Şimdi Ara

Beni Böyle Sev (2012) | TRT 1 - HD | Pazartesi 19.50 (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
743
Cevap
5
Favori
42.841
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sanırım bu dizide Sagopa K. müzikleri çalacakmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NIYEGELDINLAN

Sanırım bu dizide Sagopa K. müzikleri çalacakmış.

Kaynak var mı?

Eskilerden çalarlarsa güzel olabilir.
  • quote:

Lütfen şaka yaptığını söyle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Geberiyolog

quote:

Lütfen şaka yaptığını söyle.

Özür dilerim arkadaşlar bilgi yanlışlığı var FOX TV'de başlayacak olan Bir Aşk Hikayesi adlı dizide Sagopa şarkıları çalacakmış. O dizi bugün sanırım.
  • İşte bu kadar sevindim

• Dizinin muzikleri beni bitiyor Allah'ını seven bulduğunu paylaşsın özellikle damar olanları ben Youtube'da bulamıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: karadenizli37

quote:

Orijinalden alıntı: shadowsluck007

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: shadowsluck007

Arkadaslar dizide çalan muzikleri yukleyebilecek var mı? Babası ile aysemin akcabata dönmeden masada konuşma yapacaklarında çalan müziği bir türlü bulamadım mesela

Hocam, ben yardımcı olayım size. Buyrun böyle alayım sizi

(Edit: Video düzenleme ve upload bana aittir. Duygusal jeneriğin diğer versiyonuda kısa sürede ekleyeceğim)

Müziği indirmek için tıklayın:http://yadi.sk/d/gRp7SJhP33DKZ

Müziği indirmek için tıklayın:http://yadi.sk/d/3SSwn5RV3YMtz

Eyvallah hocamda benim özellikle aradığım hani Ömer'in babasının yanına gidiyor Nail bey sonra oyun yaptığını anlayınca kızını konuşmak icin yanına çağırıyor.Aysem tam yanına gelirken orda manyak bi damar şarkı çalıyor onu arıyorum bulamadım.Youbeda var 4.bolum 5.kisimda olması lazım..Hocam biliyorsan butun damarları yükle sen en iyisi :)

Dizide bahsettiğin müziği farkettim ama çok kısa fon tarzında geçilmiş. Müzik biraz uzun olsa muhtemelen bulurdum. Bu şekilde biraz zor üzgünüm

Al bakalım. Sanırım Bunu arıyordun.
    Müslüm Gürsesin vefatı nedeniyle diziye serpiştirilmiş bir jestti sanırım.

www.youtube.com/watch?v=MjHRHiP3LdI

• Parçaların çaldığı tam yeri söylerseniz ben yardımcı olurum 250 Gb damar arşivim var küçüklükten beri bu şarkılarla büyüdüm :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: VioLee

Parçaların çaldığı tam yeri söylerseniz ben yardımcı olurum 250 Gb damar arşivim var küçüklükten beri bu şarkılarla büyüdüm :)

O zaman buyur hocam kolay gelsin

Bahsi geçen müzik, video içinde 3.18 - 3.35 dk/sn süreleri arasında geçiyor...

• quote:

quote:

Parçaların çaldığı tam yeri söylerseniz ben yardımcı olurum 250 Gb damar arşivim var küçüklükten beri bu şarkılarla büyüdüm :)

Şimdi bi baktımda bu tarzda giriş yapan farklı çeşitte bir sürü şarkısı var orhan gencebayın zaten müslümün tarzında bi parça oldugunu sanmıyorum yada ferdi tarzı gibide değil orhanın bi parçası ama valla kaç tane parçasını dinledim bulamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: Geberiyolog

İşte bu kadar sevindim

/>

ne izlerdim zamanında be
  • Bize heryer Tirabzon

• Her bölüm en az 1 tane müzik patlatıyorlar , en son Şevval Sam'dan bir karadeniz türküsü gelmişti diye hatırlıyorum.
  • Dinlemek isteyen olur diye düşündüm

• Eğer sonunda zenginler fakir olup esas oğlanla esas kıza muhtaç olmassa izlenebilir klişeler barındırsada sıkmıyor ilerde konu sıkıntısına düşmeyip yan rolleri iyi kullanırlarsa daha güzel olabilir.

Abi o tombikten ben yıldım izlerken sinir oldum Allah düşmanımın başına vermesin :)
  • ehehe :D çay erdal bakkalda içilir :D

• Acil servis.Her konuda insanı kurtarıyor :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nfsworld -- 1 Nisan 2013; 22:14:56 >
  • 8. Bölümü kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için

2. Kısım için bu linke tıklayın:http://goo.gl/Aebuf

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karadenizli37 -- 4 Nisan 2013; 14:48:09 >

• quote:

quote:

Evet hocam iste dediğim bu muzik.Beni benden alıyor hatta dizide bunun gibi 1-2 daha damar parça var.Bulamiyorum Youtube'da filan dinlemek icin.Bu bolumu açıp dinlemek zorunda kalıyorum

• Bu bölüm çok güzeldi.Özellikle Ayşemin odasındaki sahneler ve amcasının evindeki sahne güzeldi.Daha da güzel olabilir ama biraz daha özen istiyor.Yönetmen olsun senarist olsun biraz daha gayret gösterirse çok daha güzel sonuçlar çıkacak.Mesela artık şu flashback denilen geriye dönüş sahnelerini kullanmasalar ve her bölüm bir müzikli klip yapmak zorunda hissetmeseler daha iyi olur bence.

Ve en önemlisi dizinin giriş bölümü bitti ve gelişme bölümüne asıl konuya geldik diye düşünüyorum.İşte dizi şimdi adına yakışıcak.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.