaX

hem telefona bi ton para veriyosunuz telefon yamulunca eğilince ağlaşıyorsunuz. daha ucuza sağlam bi süre telefon varken iphonelere para vermek israftır.

Aglastigim yok cok sukur. Gerekirse bir tane daha alirim. iPhone'un yerini tutabilecek bir telefon henüz üretilmedi. Sirf saglam diye gidip baska cihaz almam. Fiyati 500 lira da olsa 3500 lira da olsa bu boyle benim icin. Sizin icin israfsa almayın..

Tartışma çıkmaması icin editledim..

Senin dünyadan haberin yok dostum. Piyasa da öyle telefonlar var ki iphone la karşılaştırma (kıyas) bile yapmıyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Exhell

2 bin lira telefon alcam yamulmasın diye!!! konuşurken yüzüme bastırmıcam ha..

>> konuşurken telefonu yüzüne bastırmak<<

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bruce Dickinson -- 16 Mart 2013; 17:50:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ||SerdenGeçti||

quote:

Orijinalden alıntı: JasoNBuraK

quote:

Orijinalden alıntı: ReCoMaX

hem telefona bi ton para veriyosunuz telefon yamulunca eğilince ağlaşıyorsunuz. daha ucuza sağlam bi süre telefon varken iphonelere para vermek israftır.

Aglastigim yok cok sukur. Gerekirse bir tane daha alirim. iPhone'un yerini tutabilecek bir telefon henüz üretilmedi. Sirf saglam diye gidip baska cihaz almam. Fiyati 500 lira da olsa 3500 lira da olsa bu boyle benim icin. Sizin icin israfsa almayın..

Tartışma çıkmaması icin editledim..

Senin dünyadan haberin yok dostum. Piyasa da öyle telefonlar var ki iphone la karşılaştırma (kıyas) bile yapmıyorlar.

Yav he he. Piyasadaki neredeyse her telefonu kullandım. Hiçbiri iPhone'un akıcılık, kullanislilik ve uygulama zenginliğini veremiyor. En son çıkan S4 mesela. 13 mp kamera var. Bir Traffic Racer olmadıktan sonra o telefonda ne yapayım 13 mp kamerayı. Herkesin beklentisi farklıdır, dolayısıyla tek en iyi telefon yoktur, unutmayın..

• düzelir umarım zor bir durum
  • quote:

Orijinalden alıntı: rocket1989

düzelir umarım zor bir durum

Valla düzelmese de önemli degil, ilk basta travma etkisi yapsa da artık alıştım. Zaten belli olmuyor. Teşekkür ediyorum arkadaslar gecmis olsun dileklerinize..

• Çok üzülürdüm yav

• telefon yamulunca ekran nasıl kırılmıyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: felixamor

iPhone 5 kullananlara soruyorum ince şık (yani telefonu kabalaştırmayacak) bir bumper var mı telefonun yamulmasına engel olacak? 4S'i 5 ile değiştirmenin arefesindeyim, varsa haberdar edin lütfen, yoksa değiştirmeyeceğim..
    Tamamen fantazi olsun diye ve cebimden para çıkmayarak değiştireceğim, hali hazırda canavar gibi çalışıp hiçbir sorunu olmayan 4S'imi verdiğime üzülmeyeyim sonra..

Candyshell var ama biraz kabalasiyor , hem ince hem max koruma biraz zor olur.

• abi telefon yamulurmu ya bu applenin sorunları hiç normal olmuyo zaten
  • Artık ayakkabımı giyerken bile çıkartıyorum telefonu :D Garantide yok ahh bi Apple Store gelse
  • İngiltereden speck candyshell aldım.Arkası önü ve köşeleri çok sert ve telefonu çok iyi kavrıyor.Bükseniz bükemezsiniz.
    Öneririm

• Geçmiş olsun, umarım çözüm bulursun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ImaginePerest

telefon yamulunca ekran nasıl kırılmıyor?

telefon o kadar ince degilki senin dedigin gibi olmasi icin kagit gibi telefon olmasi lazim
  • Arkadaşlar bende kılıf takılıyken denedim oynadı sonra kılıfı cıkarıp denedim hiç oynama yok benim kılıf yamuk sanırım :)
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.