Şimdi Ara

Beni Overclock forumuna taşıyın

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • XP-120 nin yerini alır mı sizce bu velet? Testler de xp-120 den daha iyi performans gösterdiğini gördüm. Ayın 15 inden sona türkiye deymiş. 120 mm lik 100 CFM in üzerinde bi fan takarak bunu şahlandırabilir miyiz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilberan -- 11 Ağustos 2005, 14:30:20 >

• öhö öhö kimse ilgilenmio mu
  • eet oldukça başarılı bir ürün.perf/se/fiat oranı oldukça ii..
  • quote:

Orijinalinden alıntı: ilberan

XP-120 nin yerini alır mı sizce bu velet? Testler de xp-120 den daha iyi performans gösterdiğini gördüm. Ayın 15 inden sona türkiye deymiş. 120 mm lik 100 CFM in üzerinde bi fan takarak bunu şahlandırabilir miyiz?

su an xp120 den ıyı bır fan yok
    100 cfm de gunluk kullanılaz cok sesslı olur
  • quote:

Orijinalinden alıntı: The_WeB

quote:

XP-120 nin yerini alır mı sizce bu velet? Testler de xp-120 den daha iyi performans gösterdiğini gördüm. Ayın 15 inden sona türkiye deymiş. 120 mm lik 100 CFM in üzerinde bi fan takarak bunu şahlandırabilir miyiz?

yanlış değerlendiriyorsun fanda hız ayarı var tabiki ve bi incele perf/fiat/ses 3lüsü çok çok iyi olan bir ürün..
  • valla link ,resim felan koysaydın daha çok ilgi çekerdi topic...
  • link verinde bakak
  • şu an piyadadaki en iyi cpu soğutma ürünü.birçok testte hem xp120 yi hem de hyper 6 yı resmen ezmiş.param olsa ondan alırım eğer cpu soğutma alcaksan alabilecğin en iyi ürün bu.
  • quote:

Orijinalinden alıntı: eroni

http://www.firebal.net/asp/show_stock.asp?Product_ID=SCKKR-1000

SCYTHE Kamakiri ÖNERİRİM

onun testlerini inceledim performansı çok kötüydü.şu an için en iyi çözüm vanessa l-type.

• Vanessa L-type ile ilgili link resim ve test kutu icerigi vs yayinlarsaniz bizde ogrenicez neymis su venessa daha cok kari ismine benziyor ama neyse
  • http://www.tomshardware.com/cpu/20050607/cpu-cooler-29.html alın gençler şampiyonu görün.
    http://www.tomshardware.com/cpu/20050607/cpu-cooler-31.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maymunkral -- 10 Ağustos 2005, 20:04:39 >
  • o ne biçim fiyat yaw. 107milyon.
  • quote:

Orijinalinden alıntı: fenomenhaa

quote:

Orijinalinden alıntı: The_WeB

quote:

yanlış değerlendiriyorsun fanda hız ayarı var tabiki ve bi incele perf/fiat/ses 3lüsü çok çok iyi olan bir ürün..

Arkadaşım xp-120 fan değil ki. Diğer bir konu fanın hızını Cpu nun sıcaklığına göre anakart kendisi belirliyor. manuel olarak fan ayarı yapmanıza gerek yok. maximum O/C için bence bu heatsink en iyisi. Ancak, fan da çok önemli bi unsur. Kendi fanını değiştirmekte yarar var.(fanı da iyi ama yüksek performans fanı değil)
    Alın size test: lga775 i 3.0@3.9 sıcaklık=53 bi de üzerindeki fanı değiştirdiğinizi düşünün.
     Beni Overclock forumuna taşıyın

Not: sarı vanessa S type
    kırmızı L type
    http://www.overclex.net/overclocking/159/6/refroidisseurs/Test-du-Titan-Vanessa-L-type

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilberan -- 10 Ağustos 2005, 22:35:29 >

• vanessa ıyı guzel sogutuyorda bence gene cok agır bır urun tam 821 gram
    ama xp120 400 kusurlu gram
    nerdeyse yarısı kadar hafıf
    vanessadakı fanı xp120 ye taksak bence xp120 de cok iyi sonuclar verecektır
    ama xp120 nın kendısı +fan malıyetı ort=150 lırayı buluyor
    bu durumda fıyat/performans ta vanessa daha iyi
  • ucunu iple kasaya bağlamak lazım. asma köprü gibi:)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.