Şimdi Ara

BENİM DE iPhone 5'im YAMULDU!!! (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
245
Cevap
3
Favori
12.138
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: JasoNBuraK

quote:

Orijinalden alıntı: Aziz Kancar

GEçmiş olsun burak yeni gördüm bende askere gidene kadar kullanıp ardından kardeşime vercem beyaz ip5imi artık gelince iphone düzelirse alırım yine iphone ama düzelmese android'e geri dönecegim kesinlikle

Kullanabilecek olsam ben de düşündüm Android'e geçmeyi ama çekilmiyor. Mecbur iPhone'dayım..

Hocam sonuç ne oldu düzeltmek için bir işlem uyguladınız mı yada garanti ye verdiniz mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: PewDiePie

quote:

quote:

GEçmiş olsun burak yeni gördüm bende askere gidene kadar kullanıp ardından kardeşime vercem beyaz ip5imi artık gelince iphone düzelirse alırım yine iphone ama düzelmese android'e geri dönecegim kesinlikle

Kullanabilecek olsam ben de düşündüm Android'e geçmeyi ama çekilmiyor. Mecbur iPhone'dayım..

Hocam sonuç ne oldu düzeltmek için bir işlem uyguladınız mı yada garanti ye verdiniz mi ?

Hiçbirşey yapmadım. Düzeltmeye uğraşmadım, çünkü artık rahatsız etmiyor alıştım. Garantiye verirsem kullanıcı hatası der geçerler, sonuçta benim uyguladığım kuvvet sonucunda oldu. Yeni almış olsam neyse ama 3.5 ay oldu. Garanti bitene kadar bu sekilde devam..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hiçbirşey yapmadım. Düzeltmeye uğraşmadım, çünkü artık rahatsız etmiyor alıştım. Garantiye verirsem kullanıcı hatası der geçerler, sonuçta benim uyguladığım kuvvet sonucunda oldu. Yeni almış olsam neyse ama 3.5 ay oldu. Garanti bitene kadar bu sekilde devam..

garanti bitince ne yapmayı planlıyorsunuz gerçi çok büyük bir yamulma yok

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

garanti bitince ne yapmayı planlıyorsunuz gerçi çok büyük bir yamulma yok

Satacağım dostum..

• vay arkadaş kaç kişinin iphoneu yamulmuş nasıl kullanıyosunuz anlamadımki
  • quote:

Orijinalden alıntı: rescate

vay arkadaş kaç kişinin iphoneu yamulmuş nasıl kullanıyosunuz anlamadımki

Üstüne oturuyorum, plajda kumlara atıyorum, jimnastik hareketleri yaptırıyorum. Bu kadar cok kısının telefonunun yamulmasi sorunun kullanımda degil telefonda oldugunu gösterir..

• dua et bu şartlarda sadece telefonun yamulmuş dostum
  • iphone u cok severim ama valla bir telefona o kadar para verdikten sonrada o cebe koyma üstünde uyuma fazla bastırma sakın düşürme bana cok komik geliyor ağlancak halimize gülüyorum tam bir rezalet durum ne hallere soktun bu insanları apple
    neyseki yamulunca konuşurken kulağınıza götürdüğünüzde yüzünüze tam oturur

artık sıkıldıkça dıngıldatırsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xxömür -- 20 Nisan 2013; 2:49:39 >

• garantiye verin telefonu kimse garanti dışı diyemez..
    telefonda aşınma yoksa bunu nasıl yamulttunuz da diyemezler yurt dışında örnekleri çoktur...
    garantiden olamsa bile müşteri memnuniyetinden cihazınız değişir...şansınızı deneyin aklınızda kalmasın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekksl6

garantiye verin telefonu kimse garanti dışı diyemez..
    telefonda aşınma yoksa bunu nasıl yamulttunuz da diyemezler yurt dışında örnekleri çoktur...
    garantiden olamsa bile müşteri memnuniyetinden cihazınız değişir...şansınızı deneyin aklınızda kalmasın.

Oyle bir kullanıcı hatası derler ki, ağzın açık bakarsın. Sonra vay sen bunu yamultmussun deyip üstüne bi de garanti disi bırakırlar..

• quote:

quote:

garantiye verin telefonu kimse garanti dışı diyemez..

Oyle bir kullanıcı hatası derler ki, ağzın açık bakarsın. Sonra vay sen bunu yamultmussun deyip üstüne bi de garanti disi bırakırlar..

Farazi düşünüp yanılıyosunuz.
    arkadaşımın cihazının her tarafı vuruk ve düşme izleri doluyken başka bir arızadan sıfırı ile değişim onayı çıktı. Eskime payı adı altında eksta para da istenmedi.

