Şimdi Ara

benim 2500 barton bence rahat 2500mhz olur

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
418
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • voltajsız 2275 mhz de çok stabil çalışıyor ramlarım kaliteli olsa rahat 2500/2600 mhz görürüm gibime geliyor bide anakartımın fsb sini artıramıyorum 182 den yukarı çıkmıyor kuzey köprüsünün soğutucusunuda değişdim üzteki zalman pasif soğutucu takdım onun yerine.

• max 2300mhz görmüştüm voltsuz (soğutma vapochill dir sanırım), gerçeksa, çok iyi o/c olmuş, ama burdakileri inandırmak için 3dmark linki falan gerekecek.

işlemcinin tam kodunu ve nerden aldığını yazarsan sevinirim.
  • Tekrar soyleme geregi hissettim,gunluk kullanim icin default hizi yeter
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by Jincx</i>
    <br />Tekrar soyleme geregi hissettim,gunluk kullanim icin default hizi yeter
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>
    sen ne biliyorsun adamın günlük kullanımda hangi programları kullandığını? belki 3D veya 2D tasarımla uğraşıyordur, bir şeyi render ederken 10mhz artış bile çok önemlidir, bilmeden etmeden konuşmayalım lütfen ! (hep sen bize takılacak değilsin ya[evlol])
  • Eger programlarla ugrasiyor ise zaten AMD kullanarak bastan kaybetmistir.Tekrar ediyim "Gunluk kullanim icin default hiz yeterli"
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by Jincx</i>
    <br />Eger programlarla ugrasiyor ise zaten AMD kullanarak bastan kaybetmistir.Tekrar ediyim "Gunluk kullanim icin default hiz yeterli"

çok haklısın[frndsp]
  • valla ben onlarla urasiyorum amd kullanrakta epeyce kazanıyorum :)
  • aynen amd 3d ve 2dfx işlerinde baya iyi bir işlemci birka uygulama haricinde 3d ile uğraşanlar amd tercih etmelerinin bir nedeni olsagerek:)
  • 3D uygulamalrın bazılarında (ör:3DS Max) Intel Amd den daha iyi ama fark çok da büyük değil, üstelik herkesin intelin iyi işlemcilerine verecek kadar parasıda yok malesef.
  • bazı uygulama derken render farklarından dolayı dedim radiocity render ile şu andaki xp işlemciler biraz yavaş ama yeni opteron p4'ü solluyor hele bi çıksın:)
    ayrıca amd polygon performansında 1 numara
  • yuh be ne bicim oc olmus o işlemci.Bendeki 2500+ de teske ole olsaydı.
  • YAW NE DIOSUNUZ BREH AMD INTELMIS IBM ISLEMCILI APPLE G5 32BITTE BILE CALISIRKEN 3GHZLIK INTELDEN 2 KAT HIZLI BIZ OLMUSUZ USTELIK G5 YINE BIR TASARIM HARIKASI BIZ HALA KASA ICI SOGUTMA DIE KASIYORUZ AMA APPLEDA OYUN OYNANIRMI BIMIYORUM HOS BEN ONDA DOOM3 ALPHAYI DENEMEK ISTERIM BENIM GF4MX VE P4 1.6DA 512MB RDDE SADECE 5-10 FPS GORMUSTUM :)
  • ne g5'i çok ayıp:) athlon64 geliyo diğer işlemcilerin pabucu dama atılacak g5 yok z5 hikaye nevarsa athlon da var:)
  • ya aslinda bana p3 800 bile yeter saglam bi ses sistemi lagzim bana soyle yeri salliycak iste o zaman sistem bi ise yariycak :) napicam 500000ghzlik sistemi ben muzik dinlemei seviom zati birakin bei kendi halime cunki bole devam ederse donanimla beraber peynir ekmek yer gibi kafayi yicem :)
    slipknot everywhere[evlol]
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by pSyCo</i>
    <br />ya aslinda bana p3 800 bile yeter saglam bi ses sistemi lagzim bana soyle yeri salliycak iste o zaman sistem bi ise yariycak :) napicam 500000ghzlik sistemi ben muzik dinlemei seviom zati birakin bei kendi halime cunki bole devam ederse donanimla beraber peynir ekmek yer gibi kafayi yicem :)
    slipknot everywhere[evlol]
    bak yeni bir tiyo aldım işlemcini 18 ve 24'üncü bacaklarını bağlayınca şu anda dünyada ki en iyi ses çıkışını veriyormuş amd baya bi bası varmış :) neyse konuyu fazla saptırmıyi tutamadım bian :)
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by arbiter</i>
    amd baya bi bası varmış <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>
    Billahi de[krl]
    [arindr]Arbiter bu kisa ve hos geyik icin saol[frndsp] ama uzatmasak iyti olacak cunki birazdan intelciler p4lerin sag bacagi ile sol kolunu birlestirince daha iyi bas ses vercegini soyliyceklerdir[evlol][evlol]
    <br />Eger programlarla ugrasiyor ise zaten AMD kullanarak bastan kaybetmistir.

bu kısmı anlayamadım pek?
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by pSyCo</i>
    <br />YAW NE DIOSUNUZ BREH AMD INTELMIS IBM ISLEMCILI APPLE G5 32BITTE BILE CALISIRKEN 3GHZLIK INTELDEN 2 KAT HIZLI BIZ OLMUSUZ USTELIK G5 YINE BIR TASARIM HARIKASI BIZ HALA KASA ICI SOGUTMA DIE KASIYORUZ AMA APPLEDA OYUN OYNANIRMI BIMIYORUM HOS BEN ONDA DOOM3 ALPHAYI DENEMEK ISTERIM BENIM GF4MX VE P4 1.6DA 512MB RDDE SADECE 5-10 FPS GORMUSTUM :)

90ların basından beri apple macintos kullanan(yaptıgım is dolayısıyla:()biri olarak soyle bir ornek vereyim;
    ev kullanımı icin g5 kullanmak tarlayı mercedesle surmek gibi birsey.
  • Kimisi hizli surer :)
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by ilkerinanç</i>
    <br /><blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by Jincx</i>
    <br />Eger programlarla ugrasiyor ise zaten AMD kullanarak bastan kaybetmistir.

bu kısmı anlayamadım pek?
    Amd li sistemde soulseek i aciyorsun,ondan sonra Traktor DJ Studio ondan sonrada Reason.Counter i podbot la acip 16 kislik bir aztec aciyorsun ve "FPS" ye bakiyorsun meydanda ciktindna sonra.Ayni olayi p4c de yapiyorsun ve "FPS" ye bakiyorsun.Fark acik

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.