Şimdi Ara

Benim Askerim Şehit Oluyor, Suriyeli'ler Plaj'da Nargile Çekiyor

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
29
Cevap
0
Favori
1.262
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi >> Benim Askerim Şehit Oluyor, Suriyeli'ler Plaj'da Nargile Çekiyor
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    2 Not
    O değil de ben seçimde AKP'ye oy vermiycem.
    |
    |

Zamanın da teröristler ile birlikte aynı koltukta oturan cehape değil, akp idi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    TurkishDelight kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    İngiltere, fransa, amerika hala az gelişmiş toprakları zengin ülkeleri sömürüyor ordaki insanlara zulüm ediyor diye hep kızardım şimdi ülkemi görünce diyorum ki adamlar en azından kendi halkını refah içinde yaşatıyor bizimkiler napıyor bize zulüm edip arap ları refah üçünde yaşatıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kimbehicayy -- 16 Haziran 2019; 18:54:43 >
    |
    |
  • Yarbay
    2950 Mesaj
    [12 Haziran 2020 00:06:33 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]
    quote:

Orijinalden alıntı: hamza5806

bu durum kanına dokunmayan KANSIZDIR ŞEREFSİZDİR bu kadar net

ne hale geldi ülke
    Bu durum birine dokunuyorsa hiç birşeyden haberi olmayan önüne her konana inanıp gaza gelen biridir.

Boş yaşıyordur yani. Açık ve net.

Açıklamasını yapmama gerek yok sen zaten kafası çalışan adamsın bunu neden yazdığımı biliyorsun. Bu konunun 23523523 açılışı her seferinde nargile çeken biri bulunur sonra konu Suriyedeki askere gelir.

Güzel yöntem aslında. Beyni olmayan kişilerde işe yarar.
    |
    |
    Su diyarı kasmayi bırakın artık. Biz Suriyelileri sevdiğigimiz için orada savaşıyor değiliz. Orada ülkenin kendi çıkarlarını savunuyoruz. Bir terör blogu oluşturmamaya çalışıyoruz. Mülteciler de insan sevgisinden almadik. Söz sahibi olmak ve ab goc den koruyup oyu a dahil olmak için aldık. Evet bir mültecinin plajda işi yok. Gerçekten yok. mülteciyi böyle topluma karıştırmak bizim göçmen politikası hayatımız. Lakin biz onlar için kan dokmuyoruz. Bunu unutmayın. Tıpkı Kore harbi gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahoni_38 -- 18 Haziran 2019; 18:5:23 >
    |
    |
  • Bunların çoğu 5 para etmez asalak dan başka birşey değil. Çoğu suriyenin serseri kesimi zaten okumuş eğitimli adamlar türkiye de yok . O yüzden türkiye cumhuriyetini bu tip mülteci yurdu yapmak yerine her ülkeye eşit miktarda göndermek yada sınırda tutmak daha iyi olacaktı. Malesef yeni nesile çok ama çok zor bir ülke bırakıyoruz. Allah sonumuzu hayr etsin .

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Bey Azura
Mobilya Takımları
bankalar.org
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,156
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.