Unutmayın ki distirübütör bu tip büyük kapsamlı garanti gerektiren işlemler için apple den onay alarak cihaz değişimi yapıyor.

Ayrıca emin olun ki her arıza garantiden yapılmıyor...Çoğu müşteri memnuniyeti ile tamir görüyo/değişiyor.

Bu telefonu yamulan arkadaş cihazın başka bir arızasında servise vermek zorunda kalırsa ne olacak?

Aynı mantıkla o arızayı da garanti dışı diyip yapmayacaklar!

Kapı gibi garantisi,şansını denemesi varken boş yere yalan yanlış fikir yürütmemek lazım.

başıma swatch marka saatte gelen bir olayı anlatayım..

saat kucağımda dururken bi anda orada olduğunu unutup bacaklarımı açtım ve saat yere düşüp camı kırıldı..
    herkes taktir eder ki bu kullanıcı hatasıdır değil mi?
    firma apple kadar müşterisini korumazken müşteri memnuniyeti adı altında, o zamanki fiyatı ile 400 liralık saatimi yenisi ile değiştirip yeni verdiği saate sıfırdan garanti başlatıp saatimi yeniledi.

apple nin kullanıcı hatası ve düşme yüzünden ekranı, arka cam yüzeyi kırılan cihazları müşteri memnuniyeti kapsamına aldığı örnekler dünya üzerinde çok var.
    biraz araştırırsanız firmaların tüketicciyi korumak amaçla girişimlerini daha net görebilirsiniz.

• Telefonu yamulan benim zaten. Garantiyi apple sağlıyor olsa tamam ama genpa boyle birşeye yanaşmaz. Fantezi takılan sizsiniz..

• quote:

Telefonu yamulan benim zaten. Garantiyi apple sağlıyor olsa tamam ama genpa boyle birşeye yanaşmaz. Fantezi takılan sizsiniz..

Anahtar nokta arıza değil cihazın değişimi.
    Fiziksel bir aşınma hasar yoksa bu tamamen üründen kaynaklı ayıplı mal statüsünde geçiyor ama madem alan razı veren razı ne diye garantili cihaz alıyosunuz ki?

önceki yazımda dediğim gibi bu yamulma kusurunu garantiden saymayacak adam/firma/servis/dist. yamulma kusuru mazeret gösterip hiçbir arızanızı gidermez...
    garantiye başvurmak bi kayıp olmayacaktır...

garantili aldığımız ürünleri tahtakaleden almış gibi bi ruh haline girmenin anlamı yok.
  • quote:

quote:

Telefonu yamulan benim zaten. Garantiyi apple sağlıyor olsa tamam ama genpa boyle birşeye yanaşmaz. Fantezi takılan sizsiniz..

Fiziksel bir aşınma hasar yoksa bu tamamen üründen kaynaklı ayıplı mal statüsünde geçiyor ama madem alan razı veren razı ne diye garantili cihaz alıyosunuz ki?

önceki yazımda dediğim gibi bu yamulma kusurunu garantiden saymayacak adam/firma/servis/dist. yamulma kusuru mazeret gösterip hiçbir arızanızı gidermez...

garantili aldığımız ürünleri tahtakaleden almış gibi bi ruh haline girmenin anlamı yok.

Yamulma başlı basına fiziksel bir asinmadir zaten. Cihaz durup dururken yamulmadi. Kendinizle çelişmeyin. Cihazımda arıza durumunda vermem halinde farkedilebilecek bir yamulma yok. Bu yüzden garantiye başvurmak kayıp olur. Tahtakaleden almis gibi davranmıyorum. Sarj aletim daha yeni bozuldu gittim değiştirdim. Biraz daha mantıklı duşunun lütfen..

• quote:

quote:

quote:

Yamulma başlı basına fiziksel bir asinmadir zaten. Cihaz durup dururken yamulmadi. Kendinizle çelişmeyin. Cihazımda arıza durumunda vermem halinde farkedilebilecek bir yamulma yok. Bu yüzden garantiye başvurmak kayıp olur. Tahtakaleden almis gibi davranmıyorum. Sarj aletim daha yeni bozuldu gittim değiştirdim. Biraz daha mantıklı duşunun lütfen..

kafanızda bir olumsuzluk oluşturmuşsunuz ve ne desek algınız söylenenlere kapalı, yazdıklarım hep yanlış yorumlanmış...
    milyonlarca ürün satılıp içlerinden belki 100 belki 1000 tane gibi komik bir sayıda böyle sıkıntı cıkmış.
    ben hala yol yakınken garanti öneriyorum ama mal sizin seçim sizin.

ayrıca kendi ile çelmek demişsiniz ama son yazdığınız msjlardan biri aşağıda, sorun cihazda diyen sizsiniz ... kişileri daha da çeliştirip komik duruma düşürmeyeyim.

