Şimdi Ara

Beni iplemeyen kız hemen değişti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
2
Favori
807
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu kızla okulda aynı siniftayiz. Hep muhabbet açarım günaydın nasi gidiyo falan diye bi arkadaşıyla takılıyor genelde çok soğuk davranırdı bana karşı en fazla 1 dk sohbet etmişizdir. Bende karşılık bulamayınca başka birkaç kızla konuşmaya başladım işte . dün akşam atmye para yatırmaya merkeze arabayla gittim . hava baya soğuktu kırıkkalede öğrenci apartlarinin %90 ida yeni şehirde kızda orda kaliyo. Neyse atmnin önüne park ettim bi baktım bu ve arkadasi. Sıraya girdim arkalarındayim merhaba dedim yine aynı pek konuşmadı dediğim kız arkadaşı daha sıcak kanlı neyse burdan yenişehire mi gitceksiniz dedim arkadaşı evet dedi iyi dedim arabayla birakiyim isterseniz hem hava soğuk dolmuş falan beklemeyin dedim . kızın arkası dönüktü arkadaşıyla konuşuyordum direk döndü aaa araban mi var falan dedi. Bende normalde araba abimin yılbaşına kadar verdi ama muhabbet yurusun diye evet benim dedim :D. O hiç konuşmayan kız bi açıldı yok şöyle yok böyle ailem surda evimiz burada vs vs. Sonra bıraktım ben eve gectim. Faceye girdim mesaj atmış ya senin numarani alabilirmiyim öylesine arada konusuruz falan dedi bende verdim numarayı. Bugün ders 10 da bakalım 9 gibi falan yazacakmi kendini arabayla bıraktırmak icinmi aldı yoksa başka bi sebeptenmi anlicam. Mesaj atarsa SS çekip aticam. İlk günden atarsa zaten bizide gotur falan diye direk telefonla arayıp soylucem beni kullanıyorsun falan diye.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Oha araban mi var.
    Bana bile bir titreme geldi dostum. Immmmmmm.

• quote:

Orijinalden alıntı: NBN

Oha araban mi var.

Araba abimin yılbaşına kadar bende kalcak sonra alicak benden bende kizlarin niyetini anlamak için evet benim falan dedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Timberman

quote:

Oha araban mi var.

Araba abimin yılbaşına kadar bende kalcak sonra alicak benden bende kizlarin niyetini anlamak için evet benim falan dedim.

Napcan.
    Cilalatcan mı.
    Kızlara.
    Arabayı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NBN -- 4 Aralık 2015; 7:42:33 >
  • quote:

quote:

quote:

Oha araban mi var.

Napcan.
    Cilalatcan mı.
    Kızlara.
    Arabayı.

Bilmem
    Cilalatiyimmi
    Arabayı
    Kızlara

• quote:

quote:

Oha araban mi var.

Saf mısın? Kız buna hemen mesaj atarsa arayıp beni kullanıyorsun diyecekmiş. Kızla dalga geç biraz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • En sevmediğim olan kız tipi, baktın araba ile bırak diyor. Nişanlım var böyle sürekli değil de arada bir bırakabilirim, kıskanabilşr aram bozulsun istemiyorum de

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HaCeZaa

quote:

quote:

Oha araban mi var.

Saf mısın? Kız buna hemen mesaj atarsa arayıp beni kullanıyorsun diyecekmiş. Kızla dalga geç biraz

Nasil geciyim 5dkya geliyorum diyip gitmeyim falan bu tarz şeyler mi?

• Araba marka model?

• quote:

Orijinalden alıntı: SoğanlıPasta

Araba marka model?

2010 s40 1.6 dizel

• turbolineanın niye çirkin olduğu anlaşıldı.çünkü bu hesaba para güzelleştirir.veya güzelleştiren unsurlardan birisidirturbo yüzden sevilmiyor ve sevgilisi yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efsi -- 4 Aralık 2015; 8:17:21 >
  • kızı arabayla bırak bi kaç gün. sonra çak geç işine bak yani :D

• inş. cnm yaaa
  • Timberman kullanıcısına yanıt
    Yuz verme

• Timberman kullanıcısına yanıt
    Hocam çok normal.Araban varsa 593 adım öne geçersin. kız seni kullanıyormuş hissetsin de sen onu kullan

• Araba ne?
  • Yatağa at geç

• Araban varsa benle çık 1ader <3

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rodzina

Hocam çok normal.Araban varsa 593 adım öne geçersin. kız seni kullanıyormuş hissetsin de sen onu kullan

Rodzina kardeşimin dediği gibi bende de araba var sağa sola götürürüm ama bende alıcağımı alırım bedavaya iş yok ulan bi burger ısmarlayınca bile nasıl çıkarırım acısını diye fantazi kuruyorum
  • Biraz garip olacak ama arabanın modeli ne ?
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.