Şimdi Ara

Benden hoşlanan kızı hak etmiyorum galiba (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
0
Favori
1.346
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: PetrovaFire

Kardeşim saçmalama. Herkesin bir alıcısı vardır ve inan bana hiç tahmin etmediğin şekilde kızlar senle ilgileniyor onların ilgisini çekiyor olabilirsin. En zeki erkek bile bunu anlamakta güçlük çeker bu ilgilerini (tabi kız mal değilse). Yani eğer geçmişinde bir şeye bağlı değilsen ve gelecekte de ondan uzaklaşma ihtimalin yoksa(fiziksel olarak) bir dene

Hocam valla bu yıl baya bir kızın ilgisini çekiyor gibiyim. Kesiştiğim kız çok ama dediğim gibi tipim iyi değil bence fazla. Ya tipe bak ak. ya da geldi yine tipini s*ktiğim diyorlardır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teecem

quote:

Orijinalden alıntı: frkncnu

quote:

Orijinalden alıntı: Bane

Hem kendi hem de kızın ss'ini at ki yakışıyormusunuz yakışmıyormusunuz biz karar verelim

Hocam hafta içi konuşacağım gibi ama cidden hoşlanılacak biri değilim nasıl oluyor anlamıyorum. Kesiştiğim kızlar da var ama niye anlayamıyorum vallahi tipim yok.

Yaw qnq kendini neden bu kadar eziyorsun, o başlasın sözlerine sen rahat ol sonra sevgili olun, akşama geldiğinde o imzayı kaldır.

Hepsi yalnızlık ya valla. 2-3 aydır psikolojim baya bozuk intihar derecesindeyim hala devam ediyor gibi. Şu an Kurban-Yalan dostum dinliyorum. Sözlerinden bir kısmı şöyle: ..Yalan dostum aşk diye bi şey yok
    Aşk dediğin üç günlük eğlence
    Bilemedin beş Gün sürsün
    Kapılıp da sürünen çok

• Arkadaşın senle testis geçmiş,gariban bi anlıkta olsa sevinsin demiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UçamayanZüperGahraman -- 28 Aralık 2014; 2:34:32 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Requiestcat in Pace

Ilginc

Enteresan
  • quote:

Orijinalden alıntı: UçamayanZüperGahraman

Arkadaşın senle testis geçmiş,gariban bi anlıkta olsa sevinsin demiş

Arkadaşımın sevgilisiyle yakın arkadaş dediğim kız ve ona söylemiş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ofluking61

Kullanmayacaksan bana yönlendir o zaman.Benim ihtiyacım var karşı cinse.

Olur adres varsa yaz yollarım kargoyla. Kargo ücreti senden
  • Şu kızları insan üstü olarak görmekten vazgeçin. Sıradan bir insan olarak gördüğünüzde sorun çözülecek. Kendini bu kadar aşağılarsan diğer insanların değer vermesini beklememelisin. Kendine değer katmak için kendini geliştirmeye çalışmalısın. Kitap okuyabilirsin yada ilgi alanlarına göre farklı şeyler de yapabilirsin.

Ayrıca özellikle lise çağında sevgili işleri ile uğraşmamanı öneririm. Gönül eğlendiriyorlar. Gelip geçici oluyor. Ayrılacağını bile bile birlikte oluyorlar. Henüz karakterleriniz oturmamış olduğundan dolayı kısa sürede ayrılıklar oluyor. İleride gerçekten sevdiğin birisi ile evlenebilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hümiyettin

Şu kızları insan üstü olarak görmekten vazgeçin. Sıradan bir insan olarak gördüğünüzde sorun çözülecek. Kendini bu kadar aşağılarsan diğer insanların değer vermesini beklememelisin. Kendine değer katmak için kendini geliştirmeye çalışmalısın. Kitap okuyabilirsin yada ilgi alanlarına göre farklı şeyler de yapabilirsin.