"Üstüne oturuyorum, plajda kumlara atıyorum, jimnastik hareketleri yaptırıyorum. Bu kadar cok kısının telefonunun yamulmasi sorunun kullanımda degil telefonda oldugunu gösterir.. "

• quote:

quote:

quote:

quote:

kafanızda bir olumsuzluk oluşturmuşsunuz ve ne desek algınız söylenenlere kapalı, yazdıklarım hep yanlış yorumlanmış...
    milyonlarca ürün satılıp içlerinden belki 100 belki 1000 tane gibi komik bir sayıda böyle sıkıntı cıkmış.
    ben hala yol yakınken garanti öneriyorum ama mal sizin seçim sizin.

ayrıca kendi ile çelmek demişsiniz ama son yazdığınız msjlardan biri aşağıda, sorun cihazda diyen sizsiniz ... kişileri daha da çeliştirip komik duruma düşürmeyeyim.

"Üstüne oturuyorum, plajda kumlara atıyorum, jimnastik hareketleri yaptırıyorum. Bu kadar cok kısının telefonunun yamulmasi sorunun kullanımda degil telefonda oldugunu gösterir.. "

Yoo gayet açık algım. Siz kabul edemiyorsunuz. Kutudan çıkma bir sıkıntı değil bu. Cebimde oldu. Bu kullanıcı hatasıdır. Başkalarına da böyle önerilerde bulunup garantilerinden etmeyin durduk yere. Sorun cihazın bu kadar kolay yamulması. Üretimde kullanılan malzemenin dayanıksızlığı. Bunun garanti ile alakası yok. Cihaz kolay yamuluyor sıkıntı bu, ama yamulduğu için garantiye gireceğini göstermez bu durum..

• 1 haftadıriphone 5 kullanıyorum bu yamulma olayından haberim olsaydı mümkün değil almazdım. Bir de yurt dışından getirdik garantili de değil.

En komiğime giden hadise de bu telefona 2.000 lira veren arkadaşların halen yamulma olayını ve firmayı savunmaları. Arkadaslar Apple ananız mı babanız mı Allah aşkına? Telefona 2000 lira veriyorsam yamulamaz arkadaş. Bu telefonu üreten firma da afederseniz net beyinsizdir.

Konuyu görünce çok moralim bozuldu, yorumları okuyunca da gördüm ki Apple kullanıcılarını hipnotize etmiş ve firmaya olan sevgilerini suistimal ederek dandik ürün çıkartıyor. Bu mantıkla hareket eden tüketiciye herşey mustehak. Yazık günah.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MilanRapajic -- 23 Nisan 2013; 11:59:57 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MilanRapajic

1 haftadıriphone 5 kullanıyorum bu yamulma olayından haberim olsaydı mümkün değil almazdım. Bir de yurt dışından getirdik garantili de değil.

En komiğime giden hadise de bu telefona 2.000 lira veren arkadaşların halen yamulma olayını ve firmayı savunmaları. Arkadaslar Apple ananız mı babanız mı Allah aşkına? Telefona 2000 lira veriyorsam yamulamaz arkadaş. Bu telefonu üreten firma da afederseniz net beyinsizdir.

Konuyu görünce çok moralim bozuldu, yorumları okuyunca da gördüm ki Apple kullanıcılarını hipnotize etmiş ve firmaya olan sevgilerini suistimal ederek dandik ürün çıkartıyor. Bu mantıkla hareket eden tüketiciye herşey mustehak. Yazık günah.

Aynen arkadaşa hak veriyorum tamam hassas telefon ama daha önce hiçmi tel kullanmadık? benim yıllardır kullanmadığım tel kalmadı hepsinde tabiki kronik sorun vardır ama bu yamulma olayı çok komik dünya para ver sonra cepte yamulsun insan kabullenemiyor.

• Telefonda hala problem yok arkadaslar. 2 kere Power tusu bozuldu, garantiden tamir edildi. Bildirim gelince hatırladım telefonumun yamuk olduğunu, unutmusum..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Telefonda hala problem yok arkadaslar. 2 kere Power tusu bozuldu, garantiden tamir edildi. Bildirim gelince hatırladım telefonumun yamuk olduğunu, unutmusum..

Garantiye gidip geldiğinde o yamukluğu söyleseydin keşke değişim durumu filan olmadımı ?
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.