Şimdi Ara

“Beni bu virüs öldürmez, beni senin düzenin öldürür.” diyen Tır şoförüne gözaltına alındı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
83
Cevap
3
Favori
7.395
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
218 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Bu insanları mimliyorlardır biliyorsunuz değil mi?

Hem işten attırırlar hem de başka işe girmeleri zorlaşır..

Bizi de bu forumda muhalefet yapıyoruz diye mikertebilirler. Hukuk'u insanlar isterlerse kötü niyetli de kullanabilirler.

Sonra uğraş dur ne iş bulabilirsin ne başka bir şey. Gider AKP sevdalısı bir savcıya denk gelirsin orada iyi bir ter attırırlar adama.

Ara ara öyle yazıyorlar ya burada Çıkıyorlar yok ırkçılık, yok sen şuna teşvik ediyorsun yok buna hakaret ediyorsun.. AK gestapolarımız da var böyle forumda.
    Ülkenin geldiği nokta... Utanmadan evde kal deyip para isteniyor. Sanatçısı ayrı, rezil siyasetçisi ayrı rezil, yıkılmaya mahkum yerin dibini hakeden iğrenç insanların olduğu lanet bir ülke burası. Virüs gebertir bu beyinsizlerin çoğunu inşallah. O gözaltına alanların da vicdanını ... Halkın %50'si beyinsiz ve vicdansız iki yüzlü sahtekar da olsa geri kalanı o adam için virüs kapmayı göze alır yıkar o yargı dağıttığını zanneden beiynsizlerin evini yurdunu...Seve seve serbest bırakacaklar.
  • kumsalda K kullanıcısına yanıt
    Valla bu düşünce özgürlüğü değilse ney düşünce özgürlüğü açıklar mısın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Serbest bırakılmış ama bu konuşmayla gözaltına alınması bile memleketin durumunu özetliyor...
  • sasirtmiyor.

bunlar icin dusunen herkes tehlkedir.

herhalde dusunen, soru soranlara yer acmak icin tecavuzcusu, katili, uyusturucu saticilarini, hirsizlari salmak istiyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeopol

sasirtmiyor.

bunlar icin dusunen herkes tehlkedir.

herhalde dusunen, soru soranlara yer acmak icin tecavuzcusu, katili, uyusturucu saticilarini, hirsizlari salmak istiyorlar.
    Umut Sarıkaya karikatürüne döndü memleket:

“Beni bu virüs öldürmez, beni senin düzenin öldürür.” diyen Tır şoförüne gözaltına alındı
  • quote:

Orijinalden alıntı: yolcum

Serbest bırakılmış ama bu konuşmayla gözaltına alınması bile memleketin durumunu özetliyor...
    Denetimli serbestlik diyorlardi en son. Doğru mu bilmiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Süleyman Soylu , gariban mı değil mi ben karar veririm demiş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bizdeki düşünce özgürlüğü mantığı düşün ama söyleme

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Muzik guzelmis adi ne muzigin ?
  • korku imparatorluğu.

• Takıldın kaldın hayırdır?

• Ekskalibur1 kullanıcısına yanıt
    diyordun ya algı yapma falan diye. onun için çağırdım seni.

• 1- Söylediklerimde herhangi bir abartı payı olmadiğını biliyorsun.
    2- twitter-face-insta gibi sosyal medya devlerinde durum ne bilmiyorum diye ayrica belirttim belli ki okumamışsın.
    3- Burada kendi açımdan savunulacak bir sey gormuyorum, evden cikmamamiz bekleniyor ama devletten herhangi bir ekonomik yardim alamiyoruz. Kimseye hakaret etmeden, saldirmadan eleştirenler hakkinda da sorusturma aciliyor. Haklı bir isyana karşı neden saf tutayim veya sen neden boyle dusundun?
    4- "yaşamamıza izin veriyorsunuz" gibi bir sey yazarak beni direk birileriyle, bir toplumla veya bir ideolojiyle ayni kefeye koydugunu dusunuyorum, yazdiklarimi okumadan, degerlendirmeden ayni argumanlarla saldirmaya devam et. Muhatap olamayacagim.

• Bu insanları mimliyorlardır biliyorsunuz değil mi?

Hem işten attırırlar hem de başka işe girmeleri zorlaşır..

Bizi de bu forumda muhalefet yapıyoruz diye mikertebilirler. Hukuk'u insanlar isterlerse kötü niyetli de kullanabilirler.

Sonra uğraş dur ne iş bulabilirsin ne başka bir şey. Gider AKP sevdalısı bir savcıya denk gelirsin orada iyi bir ter attırırlar adama.

Ara ara öyle yazıyorlar ya burada Çıkıyorlar yok ırkçılık, yok sen şuna teşvik ediyorsun yok buna hakaret ediyorsun.. AK gestapolarımız da var böyle forumda.
  • Sevindim inşallah para cezası keserler
  • quote:

Orijinalden alıntı: TulparHAN

Sevindim inşallah para cezası keserler
    Tır şöförüne para cezası kesilmesine mi sevindiniz?

• Rindaman kullanıcısına yanıt
    Gerçek his ve düşüncesini, düşmanlık beslemedikçe, yasa delmedikçe ve aktif olarak içinde yaşamayı göze aldığın düzen, sistem ve toplum aleyhinde bulunmadıkça, açıkladı diye birini mimleyip işe almayacak bir düzenin veya patronun parasına muhtaç olmamalı kimse zaten; zira, öyle bir yerde adı sıkça anılan demokrasi yoktur ve o düzen de çürümeye mahkumdur.

Ha, aklını kullanan insan, cevabını bildiği soruları sormamalı tabi Neyin ne olduğunu bilenler biliyor, görenler görüyor. Halimiz ortada.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.