Ayrıca özellikle lise çağında sevgili işleri ile uğraşmamanı öneririm. Gönül eğlendiriyorlar. Gelip geçici oluyor. Ayrılacağını bile bile birlikte oluyorlar. Henüz karakterleriniz oturmamış olduğundan dolayı kısa sürede ayrılıklar oluyor. İleride gerçekten sevdiğin birisi ile evlenebilirsin.

Hocam sadece kızları değil benim bu tutumum iğer insanlara karşı olarak da öyle kendimi ezik biri olarak görüyorum halbuki değilim ve onlar üstün değil benden. Bunu bilmeme rağmen davranışlarıma yansıyor.

Bu kızın da öyle biri olduğunu düşünmüyorum benim gibi biri. Daha önce hiç sevgilim olmadı bari bu yılbaşında olsun agahgahg.

• la diğer türlüsü olsa ne kezban kızlar burnu havada dersiniz kiz olumlu yaklaşıyor ben haketmiyorm diyosunuz neyin kafası bu anlamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: cepAnkara

la diğer türlüsü olsa ne kezban kızlar burnu havada dersiniz kiz olumlu yaklaşıyor ben haketmiyorm diyosunuz neyin kafası bu anlamadım

http://i.hizliresim.com/6lPYrl.jpg hocam buna bakar mısınız?
  • Geçmişten gelen bir sorun olabilir. Çevre baskısı ve aile yaşantısından dolayı insanlar böyle olabiliyor. Peki neden böyle düşünüyorsun ?
  • quote:

quote:

Kardeşim saçmalama. Herkesin bir alıcısı vardır ve inan bana hiç tahmin etmediğin şekilde kızlar senle ilgileniyor onların ilgisini çekiyor olabilirsin. En zeki erkek bile bunu anlamakta güçlük çeker bu ilgilerini (tabi kız mal değilse). Yani eğer geçmişinde bir şeye bağlı değilsen ve gelecekte de ondan uzaklaşma ihtimalin yoksa(fiziksel olarak) bir dene

Hocam valla bu yıl baya bir kızın ilgisini çekiyor gibiyim. Kesiştiğim kız çok ama dediğim gibi tipim iyi değil bence fazla. Ya tipe bak ak. ya da geldi yine tipini s*ktiğim diyorlardır.

bence tipin iyidir ama sanırım sende özgüven yok ve yazdıklarından anladığım kadarıyla asosyal birisin. Bunları üzerinden at, atılgan ol kaldırmayacağın kız yoktur. Bu yollardan biz de geçtik ilerde çok pişman olursun keşke şu kızla yakınlaşsaydım falan diye.

• bu resimden şunu çıkarıyorum asosyal birisin

• quote:

Orijinalden alıntı: cepAnkara

bu resimden şunu çıkarıyorum asosyal birisin

Evet hocam asosyal biriyim. Çevrem yoktur, iletişimim fazla iyi değildir, sohbet etmem genelde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlfaTalasemi

quote:

quote:

bence tipin iyidir ama sanırım sende özgüven yok ve yazdıklarından anladığım kadarıyla asosyal birisin. Bunları üzerinden at, atılgan ol kaldırmayacağın kız yoktur. Bu yollardan biz de geçtik ilerde çok pişman olursun keşke şu kızla yakınlaşsaydım falan diye.

Deneyeceğim hocam bu hafta içi umarım sonuç olumlu olur ve yeni yıla beraber gireriz inş.

• quote:

Geçmişten gelen bir sorun olabilir. Çevre baskısı ve aile yaşantısından dolayı insanlar böyle olabiliyor. Peki neden böyle düşünüyorsun ?

Dediğim gibi sosyal fobim var. Kalabalık yerlerde sıkıntı çekiyorum.
  • Bende kalabalık yerlerde pek rahat değilimdir ama kendimi ''ezik'' olarak görmüyorum.
  • quote:

Bende kalabalık yerlerde pek rahat değilimdir ama kendimi ''ezik'' olarak görmüyorum.

Aynen öyle beynimde ama davranışlarım onu yansıtmıyor. Yavaş yavaş da kurtuluyorum gelişme var o konuda.
  • Dostum rahat ol ya . Kötü değilsin niye böyle düşünüyorsun
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.