Şimdi Ara

Beni aldatan karaktersizden nasıl intikam alabilirim (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
97
Cevap
0
Favori
4.486
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • hesaplarını hackleyim mi?? sonra taşşak geçerik birlikte xDDD

• Yine anksiyete atakları ile uyanmama sebep oldun ya allahın bul sen artık

• Maddi bir emek vermediysen aldattiysa aldatti bilader intikam ne ya gerilla misin sen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • S et umursama

• boşver,, en azından karı kız ayarlayıp mala furabilme kabiliyetin var,,,,

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hesaplarını bilsem keşke. Bulamıyorum. Twitterı var eminim instagramı var eminim ama HANGİ İSİMLE ALDI HANGİ MAİLLE ALDI BİLMİYORUM. DELİRİCEM.

• Onu tamamen takmayıp gözünde değersiz olduğunu hissettirmen gerek. O yüzden unut onu yeni ortamlara katıl. Tecrübenden ders çıkartarak seni gerçekten sevecek birini bul. Zaman çok iyi bir ilaçtır. Sen mutlu olduğunda zaten intikamını çok iyi almış olacaksın. O ise bu süre zarfında mutlu görünmeye çalışsada mutlu olamayacaktır. Aldatan kişi yine aldatır ve aldatılır. Dikiş tutturamaz. Psikolojisi iyi değildir yani. Hep mutsuz olur.
    Eğer peşinden koşarsan inan çok mutlu olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi redwhiteee -- 31 Temmuz 2020; 11:14:40 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hocam şuan takmayan taraf o kuduran taraf benim.

Yeni ortama nasıl ve ne şekilde girebilirim hiçbir fikrim yok uzun zamandır hayatımı bu kişiye adamıştım. Şuan onun yeni bie ortamda çok mutlu ve huzurlu olduğunu biliyorum çünkü kendisinin son mesajı buydu. Neyse zamana bıraktım artık gün içinde pek aklıma gelmiyor sürekli dizi izliyorum ama sürekli ama sürekli rüyalarımda görüyorum anksiyete atakları ile uyanıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-3FE789EC4

Hocam bu kadar iğrenç birisi değilim maalesef

Kendini öldürmek ve daha kötü bişey yapmak ile sevişirken video kaydina almak ayni şey aralarinda igrençlik olarak fazla fark yok ikiside iğrenç.

• quote:

Orijinalden alıntı: redwhiteee

Onu tamamen takmayıp gözünde değersiz olduğunu hissettirmen gerek. O yüzden unut onu yeni ortamlara katıl. Tecrübenden ders çıkartarak seni gerçekten sevecek birini bul. Zaman çok iyi bir ilaçtır. Sen mutlu olduğunda zaten intikamını çok iyi almış olacaksın. O ise bu süre zarfında mutlu görünmeye çalışsada mutlu olamayacaktır. Aldatan kişi yine aldatır ve aldatılır. Dikiş tutturamaz. Psikolojisi iyi değildir yani. Hep mutsuz olur.
    Eğer peşinden koşarsan inan çok mutlu olur.
    Bu mesajı dinle denendi onaylandı işe yarıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • şuanki erkek arkadaşına ulaş.anlat olanları. karakterli birisiyse onlemini alır veya ayrılır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Alaturcamawzerezumzum

İntikam almak istediğine göre ilerde de kaybeden olacaksın. Ne zaman intikam almamak için uğraşmazsan o zaman ermiş olacaksın.

- Galip Derviş 31.bölüm

güzel diziydi

• Seni aldattığı çocuğa ulaş. " OO hayırlı olsun az kullanılmış almışsın de. Şu pozisyonlarda daha iyi iş çıkarıyor filan de " Benden çıkma olduğu için şanslısın fazla hırpalamadım başkası olsa parçalardı bunu hadi yine iyisin de devam et yoluna

Aşağılıkça bir yöntem bu ama içini soğutur :)

• Treth kullanıcısına yanıt

Konuyu açan kişi erkek değil kadın sanırım. Yani sevgilisi erkek oluyor.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.